Бебето ми има много кожа

  • 2 946
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Смятам, че ако имаше някакъв проблем педито щеше да ти обърне внимание до сега.Понякога си внушаваме разни неща и се тревожим илзишно, ама нали за това сме майки   Wink
И аз така смятам! Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Joy това с търбуха много ме разсмя  И моята щерка е така.Още като ходих на втората ФМ  си върви няколко седмици напред в коремчето.Не се притеснявам изобщо- въпрос на структура , а и лекарите си ми казваха, че е шкембелиика  Crazy
За кожата се консултирай с лекар, щом те притеснява Peace

# 17
  • Мнения: 221
  С времето ще се изпъне.

# 18
  • Мнения: 540
не мога да си го обесня това има много кожа newsm78 newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Ще се опъне, не се притеснявай, но дай снимка.
То ние след като раждаме се прибира излишната кожа, та какво остава на бебе.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Има и други кожести, разбира се. Ето, аз например имам три ката кожа като седна. Още не съм умряла от това, ама не се знае знае ли се.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ники, ако друга форумка беше пуснала темата, щеше просто да ми е смешно.
От теб обаче ме побиват тръпки на моменти  Crazy

# 22
  • Мнения: 27 524
Даф добре го е казала.  Peace Добре си е бебето, Ники, ама ти май не си  Sad

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Незнам до колко е сериозна темата, имайки предвид коментарите на някои съфорумки.
Бих те посъветвала да отидеш на лекар и да провериш, независимо дали ще се окаже, че опасенията ти са безпочвени. По-добре да се успокоиш така отколкото да се окаже, че не си обърнала внимание на време.

Успех!   bouquet

# 24
  • Временно
  • Мнения: 788
От линийката виждам,че бебето е на 11 месеца.Сега ли видя,че е толкова кожесто?Преди как беше?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Нищо смешно не виждам в темата. Rolling Eyes Ако наистина детето има някакъв проблем, защо се подигравате?

# 26
  • Мнения: 6 029
Моля те, дай снимка. Наистина. Сериозна съм. И не разбирам какво значи "кожесто".

# 27
  • Мнения: 721
Предполагам, че е сладко и пухкаво бебенце, само за гушкане, и нищо му няма   Laughing

Иначе заглавието на темата ти е уникално

# 28
  • Мнения: 1 447
Предполагам, че е сладко и пухкаво бебенце, само за гушкане, и нищо му няма   Laughing


Вместо сега да му се радваш ти го оприличаваш на .........,е това вече не мога да го разбера.
 

# 29
  • Мнения: 2 757
Блонди, имам чувство, че само си търсиш повод да ми кажеш, че не съм добре. Освен това не съм казала, че бебето ми не е добре, а че в моите очи изглежда странно.
Сравнението с неаполитански мастиф беше за по-весело. Но всъщност има повече прилика с Мишелин. Опитах да я снимам ама не седи мирна и не се получи. Пак ще пробам. От самото начало като се роди  забелязах, че е кожеста, но очаквах да се пооправи. И се пооправи в смисъл, че напълня и вече не си личи толкова много кожата, просто изглежда дебеличка. Но всъщност не е, а си е кожеста. Все пак предполагам, че е наследствено, но определено не го е наследила от мен. Дори сега си спомних, че приятелки ми завиждаха, че като седна на плажа и нямам гънки на корема, пък те имаха, въпреки че нямаха никакъв корем, просто кожата се преплащаше на хармоника като на Ева сега, само че на Ева е доста по-очебиино.
valerie, може би търся за собствено успокоение, че не е единствената. И най-интересното е, че не ми се налага изобщо да се вглеждам в децата си, защото нещата сами ми се набиват на очи. А кожа с коремни преси за съжаление не се свива. Затова хората си правят пластики след драстично отслабване или многоплодна бременност, която лично мен ме обезобрази.  Cry След първата коремът ми почти 100% се възстанови. Но близнашката ме съсипа направо

Общи условия

Активация на акаунт