Сговорна Дюканска дружина планина повдига - 107 тема

  • 31 643
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 875
fantasy, е стига де, кое точно ти звучи подходящо? Sad Брашното или маргарина?
Ти се шегуваааш, хех Laughing

МамаКуин, от чиста проба досада, от желание за разнообразие, а и за улеснение /особено 4/3, когато ПЗ са ти петък, събота и неделя/ е разместването на схемата Peace

pussycat взела съм усторйство, как. Grinning Всичко, каквото трябва.

афродита, добре дошла. Много са 9 дни, най-добре 5. Peace

Anelita21, браво, хубав резултат!  bouquet
Не съм box

# 856
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
baci, кое по-точно не е подходящо според теб? на мен така ми се хапва нещо сладичко (една хапка само да е), може и да бъркам, не знам, вече съм се подлудила...

 Peace направи си дюкански кремкарамел или канелените бисквитки на франз или (най-лесното) кисело мляко със степче  Peace
това дето си го постнала е яко нережимно: брашно  Rolling Eyes че и пшенично, маргарин (20%) [частично хидрогенни растителни масла и мазнини  Shocked и подсладител кой знае какъв  Naughty

# 857
ми на пшеничното брашно като му гледам състава определено е за предпочитане пред пшеничното нишесте. За маргарина си мисля, че все пак ако на една сладка има 1 капка мазнина няма да кача 200 кила... Такива са ми общо взето мотивите да мисля, че не е фатално.

Goody, ок, схванах, просто мислех, че на една сладка няма да се падат толкова много мазнини, ама явно е по-добре да се откажа... Вчера пробвах една от рецептите за сладки с трици, но нещо май не ми се получи - все едно ям яйца с подсладител. Мерси за подкрепата.

# 858
  • София
  • Мнения: 385
pussycat - за да не ти стават 6П, защо не направиш 1/1 събота и неделя - т.е. днес ПЗ, и от понеделник на 4/3. Ако съм те разбрала правилно, де.
Точно така ще направя и от утре съм на П до четвъртък и после 3 ПЗ.
Друг вариант е (ако все още не си яла зеленчуци днес), да продължиш 5 дена П - до сряда и от четвъртък - 4 дена ПЗ.От другия понеделник вече - 4 П/3 ПЗ.

# 859
  • Мнения: 35
Здравей, афродита bye

Според книгата средната продължителност на ударния режим е 5 дни. Даже пише, че ако желаното отслабване е под 10 кг, са достатъчни и три дена.

# 860
  • Мнения: 487
ros4o ,по дълги са ти роклите именно защото си отслабнала и не ги "раздуваш" аз например преди години бях свалила 10 кг и си купих едно яке е да ама като пак надебелях ми стана късо  Laughing споко не си се смалила  Laughing  Laughing  Laughing

# 861
  • Мнения: 2 908
О,момичета,много благодаря!  bouquet
Аз нямам книгата,уча се от тук,а пише,че варира от 5 дена(ако има човек да сваля повече кг) и до 10 дена...затова реших така.Значи по-добре за мен...Една моя позната ми каза(а тя има да сваля общо 15кг),че е карала ударен етап 10 дена и затова така реших.

# 862
  • София
  • Мнения: 196
  Оричкааааа, кой ще е сега нон-стоп на линия....

# 863
  • Мнения: 1 608
Един въпрос: Какво е маизена? Разглеждам рецептите  за да си разнообразя менюто. И къде мога да я открия?

# 864
  • София
  • Мнения: 2 623
Орелия и Не съм - благодаря за разяснението   bouquet
Да си призная чесно на мен лично ми е по-добре в дните П  Rolling Eyes
Когато минах на ПЗ много по-бързо огладнявам и само се чудя
какво да хапна. Когато бях само на П определено ми беше
по-заситено. Не знам дали си въобразявам, но е така  Hug
Да ви питам - може ли да си направя пилешки пържолки на
тефлонов тиган без мазнина - стават ли хубави ?
Аз не за друго ами да не съсипя материала  Wink

# 865
  • Мнения: 56
Здравейте, следрожденденно от мен! Whistling
Благодаря на всички ви за поздравите и милите пожелания!
Тази година най- актуалното и вървежно пожелание за рождения ми ден беше да съм все така хубава и слаба! Mr. Green

А иначе, не влизам много в темата /кака ме информира достатъчно актуално за всички новости, медейни изяви, клюки, бременни дюканки и свалени килограми.../
Имам си чуден подарък от нея за РД - електронно кантарче, с което от мерак се срещаме по 10 пъти на ден!!!! Twisted Evil Mr. GreenДобре ме тегли - доволна съм!
От Великден съм в трета фаза, където насила/ Mr. Green влязох 58 кг.  Първата седмица ми беше трудно, не можех да се ориентирам къде съм, какво да ям, да свикна с новите храни.... Имах залитане до  60 кг., но нещата бързо се нормализираха и съм си почти всеки ден 58. Чувствам се много добре в новите си килограми и в трета фаза! Дните на протеини са ужасни /но знам че са важни/  Twisted Evil.. Така че, хора, стигнали, или близко до целта си - влизайте в трета - не е страшно!!! Peace
Имах и една "интересна" случка - стана ми лошо /предприпадъчно/ един ден, на една опашка в НОИ, не знам на какво да го отдам, дали на ниското ми кръвно / 60/90/ или на не пиенето на вода него ден..... newsm78 или на това,че вече съм старозагорска жителка  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Whistling Crossing Arms
ДАно няма други такива моменти.. да е било инцидентно....
Успех на всички!
Извинете, че стана доста дълго, ам атака е като пиша на 3 месеца веднъж! Whistling

# 866
  • Мнения: 1 875
МамаКуин, прекрасни стават. Вчера си правих на тефлон пилешки пържоли с къри и естрагон намазани - станаха чудесни.
В ПЗ много от нас огладняваме повече Simple Smile И мен ме объркваха ПЗ дните и само се чудех какъв зеленчук да включа, сега когато са ми всеки ден мирясах малко. Но пак си очаквам с нетърпение четвъртъка Grinning

Халееа, то пък щото досега не бях hahaha Hug

Kaili, маизена е царевично нишесте. Използва се по мъничко - за сгъстяване.

biskka, радвам се, че си добре и пишеш Hug
А за това, че ти е станало лошо - то ниското кръвно  е следствие на непиенето на вода понякога. Пий редовно и се пази. Peace

# 867
  • Мнения: 459
Защо така се сте шашнали с тия бъбреци. Който си има пробелми с бъбреците (като мен) си ги има с диета и без диета. НЕ пиенето на достатъчно вода при каквато и да е храна може да предизвика бъбречна криза, която е в резултат на камък или някакво възпаление.

# 868
  • София
  • Мнения: 2 210
Джулка (МаМакуин) и на мен ПЗ ми понасят по-трудно- подувам се , нон-стоп съм гладна. В П дните съм ОК.
Да се похваля-не свалих за един месец (вчера беше) кой знае колко кг- 4 (и то плаващи). нооооо....вчера си накупих няколко нови дрешки и каква бе изненадата ми-
всичко е 42, S, и една блузка Roxxy XS.  Blush Уви, доста минуси на гръдна обиколка  Confused Confused, засега количествено, качеството уж е ОК, ама....
Надолу има още много какво да се желае, но за сватбата, на която съм в събота влязох в рокля от предо 8г. Така , че- дерзаем Simple Smile

# 869
  • Мнения: 1 608
Орелия мерси за разяснението. Че тъкмо намерих една рецепта за гофрети без трици и се зачудих какво е това. Сега остава да си купя гофретник. Wink
Но което си е истина - доста си разнообразих репертоара от рецепти и сега изненадвам мъжо.

МамаКуин аз ги направих като първо малко ги обработих с чукчето, после ги накиснах за 2-3 ч. в прясно мляко. А преди да ги изпека ги овкусих със сол и черен пипер / но това може би трябва да стане преди начукването/ . Станаха невероятни крехки.

Общи условия

Активация на акаунт