Отговори
# 15
  • Мнения: 54
По принцип не вярвам на такива неща,но и с първата бременност и сега коремът ми е остър.
Имам си вече едно момченце-ехографа показва,че ще си имам още едно.
Може би е съвпадение,не знам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 080
Вярвам също колкото и на таблиците за определяне на поля по рождените дати на родителите /що ли някои тогава имат и момче и момиче/ или на това кога ще се пипнеш като те поръсят със сол или колко си "погрозняла"!
Смятам ,че всичко това са бабини деветини!
ммммм даааа
 Peace Peace Peace
        

# 17
  • Мнения: 6 713
Всеки ми казваше , че ще е момче , а се роди момиче , за по-сигурно чакайте ехографа да покаже  Peace

 И при мен беше така, всеки ме питаше момче ли ще е. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 080
3. Яде ми се изключително и само солено (от сладкото ми става гадно), а принципно "момичетата" ядат повече сладко а момченцата солено.
Аз пък знам, че момчетата са на сладко, а момичетата на кисело...

# 19
  • Мнения: 674
НЕ !!! За мен това са глупости!
Родила съм и момче и момиче,корема ми и двата пъти беше с една и съща форма.
Бабичките по улиците все ми викаха - момче ще е.Да ама втория път беше момиче  Mr. Green

# 20
  • Временно
  • Мнения: 788
3. Яде ми се изключително и само солено (от сладкото ми става гадно), а принципно "момичетата" ядат повече сладко а момченцата солено.
Аз пък знам, че момчетата са на сладко, а момичетата на кисело...

Аз се скъсах да ям сладко през цялата ми бременност.......

# 21
  • Мнения: 1 138
Ами не вярвам. По формата на корема ми казваха че ще е момиче, но не е.

# 22
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
За мен са врели-некипели всички тия работи за определяне на пола! Корема ми имаше доста странна форма - ни за момче ни за момиче. А през бременността какво ли не ми се ядеше - де сладко, де солено, де кисело, де странни неща дето преди не съм се сещала за тях. Не погрознях, но ми падаше косата много. Имах непрекъснато киселини. През всички възможни етапи минах.
По тия "гадания" накрая хермафродитче трябваше да имам! Joy

# 23
  • Мнения: 3 818
На мен не ми познаваха така . Всеки ми казваше , че ще е момче , а се роди момиче , за по-сигурно чакайте ехографа да покаже  Peace

По време на първата ми бременност една баба ми казва, че сигурно чакам момче - пак гадания по формата на корема. Аз й казвам, че е момиче, ехографът е показал ясно, а тя ми отговаря - "Те докторите не познават много на телевизора." Joy

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не вярвам на тази и на други подобни глупости !
Аз също  Peace Каква точно е връзката с формата на корема и пола на бебето?Едва ли някой може да даде адекватен отговор.

Според бабите, когато е момче, коремът е високо, защото момчетата били изправени в утробата. А ниско долу, когато е момиче, защото момичетата лежали. Ако това се смята за адекватен отговор де!  Joy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не,формата на корема зависи от структурата на тялото. Peace

# 26
  • Мнения: 518
Моят корем също е малък и остър - като яйце е  Laughing Всички казват, че ще е момче, само доктора казва - момиче. И аз вече не знам какво е, така че нямам търпение да го вида! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 121
Аз също мисля че е до структура.Аз съм много дребна и много рано ми пролича корема и всички казваха че ще родя момиче да ама не имам син

# 28
  • Мнения: 780
Не.Не вярвам на такива неща.До последно, коремът ми беше горе и остър. Всички, въпреки казаното от лекарката, твърдяха, че ще е момче.Имам си момиче.

# 29
  • София
  • Мнения: 44 120
Не, вярвам....

Общи условия

Активация на акаунт