НоЕмВриЙчЕтА безъби и зъбати са малките слънца на мама и на тати

  • 11 651
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 125
Здравейте чудесни мои!  newsm51 Много съм изморена и няма да пиша нещо кой знае какво, но се включвам профилактично.

Роска, душо, всичко ще бъде наред! Hug Хайде най- накрая да излизате вече от черната серия, а!   Stop Ако имаш нужда от нещо в София свиркай на лични и ще помагам. Нямам познати лекари в Горна баня, но все ще мога да съм полезна за нещо. Снимките ти са страхотни и ме отнесоха в друго време и на друго място, в едни летни дни от моето детство, които са толкова далечни, че чак ми се струват невероятни. Мерси!

Luchka   Hug Детенцето ти е в добри ръце, а и не можем да сме с тях непрекъснато- все някога ще се наложи да ги оставим за малко и на някой друг.  Wink

katiousha Само така!


SEM  За заливането с неща- вече отдавна не ми прави впечатление и аз започнах като детето да излизам с резервни дрехи  Laughing

Цеце Кофти е с новия водещ без да го познаваш, но на него ще му е по- кофти от този факт, ако това ти звучи успокоително. За хора с динамични професии е нормално да се подтиснат от еднообразието, пък било то и от сладкото еднообразие на майчинството. Ще пораснат сладурите малко и отново на тръстиката. Peace

SAILY2 Много хубаво, че си успяла да намериш детегледачка. Ако наистина ти се въртят черни мисли и и нямаш 100 % доверие можеш да и включиш уеб кам и да я гледаш от работата как се занимава с детето. Естествено, трябва да и кажеш, че имаш такива намерения, защото е незаконно ако не е предупредена, а и не ти се иска да видиш нещо нередно, а да го предотвратиш. това е само идея за твоето спокойствие ако не можеш да си го осигуриш по друг начин. Иначе връщането към работа и друг живот е нещо необходимо и на майката, и на детето, за да има полза от нея. Според мен, разбира се.

Имаше и други гражданки за отразяване, но стана 100 часа и е по- добре да си лягам. направо ви се чудя как се оправяте с толкова много неща- сватби, изпити, бостани. То и на себе си си се чудя, но нали затова сме жени, защото винаги можем и още. Laughing Grinning

# 16
  • Мнения: 433
Добро утро!  Бас държа,, че никой не ме е изпреварил в ставането  Laughing
Аз се събудих преди малко, че Наско проплака и потърси успокоителна цица. Пуснах една пералня и реших да хвърля поглед на компа, който беше забравен включен през нощта. А кака Маги чете в другата стая за изпита си днес.

Роси, аз живея на 2 крачки от ортопедията на Горна баня (по-точно 2 автобусни спирки) и съм с кола - снощи майстора ми даде ключовете, най-сетне са я оправили  newsm68   За съжаление апартамента ми е доста малък и място за преспиване на 2 възрастни и дете няма, но поне мога да помогна за ходенето дотам и да ви уплътня мотаенето в квартала  newsm53  Ако имате и нужда от ксерокс - насреща съм, в книжарничката ми често идват хора, които снимат епикризи и документи за ортопедията. То не че има голям избор в района, де...  Пък и едно кафе ще пием (може няколко пъти  Wink ) - СЕМ и Скреч са също комшийки, Сем се оказа, че е в съседен блок до нас  Peace   Доктори не познавам, но за Алексиев и аз съм чувала, че е един от добрите.  Драганов преглежда във Военна болница и не работи със НЗОК вече.

Галакси, щом потъваш във Фотошопа, хвърли поглед на един сайт photoshop-bg.com май се казваше - уроци по него и форум, много е полезен. Аз уж я ползвам тази програма професионално вече години и пак понякога поглеждам там за справка. Утре ще погледна дали съм изписала правилно иметo, че на лаптопа го нямам линка, запазила съм го на компютъра в магазина.

Само за снимка, това е малка махленска книжарничка в Княжево, откъмгорнобанската част, близо до Околомръсното. Няма нищо особено в нея,  като книги почти не продавам все още - тепърва смятам да зареждам. Имам само 20-на заглавия засега, но пък продаваме нещо, което го няма никъде другаде не само в София, а в цяла БГ  - електронни книги. Вижте тук: http://lbook-bg.com/   за какво става дума и ако на някоя й става интересно - аз съм насреща за разяснения  Hug

Аз тези дни май съвсем ще отсъствам - тъкмо вчера поприключихме ревизията, на продавачката ми й прилоша, дъщеря й я заведе на преглед и следобед се обади, че я оставят в болницата  Sad  Дано е само за изследвания, но при всички случаи тези дни ще вися с Наско в магазина, няма начин.  ooooh!  Следобед извиках една приятелка от махалата за малко, тя дойде с 4-те си деца и едно съседско и покрай залисията развличаха малкия, докато подреждах стоката. Сега ще си довърша едни спешни визитки и се приготвям за живот в магазина за няколко дена. Добре, че има обедна почивка и клиентите са свикнали с нея.

Съжалявам, че няма да успея да ви отразя всичките - не разчитам на паметта си, а нямам време да се връщам дълго назад  Hug  Радвам се за новите зъбчета, лъжички, каравани, ДГ, квартири, детегледачки и съ-водещи  smile3521   Колажът с бебчетата е прекрасен! Аз така и не се организирах да пратя снимка... 

# 17
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Роси, що не спиш душкоооо !  Hug При мен е 22ч41 и ми е рано за лягане още  Simple Smile

Разбрах те какво искаш да кажеш за доктора  Peace

Хм, ти си легна  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 728
Добро утро в новата темичка!
Дес,благодаря ти ,колажът е страхотен!
Тези дни ви чета внимателно,но нещо пак се разболявам,та не ми се пише,явно имунната ми система е в срив и ще трябва да се стегна.Хубаво е,че Ангел поне за сега е добре.На 1-ви юни направихме хубава разходка на гребния канал и зоологическата градина.Животните въобще не го впечатлиха,но многото деца около него грабнаха вниманието му.Постоянно махаше с ръчички и искаше да хваща каките и батковците,а ако някое детенце го закачи,раздаваше усмивки,(а той не е много по усмивките)
Една голяма прегръдка имате всички от мен.

# 19
  • Мнения: 112
ДОБРО УТРО Мами-сладурани   bouquet!!!

Дес БРАВО СТРАХОТЕН колаж!!! Те нашите деца наистина греят като слънца!!! Hug

Роси, ама баткото е цял на тебе, а? Красиви снимки - като картички  smile3501

Аз нещо не мога да спя тези дни...таткото ме "идосва"...и аз нали съм си чуствителна и...
лежа мисля и ми е едно кривичко...ама както аз сама си се успокоявам...
-те всички мъже са едни големи деца! Добре че сме ние мамите - за всичко Crossing Arms

Отивам да гладя, че пак един куп дрехи има...
Да ви се похваля и че вчера бях на гинеколог - /не бях ходила след раждането  Confused/
та всичко си ми е на мястото  smile3521
и цитонамазката показа добри резултати...тъй че съм спокойна!

Желая ви прекрасен ден майчета!
Голяма  Hug за всички ви!!!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 08:29 от tedi@az

# 20
  • Мнения: 528
Добро утро, прекрасни мами newsm51

Честита 7-ма месечинка на Лена, Гого и Живко! Да са много здрави и весели дечица!

Ели,
не спяХ Laughing , защото имахме среднощни изпълнения  Rolling Eyes Лили спи само по боди, а снощи бе хладно при нас. Отвила се и се събуди - студенко и е станало  Confused Не успя да заспи отново и станах да и правя мляко. Понеже снощи забравих да преваря вода, преварях рано сутрин ooooh! Докато чаках да се превари, реших да драсна някой ред, но не успях, че ме викаха с цяло гърло  hahaha

Баксиса, оправяй се бързичко Hug Какво си се разкекала такава Naughty Mr. Green Hug

Билка, успех на Маги за изпита  Hug
Хубаво е , че вече си с кола. То в София без кола си като вързан.
Дано скоро отново си с продавачаката си Peace
Много ще се радвам да пийнем няколко кафенца пред книжарничката  Heart Eyes

Снимка,
много загадъчна и интересна жена си  Heart Eyes Hug

Вчера обикаляхме цял ден да купуваме разни неща за кръщенето. Много неща накупих и от много малко съм доволна  Crossing Arms Много ме е яд, когато пазарувам за зор заман  ooooh! Нищо, ама нищо хубаво няма в този нашия град  ooooh! Сега някой ще ме прочете и ще се обиди  Sick Ако ще Mr. Green Истината си е истина! Принудих се да взема на Ицко някакво измислено облекло за 20лв  - комплект от 3, да 3, части  SickХа представете си какво е това комплектче от 3 части само за 20 лв..От всякъде висят конци-монци  ooooh! Нищо! Важното е да мине всичко добре и да се приключи с тази серийка от неприятности. А дано!
Поне сандалетите са хубави. На кумуветет купихме спален комплект. Не успях да измисля нищо друго подходящо.
Лили също намаза - и то май най-много Mr. Green Купих и рокличка , шапо, сандалетки  Heart Eyes
Уредихме и кръчмето. Свеки ще поръчва питка днес...Въобще нареждат се малко по малко нещата Peace

Сашо днес култивира, та ще съм си вкъщи цял ден. Чудя се дали да не излезна малко до близкото паркче Thinking

Хубав, слънчев и приятен ден!

П.п:Добро утро, Теди Hug

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 17:57 от Роси_

# 21
  • Мнения: 37
Добро утро мацките!Честити МЕСЕЧИНКИ в днешния ден - да са живи и здрави децата на България!Честит  ни ТОМА Айдъл, аз за него гласувах, евала на момчето  Mr. Green Joy Честит ни нов колаж със сладки бебоци, евалата Дес!Честит и прекрасен вторник, слънчев и топъл.  Hug Hug Hug

Роси супер снимки, не видях аз никва селянка.... Naughty Mr. Green, целувки от мен Simple Smile
Скреч - снимки аз не видях, моля те дай пак , ако искаш,а на ЛС съм ти писала вече.
Билката - да мерси много, имам си ги тези уроци и си ги чета редовно, много яко, ама още не мога да си инсталирам програмата, вчера нямах време, а сега нещо не стана Sad, ще се ровя ей сега.....
ЦециHug Hug Hug
Дес -   bouquet  bouquet  bouquet
Сонче - нямам търпение да си дойда в София и да се виждаме пак и да си посещаваме срещичките с другите мами,когато може... Simple Smile чакайте ме....

# 22
  • Мнения: 112
айде пак ДОБРО УТРО!!!
Този път с кафенце и лека закуска



специално за Роси и Галка, който са с мен сега тук във форума!

# 23
  • Мнения: 528
Теди, благодаря   bouquet Имам нужда.
Пиши как сте, де. Стефи добре ли е вече Heart Eyes

Галенце, да ме видите не наджусдосана (каква е тази дума Rolling Eyes), бе  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 62
Добро утро ,милички!
Дес, новото оформление е  newsm74. Бравос!
 Ние сме добре. В петък ходихме на консултация . Ами този месец можем да се похвалим с много скромен прираст. 0.200 гр. и +3 см.
Вече въведохме и попарата .Детето я харесва. Тези дни мисля да ходя да видя какво е положението с кухнята . Доки каза , че мога да го запиша  1 група. Още нямаме зъби.Будим се по 2-3 пъти нощем да сучем и вече съм smile3507
 Момичета изправена съм пред дилема. Братовчед ми ще има юбилей, вече 4-5 пъти се обаждат и ни молят да отидем .Честно казано на мен никъде не ми се ходи,но мъжа ми много настоява ,а и ще обидя братовчед си.  Ох ,честно да ви кажа не искам да виждам хора.
 Роси, Hugне се притеснявай! Всичко ще е се оправи  Hug
 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Хайде ако мога после ще продължа,че малкия се нерви.

# 25
  • Мнения: 112
[i]Стефи е добре, сега почна "театъра" - не иска да ходи на градинка..., но важното е, че е добре!
Мерси Роси, че питаш за нея  Hug[/i]


.... Още нямаме зъби.Будим се по 2-3 пъти нощем да сучем и вече съм smile3507
и при мен е така...
разбирам те напълно!

# 26
  • Мнения: 1 546
Добро утро! Hug
 
Теди, мерси за кафенцето! Hug

Роси, чудесни снимки, чудесни "бебета", чудесно Роси, чудесен Ицко и Лили, айде за мъжО ще си мълча.. Laughing Hug

Мергенце
, не съм те подвела, кака, ами ти не четеш внимателно Wink Лореала ми е РЕСИТАЛ ПРЕФЕРАНС, а не КАСТИНГ Wink Мисля, че Сладурка спомена, че Кастинга, псоред нея, били най-хубавата боя на Лореал, но аз нищо не мога да кажа по въпроса, защото не съм ползвала Кастинг. Wink Карай,де, кажи какво взе,все пак.

Дес, колажа е страхотен!  bouquet

Скре4, а паролката каква е? Simple Smile

Аз отивам да се потъркалям до Моната, че мноо ми се спи. Whistling

лек ден! Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 165
Такааааааааа, добро утро Hug мацки. Мерси за кефенцето -страхотно е.
Роси, срашна си бе мацко - кви селянчета - кви 5 лв?  Wink .  Вие баткото ли ще кръщавате  newsm78, бях останала с впечетление, че е Лили ( много съм отнесена - съжалявам  Embarassed). Защо се притесняваш какво е комплектчето - нали ще се преоблече в църквата и после ще е с друга дрешка. Освен това никой не гледа тези неща - всеки вика дай да погушкам, дай да постискам  Mr. Green  Peace

Дес, колажа е уникален. Няма по убави от ноемврийчетата  Crossing Arms.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Здрявейте и от мен,
Дес, страхотен е колажа   bouquet
Роси, дано всичко с баткото се оправи без проблем, стискам палци и  Hug
Кате, Роси - страхотни снимки.
Теди, супер че Стефи е добре вече, а за детската градина ще и мине Simple Smile и при Таня като отсъства малко и после е драма.
Аз да ви кажа тези дне много неща ми се сручиха - първо не отидохме на тест драйва, защото кумицата ми роди момиченце в петък /да и е живо и здраво/ и се изстреляхме към Пловдив. Таня свърши антибиотика, но все още има сополи и кашля - оставихме я в Пловдив при баба и защото Стефан е болан - вдига 40 градуса и толкова бързо не сме идвали до София. На всичко отгоре личната ни е в щатите и и е изключен телефона, замества я друга лекарка, която обаче вчера беше втора смяна и докато я открия....полудях. Днес сутринта пак е 40.5 градуса и мисла отново да го заведа на лекар - тази дето го прегледа вчера уж ми каза че нищо му няма - вирус, да пръскам стеримар и осцилококцимум ама...цяла нощ не съм спала - мноо горещ. Ужас. Сега боднах една свещичка и се успокои дребньо и спи. А каква кашлица само има...като на дърт пушач.
Изгоря ни монитора, хубаво че имам лаптоп, че да ви прочета на бързо. Мъжо отиде сега да го остави в сервиза.
Желая ви приятен ден   bouquet

# 29
  • Мнения: 62
Да ви почерпя  по случай нашата седма месечинка
 




Да ви е сладко!

Общи условия

Активация на акаунт