За първите любовни трепети...

  • 4 777
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Откакто се помня съм си влюбчива, като малка въздишах по батковците, после в 3-ти клас с някои съученици бяхме в "семейни" отношения. Но първата ми любов беше един Стойко ,който си го бях кръстила Котьо ( за пеперуди не знам,защото той ми е от бебешките години),знам че съм го ухапала  до синьо от любов и че като му видях сватбената снимка в местния вестник след 20 и кусур години, възкликнах :"Котьо се е оженил, о,не!"

# 46
  • Мнения: 183
В осми клас.Бяха му умалели шортите по физическо.Пусто любопитство.Така е, майка му като не му купи нови шорти,  сега си има проклета снаха.Разбира се, че за всичко е виновна свекървата.

# 47
  • Мнения: 984
Не е насекомо тя, а Блудна Луна! Simple Smile

По повод пеперудите, на мен ми се подкосиха кратата в междучасието и после като се заврях в мивката не можах да изляза от притеснение. Като влязох в класната стая учителката помисли, че ми е лошо и ме прати при сестрата. Аз като погледнах през един прозорец в коридора и го видях в двора да се мотае и пак ми прилоша. И така. Вечерта повръщах. Всички си помислиха, че съм болна. Mr. Green
Немаше пеперуди.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 10:59 от Хатшепсут

# 48
  • Мнения: 15 708
първите трепети - ах само като се сетя за тях и ми се свива стомаха. беше толкова хубаво - срамежливата усмивка, влюбения поглед, нетърпението да го срещна по коридора на училището.
толкова е хубаво да си спомня за всичко това и толкова ми се иска пак да го преживея  Blush

днешните младежи - мисля, че те са далеч от всичко това - прекалено много държат на външния вид, на марковите дрехи, на парите, на престижа, за да отделят чак такова внимание на дребните неща, които някога са ни карали да не спиме по цели нощи от вълнение. тях ги вълнуват съвсем различни неща сега. и според мен е жалко  Tired

# 49
  • Мнения: 152
мойта първа цилуфка беше в края на 7-ми клас... бяхме на рожден ден на една съученичка... няколко човека напускаха класа... играхме на бутилка...и на мен ми стана...  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 400
мойта първа цилуфка беше в края на 7-ми клас... бяхме на рожден ден на една съученичка... няколко човека напускаха класа... играхме на бутилка...и на мен ми стана...  Crazy
Joy
Ето!
Знаех си аз , че мъжовете нямат пеперуди.... bowuu

Адреналинке, жалко е, да. Но все имам някакви такива тайни надежди, че и при тях го има. Това по детски чисто, неподправено и красиво чувство. Проблема е, че твърде рядко се среща като че ли... Thinking

# 51
  • Мнения: 958
Първата ми тръпка, беше от 1-4 клас, казваше се Светозар, викахме му заро. Беше по скоро приятелска, аз бях най-мъничката в класа, той беше най-грамадния, и ме пазеше. Учеше ме да играя карти, винаги ме защитаваше и изпращаше до вкъщи. Не съм го виждала от много години.
Първата истинска тръпка ми беше на 13 години, лятото на село. Ех Мишо, Мишо. Мургав, много черна коса и страхотни зелени очи. Колоездач. Бях много влюбена, смея да кажа и той. 4 лета продължи всичко. Тичаше след колата, като ме прибираха от село, и всяка сутрин звънеше в 6:30, да ме чуе, преди училище. В повечето случай говореше с майка ми,защото аз си доспивах, но някак си тези обаждания ме зареждаха. Всеки път като го видех ми се свиваше корема. Първата целувка беше ужасна, удряхме си зъбите. Накрая аз го оставих, заради вуйчо му.
Още сме приятели, той тръгна с една моя приятелка, и постоянно ми споделяше, веднъж ми каза, след години, че ако не съм го оставила щял да се ожени за мен, защото в мен открил истинската любов.
Само че аз открих моята също. Той беше детската ми любов. Истинската сега я изживявам  Peace

# 52
  • Мнения: 673
  Защо смятате ,че днешните тийнейджъри не се влюбват? Мисля ,че и те си изживяват трепетите ,така както и ние на времето. Такъв е кръговрата на живота.

# 53
  • Мнения: 1 400
  Защо смятате ,че днешните тийнейджъри не се влюбват? Мисля ,че и те си изживяват трепетите ,така както и ние на времето. Такъв е кръговрата на живота.
О, влюбват си се. Определено. Но твърде бързо се хвърлят в консумацията на това чувство...Бързат, не го изживяват докрай....Така си мисля. Навремето ни трябваха месеци да се престрашим да се хванем за ръка, да се целунем лекичко по бузките , а сега ....май не е така. Thinking

# 54
  • Мнения: 2 161
Мисля,че днешните деца не са по-различни от вчерашните.Само информацияте им е в повече.

# 55
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Аз пък, май съм от бързо развиващите се, които после, обаче, зациклят - трайно! Simple Smile
За първи път се влюбих на 3 години в един строителен работник на строежа на къщата ни . Беше силен - носеше ме на конче и ме подхвърляше чааааак до небето  Crazy Аз пък от любов му разливах водата, бърках му в очите  Mr. Green - абе, любов ,та чак дрънка! Simple Smile После, в първи клас имаше едно момченце, което искаше да се жени за мен - все ме държеше за ръка, изпращаше ме, но пеперудите го бяха налетяли само него Simple Smile Аз си го имах само за другарче.
 После, в пети клас направо щях да умра от любов. Така ме накълва щъркела, че ревах, че се тръшках по един Валери...... Най щастливите ми дни, бяха като ми оскубе опашката, като ме спъне един-два пъти и хууууубавичко си разраня коленете -  просто си умиргах от кеф! Simple Smile В дните, когато това не се случеше, просто увяхвах като бурен на слънце. После го разлюбих - ама чак в 8-ми клас, защото той продължи със старите номера, а аз бях на друга вълна  Rolling Eyes
 В 9 клас пак се тръшнах от любовна мъка - и пеперуди ми пърхаха, и скакалци.... Жива ме изядоха, а той тръгна с друга..... Та, затова зациклих няколко години Simple Smile  Не исках да се влюбвам и да се окаже несподелена любов.

# 56
  • Мнения: 740
Понеже Балу сподели, че след първата целувка така се разтреперила, че чак вдигнала температура, аз искам да я забия в земята като споделя, че вечерта след моята първа истинска пеперудено-трептяща целувка, направо си ми дойде за първи път цикъла   Crazy
ха сега  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 400
Понеже Балу сподели, че след първата целувка така се разтреперила, че чак вдигнала температура, аз искам да я забия в земята като споделя, че вечерта след моята първа истинска пеперудено-трептяща целувка, направо си ми дойде за първи път цикъла   Crazy
ха сега  Mr. Green

Shocked hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 4 841
Първи клас - несподелено.
Пети - споделено. Първа целувка и прегръдка - мммм, мили спомени.... Прекрасно чувство, помня го като че беше вчера, и още ми става пеперудено в стомаха... Връзката ни продължи около година, после го преместиха в ТВУ и така и не го видях никога повече.
В последствие разбрах, че е бил последователно в български и чужд затвор... Лошо момче беше, мноооого лошо, но ми остави мноооого  хубави спомени  Embarassed Embarassed Embarassed

# 59
  • Мнения: 152
...Бързат, не го изживяват докрай....Така си мисля. Навремето ни трябваха месеци да се престрашим да се хванем за ръка, да се целунем лекичко по бузките , а сега ....май не е така. Thinking
Вий жените сте виновни за това...
спомням си навремето като хванех некое момиче за ръката и... целият на кур ставах. А сега се разхождат с циците навънка... и дупета и...паласки  Crazy пресищат се...
Любовния трепет се свежда до това да се топне пипера!  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт