Хранителен режим с кисело мляко -> 8 част...........

  • 30 045
  • 664
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 289
Привет момичета след 4 дневно отсъствие се появих и започвам отново да си хапвам мляко с вас .Бях на гости в Хасково на братовчетка ми и диетката ми замина на заден план  Blushхапвах си обед и вечер  готвенко а мляко нито хапка през тези четири дена много ми беше криво като съм си свикнала да не се храня през деня и ми беше много тежко въпреки че не съм преяждала .Днес ще съм само на мляко ако утре мога ще продължа пак само на мляко да мога малко да вляза в крачка че не мога да дишам чак .

# 646
  • Мнения: 3 647
 Confused аз днес си заминавам за  София и там  ще има  няколко дена  само  на мляко, че тука попрекалих да  не кажа се улях  с яденето Simple Smile

# 647
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 885
привет от Прасето Simple Smile Simple Smile Simple Smile

ремонтът продължава Tired , но след седмица - две вече би трябвало да е приключил и пак ще съм тук с вас и с мляко в ръка!!!

липсвате ми Blush

 Hug

# 648
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен ! Аз само искам да кажа,че се провалих....започнах да си хапвам  Embarassed от всичко...!!!!!В началото ми прилошаваше леко и може би това ме изплаши.
Бих казала до нови срещи!  bouquet

# 649
  • Мнения: 2 509
Ехо, има ли някой тук?
Аз няколко поредни лета спазвах следната диета: солети (максимум 2 пакетчета дневно), плодове на корем и кисело мляко ( максимум 2 кофички дневно); месеци не си позволявах абсолютно нищо сладко, нищо тестено, никакъв алкохол. Изобщо - само гореизброените неща си ядях.
И винаги слабеех - по 5-9 кг за цялото лято, но миналата година нещо се бъгна моята диета и не успях да отслабна изобщо... newsm78 а и от годините ли, не знам, но вече си имам паласки! А те не искат да се махат по никакъв начин! Sad
От няколко дни пак съм на диета с кисело мляко и солети, та да видим този път какво ще се получи.
Планирала съм я да продължи 10 дни. Ще пиша резултатите. Понастоящем съм 56 кг., а мечтата ми е да стана 50 кг.
Бройте ме. С вас съм.

# 650
  • Мнения: 3 647
Здравейте млечни карасавици Wink
Аз да се оплача, че ме обраха в София и сега пак съм за ден във Варна да си  преиздам документите.
Инъче диетата  е много много на заден план, но  от утре съм  решила малко  да се постегна и да съм стриктна, че наближават  празниците Simple Smile
Лек и диетичен ден Simple Smile
Прегръщам ви всички Wink

# 651
  • Мнения: 289
ANGYA много съжалявам че ти се е случила тази неприятност моят съпруг така беше ходил на командировка и като си дойде се оказа че му няма документите добре че бяха паднали в колата с която са пътували .Личните документи щеше да си ги извади но служебните не знам  дали можеше да ги оправи .
Аз диетата също къде я спазвам къде не но преди празниците ще гледам малко да се поогранича че като знам какво ядене е .

# 652
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изобщо не диетувам вече.....  Cry
geleva,   Peace

# 653
  • Мнения: 69
Аз не разбрах режима... Embarassed
За целия ден - 2 кисели млека и някакви плодове, а вечер - месо + салата, така ли?
Абе обикновено схващам, ама тоя път нещо ми се губи... Tired

# 654
  • Мнения: 822
Ох, и аз съм качила няколко излишни килограма и все не мога да се реша да започна отново полезната диета.
Всеки ден вкъщи, похапвам с децата на воля и......резултатът е отчайващ  Confused !
Започвам от днес - заредих се с кисело мляко. Имам и прясно.
NightGone, това, което аз прилагам е две кисели млека на ден със много зеленчуци - салатки. От плодовете - най-вече ябълки. Хапвам по малко сиренце и от време на време пилешко месо. И - многооо мин. вода!

# 655
  • Мнения: 69
MamaBelle, откога ще започваш? Искаш ли заедно от утре? И аз не мога да се трая, при това даже не си седя вкъщи, а съм по цял ден на работа, ходя по близо 2 км, катеря се няколко пъти до 3-тия етаж, и почти не ям... от въздуха дебелея!! Sad Тръгнала съм сега да си издирвам диета и проверявам всяка, но мисля, че тази най-добре ще ми се връзва на ежедневието, затова, ако искаш... Flutter Никога не съм диетувала с друг човек - може би така ще се дисциплинирам малко...

MamaBelle, а ти вече си я правила, така ли? Или аз не съм разбрала правилно... Какъв резултат и за колко време постигна, ако си я прилагала? Мислиш ли, че до Коледа ще има някакви резултати в сантиметри, ако я започна утре? newsm78

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 00:53 от NightGone

# 656
  • Мнения: 2 509
в последно време и при мене е така - само ям и зарязах диетата.
дано скоро пак да я започна.

# 657
  • Мнения: 69
Ами хайде започвайте с мен Wink - няма сама да си кукувам диетувам в темата... Laughing

# 658
  • вкъщи
  • Мнения: 704
плодо кисело мляко става ли

# 659
  • Мнения: 2 509
Ами хайде започвайте с мен Wink - няма сама да си кукувам диетувам в темата... Laughing
уф, празници идват...
ще помисля

Общи условия

Активация на акаунт