11-та тема на турските мами локумки-сладкодумки - Турция 11

  • 33 760
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 247
Здравейте и от мен,детенце спи ,аз хапвам черешки и ви пиша Laughing,обожавам черешите ....

мистик,заитригува ме това за българската църква и го издирих в нета http://www.timeoutistanbul.com/index.php?eid=2158...ще е интересно...ама като съм вързана все с детенце...та ни кино,ни театър ,ни концерт... Sad  виж изложба може... Simple Smile

адаша bz и дризе нещо се изгубиха...дано причината да е пак някой Мол ,а не нещо по-сериозно...ще взема да им врътна по една шайба,че се приеснявам нещо за тях newsm78

ех...цвете,къде ли печеш сега дупе по Кемер Sunglasses,дано да си изкарате супер...

А за грешките и комичните ситуации свързани с турския...има доста,и на мен се е случвало преди  Laughing

снежи,радвам се ,че сте добре с бебчо...И Ати се роди голямо бебе......само да са здрави Simple Smile

# 76
  • Мнения: 418
Момичета здравейте ...нямам време и сили да пиша много, само да кажа хола .  Надявам се, че сте добре ...Опитвам се, да закрепя детето, за да не я водя на лекар тук (леко настинала с кашлица и сополи, но може(ше) да прерасне в нехсто по-лошо),,,но това означава допълнително сушене, преобличане, дози с хомеопатични средстав, никакъв сън и сили да не заспа зад волана ...Ще пиша до края на седмицата пак ..Чета Ви (Big Brother is watching  Mr. Green )

 Heart Eyes Hug Praynig Peace  bouquet

 smile3507 smile3507 smile3507......


# 77
  • Мнения: 573
Здравейте, момичета!

Гечмиш олсун на болните дечица! Дано да оздравявате бързо!  Praynig  Heart Eyes Аз лично съм много доволна от педиатъра на Мелис. И като цяло от лекарите в Турция, за разлика от българските.

Сещатам се за един познат, който в долмуша, когато искал да слезе казал: Инек вар!  Joy

И мен нещо ме гони мързела, сигурно ще да е от топлото!? Thinking

Лека нощ!  smile3507

# 78
  • Мнения: 227
Gühaydın, Kimse yoook muuuu??... newsm78

Къде сте мами..2 дни няма кой знае какво движение по наш'та тема...защо ли?

Всичко наред ли е, аджаба?

  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 79
  • Мнения: 227
Günaydın, де....явно не съм се събудила още... почнах с правописните грешки...  Laughing

# 80
  • Мнения: 247
Добро утро...

нина,няма движение в темата,защото на  две от най-редовните ни мами ,дечицата са болнички  Sad
Нина,ти кога ще качиш ваши снимки в общото албумче?Чакаме с нетърпение да видим малката сладурана...Че то много моми станаха.За сега само Ати и Ивчо на цвете,държат мъжката страна...чакаме свежи попълнения от снежи и джорджи

Голяяям Гечмиш олсун на Селин и Диляра и техните самоотвержени мами  Heart Eyes Дано бърза се оправят малките шомпита  Wink,както ги нарича другарката  Grinningмистик

Денят днес се очертава да е хубав,слънчев и топъл.....в такова време най-искрено завиждам на всички ,които в този момент са на почивка Simple Smile

# 81
  • Мнения: 227
тук можете да видите Мелисссса Simple Smile и ние да се присъединим към Албума... Hug
<<<< Геччмммииишшш олсун на Селин и Диляра >>>>

# 82
# 83
  • Мнения: 218
привет от нас   bouquet
Дано бързо да се оправят малките бонбончета Praynig Hug
Аз качих няколко снимки в албума, всички сте много лъчезарни, а дечицата Ви малки сладкишчета Heart Eyes
Днес цял ден носа не сме си показали навън , едно топло и задушно е навън сигурно ще се изсипе дъжд, та и аз отивам полегна малко докато бебка спинка smile3524

# 84
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Етооооооооооо мееееееее!  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Милите ми, аверки! Липсвахте ми ей!   love001Благодаря ви за подкрепата!  Hug Мда ние минахме ангина, после натинка или нещо с подути сливици и се оказахме с бронхит! И док като каза инжекции антибиотик smile3515, хахах и майка й каза да ама не! Аз детенце на 1 година няма да го тровя и се започнах издирване на ХОМЕОПАТ! И сега за два дена чудеса направо! Селин видимо се подобравя с помощта на едно малко хапченце, не на антибиотика и 5 сиропа около него! Не мога да повярвам! Всъщност аз вярвах от самото начало, че с хомеопатията ще мине по-добре  newsm10 , но стига толкова за нас и Хомеопати! И сега съм много щастлива, че е добре!  newsm68 newsm44 newsm68

БЗ, бързо да се оправя Дилара и в неделя да направим чуден детски купон! smile3521 Hug  Hug  Hug  Party  bigdance2 Абе аз ти казах, че е много студено в детския кът! Другия път ще ги помоля да намалят!  

Мистик, така сме ние тежкотоварните! Много много от дома не бегам, че с тези двете деца тежко ми става!  newsm06 Има време и там ще дойда аз и на музей ще отидем с теб и на изложба, преди да е дошъл номер 2  smile3520

Бенмари и Каиги, с вас подгряхме линията  lalalala

АААААААААА за прощъпулника, лелеле забравих  newsm62 newsm08 Беше много хубаво! То като вали дъжд в Истанбул, не вали в целия град  newsm47! Селин като й дадохме от питката и като тръгна да ходи в парка да се люшка, не я интересува никой, децата тичат около нея и само Селин Селин й викат, а тя вика неее, нееее и си яде и си ходи към парка!  rotfImao rotfImbo Та завърна я майка им към така важната нейна задача, да си вещае бъдещето, но не пуска хляба и така с една ръка хвана:
- златната гривна - какво вещае не знам, или любов към златото или бижутер  yes
- шивашкия метър - я шивач, а да си мери приказките или парите, знам ли  newsm78
- спирт с бинт - това беше медицината  doctor
 Имаше едно СД с Моцарт, само го докосваше, но не го вдигна! А двете книги - търговски сделки и Европа от А до Я само ги разлисти  smile3529 Беше много весело, снимки ще има скоро, да събера сили да ги кача!  Joy


Сладка хапка, от кога си мисля за теб!  Hug Радвам се, че намираш все още време и за готварския и за нас!   bouquet Лека работа ти пожелавам!  atwork

Добре дошла на новата мама Мая! Споко душата, ние
нали сме тук! Не си сама! Дай да се опознаем и после на едно кафе в някой от 100-те МОЛ-а ще видиш, че не си сама! Аз навремето пуснах тема или мами от Истанбул! Така се научихме с Бенмари, а то се оказа, че сме комшиики в Габрово  Kissing Heart


*Mavi_Gozyasi* , засрамих се!  smile3506  Аз съм тук от вече 3 години почти, а не знам на 50% на теб турски! Но така е като около мен всичко говори български, където да го науча! Надявах се бабасъ да говори със Селин повече турски, но й на нея й говори на български! Но има време, като тръгнат на училище, няма къде да отида  hahaha  hahaha  hahaha

ГХОСЕН надявам се баба ти да не спира да се бори и да не пада духом, това е най-важното! Моята баба на 81 и сигурно има 100 счупвания, като стъкло е просто и сега пак е потрошена, но не спира да опорства да ходи!

За името - избора остана на два броя:
- моя избор ДАРИЯ
- на Талат АЛЯРА!
Гласуването приключва на 18 октомври, че на 19 ще раждам!  newsm44 newsm44 newsm44

Лелелеле пак фермани! Каиги ще ни глобява вече, за голямо заето пространство в темата!  Hug   bouquet  Hug Ако съм пропуснала някой или нещо да го спомена, не е било нарочно, ама пуста глава изпушва вече  smile3515  newsm62  

Скоро нови снимки на големия ми корем! Джорджи, рита ли вече? Снежке01 много се радвам, че всичко е наред! Голям зор е да знаеш, с дълго и слабо бебе! То на дължина за месеците му нищо не му става, а на ръкави му е дълго  hahaha  Joy  baby_neutral

tsvetentse, аз Селин я опазих да не падне никога на земята с един дюшек, там си живее детето, дори сега спи там! Но й ударих два пътри главата в касата като беше на 2 месеца!  oops

# 85
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Аууууууууууу, Дризе, аз как съм изпуснала момента, че Селинчето е болно ooooh! Shocked İзвинявай много, не мога да си го простя Rolling Eyes Cry Geçmiş olsun! Как е сега сладуранчето? За БЗ_то също научих от нея наскоро, че беше писала, geçmiş olsun и на нея!
 Хайде оздравявайте, че ходене ни чака   newsm68 :
Бенмари, стягай се наскоро, како оздравеят Шомбитата организираме едно İстанбул Модерн, там  има и едно много хубаво кафененце!
Айде засега чао, че отиваме на разходка   animal037
Нинче, момата е   с т р а х о т н а !!!  love001 newsm10, пу, пу,пу, ама и майката не остава по_назад, и ти сииииииииииииии  много хубава, пу, пу, пу! smile3501

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 18:53 от mistik

# 86
  • Мнения: 227
Благодаря, Мистик, дай и ние с Мелиска да ви видим Simple Smile Peace

# 87
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Нина, ами нас ни има на multiply- "Ağva" и "Мистик и половина" Crazy

# 88
Благодаря на всички че ме приемате така топло!След 3седмици  надявам се ще живеем във Истанбул!Около 2 седмици ще погустуваме на свекърва ми и свекър ми във Бурса а през това време мъжа ми трябва да намери квартира за да се пренесем и ние със бебка!Между другото някой знае ли как вървят наемите във Истанбул?зА 2 ..или 3 стаини апартаменти без обзавеждане!За сега знаем само че ще търсим апартамент във bahce sehir...и така мили дами сега ми предстои да опаковам багаж и какво ли не още направо не ми се захваща като се сетя само колко багаж имааааа ooooh! Shockedотивам да се захващам чееее....ЧАО НА ВСИЧКИ!

# 89
Здравейте моми4ета,извинявам се,4е се намесвам в теми4ката ви,но като лиубител на турската музика исках да ви запитам=от къде да си сваля такава?Помагайте Praynig
Лека но6т!!!

Общи условия

Активация на акаунт