Сговорна Дюканска дружина планина повдига - 107 тема

  • 31 681
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 1 408
Здравейте, момичета! Hug

До Дюканската лятна среща остава по-малко от месец  Grinning Надявам се, че всички, които са се записали, ще дойдат Hug Как мислите, че ще е по-добре- да се съберем в Стара Загора и да тръгнем за Ягодите или да се събираме направо там? newsm78 Ако изберем първия вариант, тези, които ще идват с автобус до Стара Загора, ще могат да се разпределят по колите на останалите, предполагам. Thinking  Аз ще проуча разписанието на маршрутките от Стара Загора до с.Ягода за всеки случай, но ми се струва, че ще е най-хубаво да се съберем първо в Стара Загора.  Вие как мислите?  Да не почна по списък да ви питам  Laughing

Заралийки, двете с ros4o ви каним /настоятелно Laughing / на кафе в сряда следобед. Пишете ми ЛС към колко часа ви е удобно.  Peace Hug

biskka, от първите две неща ще да е  Mr. Green Та на теб към колко часа ти е удобно за кафето? Wink Hug

# 871
  • Мнения: 8 242
Ние идваме с Лени направо там Simple Smile .. и без това няма да има място в колата за друг  Rolling Eyes
Нямам търпение вече да идва юли  Heart Eyes

# 872
  • Мнения: 3 202
baci, ......на мен така ми се хапва нещо сладичко .....вече съм се подлудила...
Канелата тушира глада за сладко. Това още от foli го знам. Изпитано е.
Виждам, че Гудито се е притекла на помощ. Като ми се дояде нещо сладко - значи е 16 часа  newsm03
Сега имам майстор и едва ще се добера до печката, за да спретна две тарелки филе.
Фенси, с тази настоятелност освен и аз да цъфна в сряда  newsm53
Сложих си нова линийка, отмерваща времето до срещата на ягодите. newsm47

# 873
  • Мнения: 1 417
Браво,Бачи!Всичките ти линийки са хубави. Wink
А аз чакам с нетърпение да напиша "Свърши се" Joy Joy Joy
Фенси,радвам се да те видя в темата .В последно време нещо не се засичаме Wink Hug Hug

# 874
  • Мнения: 8 242
Бачи, много са готини линийките.. ама са много  Rolling Eyes
Някой модератор ако те засече може да се заяде  Tired

# 875
  • Мнения: 3 202
Перле, дано видим тоя надпис. Знаеш - за склонните към напълняване, няма край.
Линийките  Joy детска радост  Joy. Хубаво, че подписа не поема още  Joy
duhi_puhi  1crib newsm76

# 876
  • Мнения: 1 408
baci, а на теб към колко ти е удобно?  Laughing Hug 
Линийката е супер! И аз мислех да си сложа подобна  Simple Smile

duhi_puhi, Hug ,  ти ме подсещаш да питам и колко долу-горе момичета мислят да идват без преспиване. Знам за suzana, Вещи, катяджин, biskka, свидничка. Други?
Перле, Hug , ми аз съм все калпазанка, откакто съм в трета фаза и да не развалям дисциплината, не пиша често  Laughing

# 877
  • Мнения: 3 202
baci, а на теб към колко ти е удобно?  Laughing Hug 
След 20 часа, в София  Joy
Пухче wavey

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 18:10 от baci

# 878
  • Мнения: 1 417
Бачи,надявам се да не съм от тях  hahaha Joy JoyНали преди да спра цигарите си бях нормална ,дано да се запазя. Hug Hug Hug
Фенси,и аз така ,ама днес рекорд поставих по писане на постове. Embarassed Heart Eyes

# 879
  • Мнения: 617
Хелоу!
Айде първо да сА пофала , че снощи влязох в панталон от по-миналата година и който до преди 2 месеца изобщо не можех да си помисля да закопчая. Май съм някакъв странен индивид, който сваля само на сантими.
И сега да се оплача- пия противозачатъчни / по предписание от лекар/ и изобщо не ми се яде.И не само , че не ми се яде ами и ми се гади от храна.Виж цигарка кат видя съм зейнала като луда.Направо се насилвам да ям.То и тва голям зор било.Чак сега ги разбрах децата какво им е като изсъскам всичко да се изяде.
На всички лелички, какички, набори и даскалици newsm51

# 880
Привет момичета !
От утре започвам ПЗ и се вълнувам.  Rolling Eyes
Изкарах10 дни от П и ми е домъчняло за любимите ми зеленчуци/ макар да не са позволени всичките/. Досега не съм прегрешавала ,че да видим.  newsm78Пожелайте ми успех!
На всички пожелавам отслабваща вечер!
  bouquet

# 881
  • Мнения: 8 242
Аз с мъжо и лапето и lenny_pld Simple Smile
Май всички майни ще сме само на разходка  Crazy
Ни то като ни пуснаха до там магистралата - ей го къде е на 1 час  Mr. Green

# 882
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утро от мен!  Embarassed

М дааа - сега ставам! Тия сватби ми изпиха силичките!  Tired ....Мноооого ми се спи - така че след малко пак лягам. Признавам, че съм чела темата много по диагонал.

Ори - честита придобивкаа  thumbsup ..... внимавай с Вистата (гадост)........

Росчо, много сте сладки на снимките.... много добра разлика  Hug

Вещи - дано детенце бързо да се оправи  Hug Praynig

Аз този път не можах да се измъкна.  Rolling Eyes Пак ни изтипосаха да ядем от онова нещо, дето го има на сватбите (торта) и този път сами пред публиката .....  ooooh!. Милото трябваше да ми даде на мен и аз на него .... Та ....... Blush нямаше начин... Добре че той си ме знае, та ми даде мнооого малка хапчица, а аз после го омазах с останалото  newsm48. DJ каза, че явно сме префесионалисти  Mr. Green - е как няма да сме .... Я аз да взема да се омъжа, та да не ме карат на всяка сватба да ям тея торти бе ейй .... писна ми!

Качвам малко снимчици от сватбата.... Аз съм разбира се пухкавелката с черната рокля.
http://tatitt78.multiply.com/photos/album/13/Albena_Rado

Инак пак имам минус - това от танците сигурно.... вече си имам 92 на кантарчето ... Е! 92.7, ама все пак не е 93 нали  Flutter hahaha hahaha

# 883
  • Мнения: 3 202
angeliclove  newsm10  да са ти вкусни ПЗ дните Simple Smile)
monnnn - честито! А за яденето - трябва да се яде. Няма как. Това е в основата на нашето гладуване  Laughing

# 884
  • Мнения: 151
Вече ме е стах през почивните дни да се завъртам в къщи.
Такава лакомия ме наляга , че ме е срам от себе си.
Вярно ,че съм изцяло режимна , но режима ще свърши и тогава как ще се удържам не знам.
А така  ми харесва новият ми вид.

Общи условия

Активация на акаунт