Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 599
  • 268
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Здравейте, мами Hug
И аз помолих за стикери - 3-4, дано Данте ми е мушнала в колетите Heart Eyes

Ами не е!  Mr. Green Утре ще ги мушна в пощенски плик.

Говорих с Теди (mihail74), която е в Сф и чака тризнаци към 25 юни в Шейново. Съгласни ли сте с приходите от продажбата на стикерите до момента да им купя памперси? Спешно търсят и още едно креватче/ кошара за спане.

Естествено Peace

# 16
  • Мнения: 6 442
Данте,съгласни!  Peace
Чакам си и аз стикерчетата.  Wink

# 17
  • Мнения: 251
Говорих с Теди (mihail74), която е в Сф и чака тризнаци към 25 юни в Шейново. Съгласни ли сте с приходите от продажбата на стикерите до момента да им купя памперси? Спешно търсят и още едно креватче/ кошара за спане.

Данте,това ли е Люлинската мама?
Ако да-дай координати да се видя лично с нея и поемам инициативата да купя 2 джъмбо пакета Памперси като за начало Peace.

# 18
  • Мнения: 506
Здравейте, мами Hug
И аз помолих за стикери - 3-4, дано Данте ми е мушнала в колетите Heart Eyes

Ами не е!  Mr. Green Утре ще ги мушна в пощенски плик.

Говорих с Теди (mihail74), която е в Сф и чака тризнаци към 25 юни в Шейново. Съгласни ли сте с приходите от продажбата на стикерите до момента да им купя памперси? Спешно търсят и още едно креватче/ кошара за спане.
И аз съм за!!! Wink
А за мен стикерчета що няма?? Sad
Чакам си ги още... Flutter
Я кажете майчето от Варна кога ще ги ражда?Защо питам...преди няколко дена видях семейство с тризнаци в морската, но не им се обадих...предполагам, че трябва ако имат нужда да знаят за инициативата, щот не ми се искаше да им се изтъпачна ей така и да ги занимавам хората Confused , ем ако почна да им говоря, знам ли,  да не се обидят или смутят..абе не бях сигурна как точно да постъпя и....Ако ги видя пак да им се обадя ли??? Thinking newsm78 (Уф, че съм и аз ама, толкова, ама толкова притеснителна, че  Sick Blush ) hahaha

# 19
  • Мнения: 3 634
Поли, незнам точния адрес, мога да ти дам на ЛС мобилния. Аз вчера купих джъмбо пакет за тях и 10 стека пюрета за Софийските.
Велизария още не ми се е обадила и ще й дърпам ушите.  Mr. Green
Нинче, ти нали даваше един кухненски робот? Ако искаш да е за Пз ми пиши, за да ти дам адреса за изпращане. Те са временно в Ихтиман.  Hug

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 09:07 от Dante

# 20
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте, момичета  Hug

Аз пропуснах близнашката среща, а пък искам стикерчета - от къде мога да се сдобия?

Поздрави!

# 21
  • Мнения: 506

Нинче, ти нали даваше един кухненски робот? Ако искаш да е за Пз ми пиши, за да ти дам адреса за изпращане. Те са временно в Ихтиман.  Hug
Писах ти лс, чакам адреса и го пращам! Peace

# 22
  • Мнения: 251
Поли, незнам точния адрес, мога да ти дам на ЛС мобилния. Аз вчера купих джъмбо пакет за тях и 10 стека пюрета за Софийските.

Давай мобилния Peace.

# 23
  • Мнения: 2 471
Поли, за да не звъня и аз на майката, моля те да ми дадеш после адреса и на мен.

# 24
  • Мнения: 884
Здравейте! Днес разбрах, че във Велико Търново имаме тройка бебета, които са на около  6-7 месеца. Утре ще ми дадат телефона на майката, и ще разговарям с нея, ще пиша пак. А и ще и дам  линк към "Мулти-мама". А иначе в Горна Оряховица си имаме още две тройки, само че децата са по-големички, като за едните съм сигурна, че са изключително затруднени. Ако в момента  не можем да им помогнем тук, на местно ниво ще помислим какво да направим за тях. Като се свържа с майките, ще ви информирам. Успешен ден!
 

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 15:24 от TIHA VODA

# 25
  • Мнения: 884
Всичко стана много бързо-колежка на майката ми се обади, и ми разказа за нея. Бебетата са на 9 месеца-Ана, Антония и Герасим. В момента майката е на гости в Плевен, но две от дечицата са в болница там...Семейството няма достъп но нет-а в болницата, и ще чакаме да оздравеят бебковците, за да може самата тя да разкаже повече за тях.

# 26
  • Мнения: 2 471
Молба към всички, които даряват дрехи, обувки и предмети за проекта и не само:

МНОГО ВИ МОЛЯ,

Дарявайте неща, които бихте слагали на своите деца. Почиствайте ги, преди да ги предадете. Неща с петна, дупки и солидно износени, слагайте до кофите - пак ще си намерят притежател. Нека не ползваме даряването за да си почистим къщата.


Благодаря Ви много!!!!

# 27
  • Мнения: 251
Данте,ще и звънна още утре ако може и да се видим.Ще и предам каквото помоли Peace.

# 28
  • Мнения: 116
Искам и аз да купя 2 стикера. Каква трябва да направя?

# 29
  • Мнения: 6 442
Тиха вода,значи и в Горна и Търново имаме тризнаци-супер!

Ако искате,аз след 10 юни ще съм в Горна и може да организираме една среща и да видим какво може да се направи.Междувременно ще се опитам да събера някой неща за бебоците.Ако някой има нещо подходящо за тях-аз мога да го транспортирам до Горна  Peace Кажи от какво имат нужда-памперси,мляко?С какво се хранят-пюрета,каши?Какво име най-необходимо?

Данте,не оправиха ли компютъра в пощата ви?  Laughing Още нямам стикери.

Общи условия

Активация на акаунт