баене с въглен

  • 13 680
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 802
ЛУРДЕС  , дано не ти се случва да изпаднеш и ти в подобна ситуация !  Peace

# 61
  • Мнения: 6 713
ЛУРДЕС  , дано не ти се случва да изпаднеш и ти в подобна ситуация !  Peace

 newsm78 newsm78 newsm78

О, моля ти се, да не си пожелаваме разни работи....... Stop Stop Stop


# 62
  • Мнения: 802
никога нищо не пожелавам  Naughty

# 63
  • Мнения: 1 195
ох понякога се чудя защо има толкова злоба.
Всеки има глава на раменете си и сам решава в какво да вярва  Peace

Лично аз вярвам на урочасване на мен ми се случва доста често и добре че баба ми може да бае и ми е помагала много пъти. И малкия хваща уроки много лесно се разбира кога е урочасан.

По въпроса ако все още не си ходила в  Камено в Меден рудник на спирката в селото където е училището Найден Геров имам една баба която бае и лее куршум. Като слезеш на спирката има един магазин за дрехи питай там ще ти кажат къде е Simple Smile Или ако искаш ми пиши на лични ще попитам за повече подробности че от много отдавна не съм ходила и съм забравила точно къде беше Embarassed

# 64
  • Мнения: 115
Щом вярвате във врачки и баячки, би трябвало да вярвате, че има и друга сила която е по безопазсна със сигурност -  църквата! Аз съм си взела едно шишенце със светена вода и винаги след разходка поръсвам главичката на малката с нея. Това ми го препоръчаха в църквата  Peace . Иначе и според мен най вероятно са колики, но най добре говори и с педи  Peace
 
Подкрепям, не е добре разни баячки да влизат в аурата на бебето, може повече да навредят!

# 65
  • Мнения: 9
Ще се включа и аз. Сега попадам на тази тема надявам някой да откликне  Praynig
Първо ще кажа за два случая които са ми се случили на мен лично. Но когато се развива действието съм била много малка и изобщо не ми е било ясно какво е било това "баене" .
Първият случай е по повод на това, че се спъвах много. Ама наистина много и то в собствените си крака и не къде да е, а там където е най равно. " Смешно е нали " . И един ден баба ме заведе на гости на една друга баба ( много стара и много грозна и страшна ) . Приказваха си ядохме сладко от бели череши (беше вкусно). После ме сложиха седна на една дъска на средата на двора и "страшната бабка" започна да обикаля около мен и нещо мърмореше. Може да е имало и още нещо ама не си спомням. От тогава спрях да се спъвам. Или поне се спъвам в рамките на нормалното. Втория случай е доста време след този. Пак при същата бабка, но причината беше, че непрекъснато ми излизаха ечемици на очите. Още не е оздравяло едното око и другото е като плондир. Бабката помогна и тоз път.
Сега май пак имам нужда от такова баене. Да ама не знам къде..... Ако някой знае къде в София има баячки които да са надеждни моля да ме насочат Praynig

# 66
  • Мнения: 542
эдравеи!аэ също имах много проблеми с уроки когато беше по малка!эа съжаление не энам в бургас къде може да и баят!прбвала ли си с клечки!успех!дано да се успокои! Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 39 821
Ами от юни месец насам бая вода е изтекла. Предполагам, че майката си е намерила баячка и най-вече, че бебето се е успокоило.

Общи условия

Активация на акаунт