Избори в САЩ

  • 2 278
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 826
"Полуислямски произход"?!
Изборите в САЩ са избори на парите и властта ...
и на страха , да добавя

Бащата на Барак Хюсеин Обама е мюсюлманин , кениец , майка му е атеист
вторият му баща също е мюсюлманин - радикален при това , самият Барак Обама е ходил в мюсюлманско училище , както и в католическо после ...

# 16
  • Мнения: 7 837
Ти в темата за Америка ли се включи или си от комисията по матурите и проверяваш за правописни грешки?!За епилацията суетните си говорят в друга тема!Гут найт!

Извинявай, не разбрах че е за Америка. Мислех че е за непропорционалното ти засищане с предизборен информационен поток.
Дай нещо друго интересно за Америка. Хм?


Отдавна не следя развитието на борбата. Но ми се иска президентът да е демократ. Мисля че го заслужаваме...




# 17
  • Мнения: 2 563
Много добре си спомням как през 2005 ми се смееха като казах, че Обама ще вземе номинацията на демократите.  Laughing Who's your daddy now?  Laughing

Ще видим през ноември кой какво и защо, спекулациите с произхода и цвета са вече скучни.

# 18
  • usa
  • Мнения: 2 113
Абе я някой да ме светне за изборите в САЩ кой републиканец ще е срещу Клинтънката/О,Бама ? Това в Бг някак не е известно, не се дискутира. Само О'Бама и Х.Клинтън се тиражират.
72 годишен ветеран от виетнамската война ,
нали се сещаш с каква психика е , и за какво си мисли само

според мен той ще спечели , американците ще се уплашат да гласуват за негър  с полуислямски произход .


няма да спечели. на всички им е дошло до гуша от републиканско управление. но макейн за републиканец ме кефи - бърка им в здравето на всички тесногръди хардлайнери фундаменталисти пролайф антиимигрантски настроени жители на байбъл белта... а да ги видим сега за кого ще гласуват  hahaha

# 19
  • Мнения: 98
а в комбинация с хилъри, дали няма да спечели? май ще се осъществи мечтания дрийм тикет Simple Smile, поне аз се надявам Peace. току що слушах речта на обама, невероятен оратор, казват, че от рейгън насам не е имало по-добър.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Ами протоколът беше смислен, друг е въпросът колко е смислено да се ограничават малките, а големите да цапат.
Екологическите доклади са все по-страховити, а казват, че там информацията е остаряла, че нарочно занижават данните към най-двестапроцентово сигурното, тъкмо защото правителството и стоящите зад него интереси хапят зверски за проявен драматизъм. И въпреки това данните са смазващи.
А и без това скоро ще имаме нов най-голям замърсител, Китай, така че ще се омаца още по-яко положението.
Споко. Подписали-не подписали протокола от Киото ... Той и без това скоро изтича. А след него няма нищо #Cussing out

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
а в комбинация с хилъри, дали няма да спечели? май ще се осъществи мечтания дрийм тикет Simple Smile, поне аз се надявам Peace. току що слушах речта на обама, невероятен оратор, казват, че от рейгън насам не е имало по-добър.

От Бил Клинтън насам.  Grinning

Не мисля, че има начин Хилари и Барак да обединят усилия, много "лоша кръв" между тях. Вчера всички я чакаха да обяви загубата си, но тя изненадващо заяви, че била готова да стане Вицепрезидент. Много хитро. Знае, че няма никакъв шанс Барак да я покани, и го прави да изглежда зле, все едно той разединява партията.
Не знам дали той ще има смелостта да й посрещне блъфа и да я покани, не вярвам. Ама пък тогава ще вземат да спечелят и двойката Клинтън гаранция ще се държат като президенти повече от президента.

Аз бях убедена, че Хилари ще е следващия ни президент, но сега съм 90%, че ще е МакКейн.

# 22
  • Мнения: 7 837
Не знам дали той ще има смелостта да й посрещне блъфа и да я покани, не вярвам. 

18 млн. гласове за Клинтън. И да не я покани, все по някакъв начин ще й се предложи... А тя е хищник.

# 23
  • Мнения: 2 381
Аз бях убедена, че Хилари ще е следващия ни президент, но сега съм 90%, че ще е МакКейн.

Кое те кара да мисиш така? Има ли сфера, в която републиканците да не се омазаха доволно  newsm78

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Аз бях убедена, че Хилари ще е следващия ни президент, но сега съм 90%, че ще е МакКейн.

Кое те кара да мисиш така? Има ли сфера, в която републиканците да не се омазаха доволно  newsm78


Защото мисля, че масово нанаселението няма да гласува за Барак (аз го харесвам). Хилари би го отвяла МакКейн, но няма как. Не вярвам да намерят начин да я сложат на тикета.

... ... А тя е хищник.
Цитат

Именно.

# 25
  • Мнения: 2 386
няма да спечели. на всички им е дошло до гуша от републиканско управление. но макейн за републиканец ме кефи - бърка им в здравето на всички тесногръди хардлайнери фундаменталисти пролайф антиимигрантски настроени жители на байбъл белта... а да ги видим сега за кого ще гласуват  hahaha

 #Crazy Безмълвна съм, искам го за подпис!  Laughing  Hug

# 26
  • Мнения: 5 877
тва беше като от песен на Джон Ленън  Laughing

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
Не мисля, че има начин Хилари и Барак да обединят усилия, много "лоша кръв" между тях. Вчера всички я чакаха да обяви загубата си, но тя изненадващо заяви, че била готова да стане Вицепрезидент. Много хитро. Знае, че няма никакъв шанс Барак да я покани, и го прави да изглежда зле, все едно той разединява партията.
Не знам дали той ще има смелостта да й посрещне блъфа и да я покани, не вярвам. Ама пък тогава ще вземат да спечелят и двойката Клинтън гаранция ще се държат като президенти повече от президента.

Аз бях убедена, че Хилари ще е следващия ни президент, но сега съм 90%, че ще е МакКейн.

подкрепям, че е изключено да се `съберат`хилари и барак в дрийм тийм, а и не го намирам за особено дрийм Simple Smile.  но противореча на убедеността за победа на маккейн. единственият му шанс според мен е ако вземе хилари за вице Simple Smile.

#Crazy Безмълвна съм, искам го за подпис!  Laughing  Hug

enjoy Simple Smile.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Декларирам!
Не поемаме никаква вина за изборите в САЩ!
Нито за кампаниите, нито за рейтинга на кандидатите.
Всички ангажирани институции да си го запишат! Simple Smile
Дори и темата няма да преместя в "Чужбинския" подфорум.
Последното да се приеме като  проява на добра воля!

# 29
  • usa
  • Мнения: 2 113
Декларирам!
Не поемаме никаква вина за изборите в САЩ!
Нито за кампаниите, нито за рейтинга на кандидатите.
Всички ангажирани институции да си го запишат! Simple Smile

ти ако мислиш, че така лесно ще се отървеш  hahaha...

Общи условия

Активация на акаунт