Тийнейджърите X

  • 32 345
  • 466
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 076
Благодаря на всички,които се включиха,за моралната подкрепа.Явно ще се водят тежки разговори,дано да стигнем до споразумение. Grinning
Тежки ще са  ooooh!.Късмет  Peace!
Аз нямам този проблем,защото живеем на море.Ако не живеехме тук,не бих ги пуснала поне до 18г.
Голямата ми е вече пълнолетна,работи извън града,дано Господ и акълът й да я пазят.Нямам причина и не искам да я спирам.
Малката,14,ме врънка да ходи с приятелки на плаж.Като я знам какъв е шемет и как пори вълните,без да се замисли за дъното под краката си и без да е добра плувкиня,хич не ми се иска.Освен,че много често има вълнение,има доста ями.За едното нищо да се удавиш на две крачки от брега,както стана с момченце на 12-13  пред очите ни.Аз също попаднах в яма,при това с две деца,едното от които изпадна в паника,за малко да ме удуши.После спасителят ми се кара:"Госпожо,защо влизате в ямите".Аз да нямам навигационен чип в главата си за всички дупки в Черно море.Та никак не ми се искаше да я пускам.Тъкмо щях да забраня с правото на по-силния и съответно да бъда обявена за майка-тиранин на годината,се сетих,че дружките й са поспаливи и ходят на плаж чак към 12.А моята мрази жегите,не й понасят и иска да ходи рано.Та невинно й подхвърлих,че ако приятелките са под чадъра в 8,може и тя да ходи с тях.Естествено те отказаха и сега,по тяхна вина,ще има спокойствие и за мене.Съветът ми е,ако може по хитрия,дипломатичния начин да ги отклоните от самостоятелното море.
Пък за догодина ще мислим нови хитрини  Wink

# 91
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ох, не ми говорете за ями, че моя тийн е на море с лагер естествено, ама като чета за тия ями страх ме хваща. Дано на Златните ями да няма...

# 92
  • Мнения: 4 076
Ох, не ми говорете за ями, че моя тийн е на море с лагер естествено, ама като чета за тия ями страх ме хваща. Дано на Златните ями да няма...
Е,да,ама са с учители.Те ще ги следят,пускат в морето на групи...споко.А и спасителите вече окачват червения флаг и при най-малкото вълнение,даже прекаляват,и край на плуването за деня.
Тука говорим за самостоятелно плажуване.
Няма страшно.Но пък не вреди да му обясниш,че в морето рестарт и ню гейм няма и основните правила за безопасност.

# 93
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Няма страшно.Но пък не вреди да му обясниш,че в морето рестарт и ню гейм няма и основните правила за безопасност.


Обяснения колкото искаш. Дано нещо му е влязло в главата.
Това с рестарта ме развесели. Много точно казано..

# 94
  • Мнения: 448
Здравейте мили мами!В момента изживявам един от най-щастливите мигове от живота ми-завръщането в любимия форум! Heart EyesСлед като ни преинсталираха компа по никакъв начин не можех да вляза-направих си един куп нови регистрации,нови пощи и нищо.Оказа се,че в абв-то получавам някакви писма,но не и тези ,които ми трябват,включително и в новата поща.Сега реших за последно да пробвам със старата регистрация и ... чудото стана!Нямате си представа колко мноооооого ми липсвахте,надявам се и аз на вас! HugА сега приемете виртуална почерпка от мен-вече имам тийнка на "цели" 15!   party023 .В момента празнува на заведение с приятелите си!Със сигурност имам много да наваксвам и в четенето и в писането,така че се заемам.  bouquet

# 95
  • Мнения: 901
Лулу, честито.
Да ти е здрава най-вече.
 Hug Hug Hug

# 96
  • Мнения: 3 740
Не мога да се похваля и тук:

Днес моят най-голям син става на 18.
Черпя

Да ми е жив и здрав! Толкова щастлива бях, когато се появи на бял свят! Сега, когато го гледам - голям, умен, силен, борец за справедливост и чувствителна душа - разбирам, че тогава въобще не съм знаела колко щастлива мога да бъда!

Вече половината ми деца са пълнолетни.  bowuu
Горда съм с постижението. Grinning


лулу, да ти е жива и здрава рожденичката! Да намери най-точните хора, с които да се чувства сигурна и спокойна!

# 97
  • Мнения: 25 899
Кабо Алма и Лулу, да са ви живи и здрави децата и само радост да ви носят!   bouquet

# 98
  • Мнения: 4 076
Честито на рожденниците и техните родители!
Живи,здрави и много късмет им желая!   bouquet

# 99
  • Мнения: 4 076
Момичета,не е за тука,ама аз да си питам.
Току-що приятелка от САЩ,българка, ме попита дали знам колко пари най-много може да изнесе законно от страната.Продала си тук някакви имоти и иска да си ги вземе в Щатите,пък по банков път много скъпо излизало.
Ако знаете,де...

# 100
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честито на рожденниците, да са живи и здрави и много успехи в живота.  bouquet

# 101
  • Мнения: 3 804
с малко закъснение , 4ЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
моите завършиха у4илище-малката кака първа по успех на класа,но голямата полу4и първия си удар-беше свикнала винаги да е с отли4ен,и на постоянните ми подсещания тази година да остави тв,не обръщаше достатъ4но внимание-та завърши с много добър,когато и дадоха оценките гледаша така всякаш беше видяла призрак,а и си намерих на4ин да ги укротявам -казах им 4е са достатъ4но големи,и при неподходящо поведение,виновната няма да дойде в БГ

# 102
  • Мнения: 9 157
Привет и от мен  Grinning

Честито на рожденниците   bouquet

След няколко дни големият тийн-син навършва 18, щерката е на 14 - чакаме класиране вече.

За морето - да си пиша и аз  Grinning

Бях много против на 16.
Но на 17 го пуснах. със същата компания деца, които са тук. Едно на 19 и 3 на 17. с предварително осигурена квартира. другия вариант беше те да отидат, моето да стои тук и да ме проклина. естествено речи имаше преди тръгване, непрекъснат контрол по телефона. Убедила съм се, че е отговорен младеж.
Притесни ме друго - малката, като ходи по турнета и лагери - обяснява как  учителите заспиват или се  събират в компания, а големите ходят по дискотеки, без да подозират те, излизат или ходят на плаж (ако са на море).

А да - третият ми тийн е гаджето на сина - и тя на 18. Прекарва доста време в къщи, както и той у тях, но така съм спокойна, че са прибрани и винаги "под нечие око"

# 103
  • Мнения: 25 899
Добре дошла, pep-4o, с твоите трима тийнове!  Laughing

# 104
  • София
  • Мнения: 1 282
Хей, pep-4o, пишеш че си крааааайно недоверчива, а подсигуряваш терен на младежите  Laughing Сподели, моля те как преодоля чувството на "знание" какво се върши у вас в отсъствието ви! И нашата девойка ни гостува за по 6-8 часа (в рамките на работното време, разбира се) и просто ми се обърква целия ден, като се сетя какво може би се случва ooooh!
Ние не му позволяваме да ходи в тях  - може ли да ходиш на гости за по толкова часове!!!! Струва ми се невъзпитано  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт