шкорпиловци

  • 36 727
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 037
Ние миналото лято бяхме на Камчия, първата нощ по спешност спахме в бунгала "Романтика" - стойте далеч от там! Гнусотия невероятна. После си намерихме сносни.
Отидохме до Шкорпиловци от любопитство. Направи ми впечатление хубавия плаж. Но се притесних от наличието на дискотеката точно до бунгалата на откритото. Изкачвайки се към гората имаше също голяма кръчма. Това, което се чудя може ли да се спи от фолк? Ние сме се напатили, това ми е болна тема.
Иначе на бунгала с деца е идеално, има място, можеш да си готвиш сам, защото ние така или иначе не сме фенове на изхранването на почивка по заведенията...
Казвайте за удобни, чисти, засенчени бунгала без фолк!

# 16
  • Мнения: 103
Яница, Слави благодаря ви!
Още се ровя в нета и не знам към какво да се насоча и въобще дали ще има свободни места към тези бази в Шкорпиловци. Пратих запитвания на няколко места, но сега като чета поста на Яница разбирам че не е имало смисъл.
Яница, има ли някакъв начин да се свържа с тази болница във Велико Търново - вероятно това е тяхна база там. И въобще някакъв сайт дали съществува?

# 17
  • Мнения: 540
да тези бунгала са към болницата аз гледам че си от Плевен не ти е много далеко да дойдете и да си запазите има свободни със сигурност ето ти и един телефон за информация
062 64 18 13 .ЗА парите са си съвсем прилични

# 18
  • Мнения: 103
Яница, сърдечно благодаря за съдействието!
Ще звънна още утре, дано имам късмет...
А възможност за някакви снимки или по-подробна информация имаш ли?
Поне да зная за какво става на въпрос.

# 19
  • Мнения: 2 231
Шкорпиловци е едно от най-хубавите места по бългатрското черноморие. То е малко странно newsm78. По-тихо е, няма чужденци, плаж без нагли концесионери (освен 200м. от централния) и безкрайно дълъг. Не се чисти, понеже няма кой, но пък и няма толкова хора, че да цапат. Харесва ми точно защото не е гъчканак. В морето има камъни и скали но не на всякъде. Трябва да се внимава. но пък е някак естествено с миди, рапани и т.н. Напомня ми на времето ма кумонизма. Доволна съм Преди си изкарвахме страхотно, а за малки деца направо е супер. Цените са повече от прилични. Тази година ще ходимза 5 път (за 1 път с бебе).  Peace

# 20
  • Мнения: 103
А някой ходил ли е в семеен хотел Атанасови?!
Изглежда добре, госпожата която ми се обади беше много мила и любезна. Но някое мнение би ми помогнало повече....
Надявам се да има кой да сподели нещичко!

# 21
  • Мнения: 540
за там нищо не мога да ти кажа но предполагам че ще ти хареса newsm78

# 22
  • Мнения: 515
Аз ходя там вече 25 години,за мен няма по хубаво ,по тихо и по спокойно място по нашето черноморие от там .Миналата година бях в хубаво хотелче на самия център на селото с мили и усмихнати домакини в апартант за 30 лева .Цените в селото бяха направо смешни и бсичко е хубаво и плажа и селото и хората.Има си всичко и магазини и дискотека на плажа и кънпинк с цаца и студена биричка.Освен хотела на центъра съм била и в Джордаш на брега на морето ,там са хотел и бунгала ,също много добри и цената е  10 лева на легло тази година(това го проверих).Аз никога не запазвам предварително места ,просто паля колата и заминавам ,там винаги има места,има квартири в селото ,има бунгала,има  малки и сладки хотелчета.

# 23
  • Мнения: 58
Здравейте мами,

регистрирах се, за да ви попитам става ли Шкорпиловци за палатка. Търся място с плаж и гора в непосредствена близост, за да не оставяме палатката без надзор. Ако някой се сеща за такова място, не много далеч от Варна, моля да сподели. Ние сме от хората, които пазят природата, събират си боклуците и НЕ СЛУШАТ ЧАЛГА. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 231
Здравейте мами,

регистрирах се, за да ви попитам става ли Шкорпиловци за палатка. Търся място с плаж и гора в непосредствена близост, за да не оставяме палатката без надзор. Ако някой се сеща за такова място, не много далеч от Варна, моля да сподели. Ние сме от хората, които пазят природата, събират си боклуците и НЕ СЛУШАТ ЧАЛГА. Simple Smile
Аз лично съм виждала всяка година когато сме ходили, че има разпънати палатки. Даже има нещо като къмпинг, понеже съм виждала (от плажа като се разхождаме вечер), че хората от палатките си седят в някаква беседка и там ядяха (но не съм сигурна). След като подминете централния плаж има около още 1000 м  на татък. Мястото е точно с плаж и гора. Ако не Ви притеснява има и нудистки плаж, но не са много голите. обикновено има по 1-2 семейства. Със сигурност става за палатка щом всяка година виждам там по 5-6 бр. Ако решите ще го намерите мястото. Успех в търсенето.

# 25
Споделете моля впечатления от бунгало "РАЙ", ако сте били.
Нещо повече са условията, обслужването, храната наблизо...искаме да отседнем на спокойно място
и се страхувам, че наблизо има ресторанти, дискотеки и няма да ни оставят намира.
Изобщо ще съм благодарна за всяка информация. За пръв път отиваме там семейно.

# 26
  • Мнения: 126
Аз също съм се запътила към Шкорпиловци, но тъй като сме с малкия (ще го водим за 1 път на море) ми се иска да си резервираме стая от сега.
Ще съм благодарна ако някой от вас ми препоръча квартира в селото от която е доволен, както и телефони за връзка със собствениците.
Иска ми се да отидем на "проверено" местенце Wink


# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
не съм сигурна дали точно за бунгала 'Рай' става въпрос, но едни приятели са останали много доволни, запазването е било още февруари месец.
А какви хотели има наоколо?

# 28
Здравейте мамчета,
Аз също имам морски проблем.Видях на един сайт вилно селище Панорама в Шкорпиловци.На снимка всичко изглежда добре,но някой ходил ли е там и може ли да сподели впечатления.Просто ми става лошо само при мисълта ,че бунгалата може да се окажат мръсни и миришещи на мухъл.Цената не предполага такива "екстри",но знае ли човек..........

# 29
  • София
  • Мнения: 259
Здравейте мами,

регистрирах се, за да ви попитам става ли Шкорпиловци за палатка. Търся място с плаж и гора в непосредствена близост, за да не оставяме палатката без надзор. Ако някой се сеща за такова място, не много далеч от Варна, моля да сподели. Ние сме от хората, които пазят природата, събират си боклуците и НЕ СЛУШАТ ЧАЛГА. Simple Smile

Ние също сме се запътили с палатките към Шкорпиловци тази година, досега сме ходили все на Иракли, но миналата година групата са решили да пробват плажа на Шкорпиловци и им е харесало, аз незнам как е още, ние пропуснахме миналото лято палатките, понеже бебето беше още малко.
Ходила съм иначе на бунгала на Шкорпиловци преди 10-15 години, плажа е огромен и си мисля, че ще има място за всички.

Общи условия

Активация на акаунт