Отговори
# 15
  • Мнения: 611
Хрисе, много лесно се  даде Laughing

Ами той таткото играе нечестно за това Crossing Arms Whistling
Иначе пак щях да съм първа ракета Mr. Green
Ама ще има да си връщам Mr. Green


Пепенкеее  Hug като се върне пак ще ти готви , няма се предаваш Hug
Ти всъщност кога го чакаш Thinking

# 16
  • Мнения: 57
Хайде и аз в новата тема
Pepena, не се натъжавай моля те

# 17
  • Мнения: 3 818
И аз да се запиша в новата тема, че ми бяга някъде иначе Wink

# 18
  • Мнения: 57
В старата тема си говорите за винце и биричка,аз да ви кажа честно,не ми се пие нищо такова,но как ми се пушииииииииии smile3546  smokeuu smile3546
Татко Барба приятна  1dating

# 19
  • Мнения: 5
Тонеска, Какъв черен дроб бе! Забранен е по време на бременност, защото съдържа витамин А под формата на Ретинол, който е вреден за плода. Е, ако се хапнат няколко парченца не е проблем, ама все пак.

За хемоглобина хапване на месце и храни , които  съдържат желязо.

# 20
  • Мнения: 611
Аз пък много се радвам че хич не ми се пуши Flutter
Даже имам неочаквана за мен непоносимост към цигарите , а предните пъти ми се пушеше и то доста Crazy Даже да си призная , около 2-3 часа преди да родя малката изпуших една цигара ама с голям кеф и отидох в болницата Crazy
Надявам се хич и да не ги почна пак гадните фасове Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 398
Тонеска Hug Hug Hugоще утре ще го пробвам
Пепенка дръж се мила, няма са предаваш ся
Аре утюам да готвя че стана утре Wink

# 22
  • Мнения: 57
Естрелита,на ман хемоглобинът ми е нисък и докторът ми препоръча да си хапвам именно черен дроб

# 23
  • София
  • Мнения: 167
Мацки, вие ме сбъркахте, сега какво на хляб вода и череши ли да стоя още 5 месеца????

Аз все си мисля, че от всичко с мярка няма да ни навреди.

hana30, цигарите са на самовнушение. Аз пушех над кутия на ден, сега съм с 1 цигара сутрин с кафето и даже не всеки ден, не ми е сладко вече да пуша.  И аз вече не мога да търпя дим и миризма около мен. Като седнем в някое заведение съм като вятърна мелница да не ми димят.


и моят хемоглобин е нисък, обаче докторката ми каза някакво хапче да пия..... ooooh!не го помня щот моя хемоглобин винаги е бил нисък но ще питам като отида другата седмица.

аз отивам на козметик, че иначе ще се прибера и аз ще се хвърля към хладилника, а с толко труд се удържам. чао Hug

# 24
  • Мнения: 1
Някои беше казал нещо за спагети ако искате мога да ви дам една рецепта с нея ме зарибява навремето жена ми  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1
Мойта мама ги отказа цигарите осхте преди да забременее незнайно как ама сега кара и мене а аз съм многооооооооо пристрастен отказвал съм ги 2-3 пути ама само за 1 седмица до месец най-много

# 26
  • София
  • Мнения: 293
Ей, сладури, много сте изписали бре  Laughing и от тема в тема скачате. На ме пък хемоглобина си ми е добре, но пък мисля, че в копривата, спанака и другите зелени там неща имаше доста желязо newsm78. Аз изчезвам на пилатес след малко, така че спокойна и приятна вечер и до утре.

# 27
  • София
  • Мнения: 191
И аз да се запиша Hug
Кога изписахте старата тема Hug

# 28
  • Мнения: 24
Аз да си подхвана пак старата песен - коги ще се събереме у Софийско бре????
Айде давайте идеи за ден час и място - на мене ми е все тая - така, че дайте да се организираме!
Много сме несериозни Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 24
А как разбирате, че ви е нисък хемоглобина - като изключим кръвните изследвания - има ли други признаци newsm78

Общи условия

Активация на акаунт