За първите любовни трепети...

  • 4 761
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 871
Един Любчо в градината ми беше първта любов. И ме целуваше и ме дереше по лицето с нокти...После любовта ни свърши като реших да видя кой има по-голяма пишка - той или брат му! Не беше той... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 161
Аз истинската си първа любов го спуках от бой във втори клас.Беше много по-едър от мен,но като му скочих на гърба,голям бой яде.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
първата ми жена беше от предучилишна група, помня че я бях скрил в гардероба по едно време.
Десислава се казваше ... имахме планове за 6 деца, но ....

# 18
  • Под липата
  • Мнения: 620
Хайде,хайде,сигурно  вие не сте се събличали.Обаче като поотраснах беше по-интересно.Пак се съблякохме с един господинчо,и докато той изследваше гърдите ми без ръце,храс! вратата се отвори и майка му се закова направо.Аз лежа и я гледам,тя стои и ме гледа,а синчето й смуче ли смуче...
Ех, тези мами на господинчовците!  hahaha Като залепени за вратите на синчета та си са!  Joy Joy  Бе,те не знаят ли, че трябва да се почука на вратата, че може да има изнанада ?
 Майката на мой познат като го видяла в подобна ситуация, даже се поинтерисувала какво точно правят  hahaha
 Извинете, че не е съвсем по темата, но не се стърпях Simple Smile

# 19
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305

Защо? А би трябвало да е мил момент някакъв такъв... Thinking
Е, не е съвсем така - щом на 15 вече масово са недевственни Rolling Eyes
не беше мил моментът, защото той беше много, ама много настоятелен,
освен всичко друго и как да го кажа.... абе езикът му беше ОГРОМЕН!!!

а колкото до днешната младеж имах предвид, че ги интересува материалното и
секса по принцип, които така или инъче си вървят заедно, а не че си остават девствени.... Confused

# 20
  • Мнения: 17 546
Първите ми трепети са от предучилищната група. Руменчо, племенника на другарката Радкова беше сладко дете. После чак в четвърти клас. До тогава не срещнах достоен за вниманието ми Mr. Green Обаче на скоро имах толкова невероятна среща, че още ми става топло на душата като си спомня какво ми каза един скъп приятел и трепет по онова време. Толкова страхотно и мило беше това, което ми каза за тогава! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 984
Моят Асен от детската градина още ме преследва. При него е патологично. Mr. Green
Един Светльо от съседен блок ми беше изгората в четвърти клас, почти цялата учебна година. Но мои приятелки ми уредиха среща с него в междучасието и се оказа, че вече не съм влюбена в него. Много гадно се държа.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 22:59 от Хатшепсут

# 22
  • Мнения: 2 386
В детската градина сме се съблякли голи с един Миленчо. Когато мама ме попитала с ужас какво сме правели (пред всички учителки), аз гордо съм заявила, че сме си разглеждали кожените дупета.  hahaha Но това не се брои, нали?  Whistling
А Стефан вярваше, че ще се ожени за мен и ми свиреше на маракаси докато хапвах филиите с халва следобяд. Даваше ми и своята даже - млада, но манипулативна, хаха.

После се влюбих на 6 и половина. МЪртин от ЧЕрпан съм си записала, бяхме на море заедно. Седем години по-късно той ми бе първото гадже, голеееми трепети бяха, ех! Първата френска целувка на един кучи студ, чакайки автобуса. От 8 до 11.30 все автобус чакахме..  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 400
 Joy Joy Joy
Забавно се получи Peace
Да си споделя и аз вече - първата ми любов беше един Николайчо от моя клас. Втори клас. Уви - несподелена любов такава някаква се яви. Впоследствие той ме обикна, но аз вече май обичах друг Mr. Green. В крайна сметка първата целувка....не беше това, което аз лелеех. Уви. Confused

# 24
  • Мнения: 7 474
Втори клас, при това взаимно и споделено  Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 91
Я да си попитам аз - ще ли ме светне някой относно първоизточника на въпросните ви "пеперуди"? Отде доде таз метафора ли, що ли...
Как пък всички почувствали пеперуди?
Мое съм си проста, но за пръв път налетях на това тука, в тоя форум!

# 26
  • Мнения: 3 423
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

# 27
  • Мнения: 1 400
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

И го замени със...? Whistling

# 28
  • Мнения: 7 723
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

И го замени със...? Whistling
С малеби без каймак Grinning

Аз за първи път се разтлепетликах във втори клас.
Или по- точно лятната ваканция между първи и втори клас.
Преместихме се в нов апартамент.
Мене ме пратиха цяло лято при прабаба ми на село,
а брат ми остана тук.
Като се върнах разбрах, че той вече си има нови приятели
и от чисто любопитсво излязох на балкона да видя с кой си играе и....
...тогава го видях! Crazy
Той беше...беше ... невероятен.... Crazy
Беше с моряшка фланелка и сини хастарени шорти.... Crazy
...показваше на брат ми как да си направи лодка от  стиропор...
...и я пускаха по течението в локвата, образувала се от избилата улична тръба... Crazy
...ухххххх, майкьоууууууу, като се сетя и ми става нещо и сега.... Crazy

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 00:56 от Руска

# 29
  • Мнения: 1 400
Руске, баш за това иде реч ама повечето се правят, че не едва ли не е било нещо нормално Rolling EyesТреперела си, нали? WhistlingИ аз се втрисах от разните му там чувства бушуващи дето не знаех как да ги разбера и да си ги обясня....
За това е и темата - да си споделим Blush

Общи условия

Активация на акаунт