"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 604
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 649
Здравейте момичета кокичета,
аз вече съм пос-вободна. Трябва да накарам мъжа ми да поиреже някоя др снимка от Виена и да ви покажа какво съм видяла. То е много малко, но все пак да се похваля.

Хаясче рокличката е супер гоцка. Много добре ти седи.
Аз сега също си търся роклички - за две сватби и тепърва почва ходенето по магазините. Дано имам шанса нещо да си харесам.

Сега отивам да избирам подарък на моя мъж, че утре ще му празнуваме рождения ден. А и трябва да си го зарадвам с нещо.

Оф ама как заваля само  Sick
Един път да мога да си тръгна по-рано от работа и то ще ни удави.

Е шанс, какво да се прави.

Джинджи браво за бебока, нека да расте и да убавее (да стане като майка си - красавец)

# 61
Привет момичета, да ви правя малко компания, че за последните две седмици едва сега ми се отваря парашута да седна пред компа.
едва успявам да прочета...
Рокличката ти е убиец - просто.
аз няма да се хваля, в последната седмица не мърдам и грам и не мога да разбера от каде е проблема
Как ставаше номера с редуването на дюкан??

# 62
  • Мнения: 290
Лелееее, мацки ква буря се извиииии!!! Тука даже и град вали!!!
Десика, и аз мислех да изляза по-рано, че петък .... да не му се случи нещо на шефа..., ама... newsm78 ще поизчакам!
Кви цаки, кви пет лева.... То трябва БТР да си купя  newsm12

# 63
  • Мнения: 3 118
У наше село още не вали, ма съвсем нема да се размина кат гледам кфо сиво лилаво е станало небето...
Венци, аз откарах 4 дни на протеини предимно и после си продължих на наш'та диета

# 64
  • Мнения: 1 218
А пък тука при нас временцето си е гоцко   smile3534 newsm08

Питче, ма таз книга по препоръка от Оги или  ... ?

iletovp , мерсаж за рецептурката  Peace А за гълъбчето ... охоооооо , тепърва колко гълъбчета ще опукаш , докато попаднеш баш на туй дет си требе  Peace

Яяяяяяя и  Lebeduna се е появила  Hug
Чакай да ти дам едно линкче, да видиш кака ти Джиндж от де разбра за Дофтора и как ама хич без да му верва се свърза с него и .. ..

цък

Маскирай линка, не позволява препратки към други форуми и т.н. счита ги спам ...(Вкарай го така като мене  Peace)

desika,  стискам палци да избереш най-хубавия подарък и да изненадаш любимия мъж подобаващо за празника (свещи-горещи, романтика, много кекс  Blush и т.н. екстри)   Peace
Мерси много за пожеланията  Hug

# 65
  • Мнения: 153


това е мойта рокличка Simple Smile
Сега съм с 3-кг. по-слаба откакто е правена снимката и поради тази причина ми седи по широко и по хубаво  Blush Heart Eyes
Като отслабна още ще е още по-хубава  Crazy
Минавам покрай магазина от който я взех почти всеки ден и зяпам витрината.
Добре, че съм с кола и не мога да влезна, защото ще си харесам нещо ooooh!

А днес за пороя - връщах се към офиса и с 300зора намерих място за паркиране, разбира се малко по-далечко. Валеше леко, но в момента в който слезнах и отворих чадъра започна да вали все по силно и по-силно. Като стигнах само главата ми беше суха, но мен пак ме хвана лекия дъжд, защото щом вече бях на сухо, навън се изля цяло море.  Tired

А сега се опитвам да влезна в тези две роклички, които много си харесвам. И двете са ми теснички на шкембака и на гърдите  Blush

   

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 20:25 от liony

# 66
  • Мнения: 699
liony много малки тия снимки, аз нищо не виждам, но са свежи и предполагам, че са хубави.
Аз искам да споделя какво си сготвих, че е вкусно и лесно и най-важното режимно.
2 тиквички ги разполових и ги издълбах, разбърках 200 гр. извара с 2 яйца и копър и малко лук и наситнената вътрешност на тиквичките, сол (ако някой обича и други подправки може да си добави). Със сместа напълних тиквичките и ги изпекох във фурната. На мен много ми се услади. Това обаче е за 2 вечери, аз изядох само 1 тиквичка (т.е. 2 половинки) + 200 гр. домат + 100 гр. краставици + 1 филия бонус + зехтин. Тиквичката в сурово състояние е около 300 гр., но като се изпече е по-малко, за това си позволих да хапна цяла. Това са 3 блока за вечеря. Ако някой иска още подробности да пише ще обяснявам. Може да съм пропуснала нещо.
Лека ви петъчна вечер.

# 67
  • Мнения: 153
Хаясче, като кликнеш върху снимките ще се отворят в нов прозорец с нормална големина  Peace

# 68
  • Мнения: 649
liony екстра си, направо си глътнах езика като те видях. Браво момичета много ви се кефя как сваляте. А аз мързеланата , нещо волята не знма къде ми се изпари. Ама като съм в стрес нещо диетите не ми вървят.
Трябва да взема да се стегне малко и аз, че хубавото временце дойде.
Аз днес нищо не успях да свърша. Тази буря беше блокирала целия център. А трябваше да се прибирам до нас, че прозорците бяха отворени. Ужаст направо, ама поне не се наводнихме. Утре сутринта ако всичко е ок, ще е шопинга.

# 69
Добро утро, пиете ли си кафенце вече??
Лиони - много си сладка - браво супер се справяш.
Навън днес май ще е слънчево и ще успеем да си поразходим новите дрешки. Хубав ден ви желая, който е до морето - Джинджииии -  да потопи краче и заради мен. Да сте режимни.

# 70
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,
аз сега пийвах кафенце и зачвзвам.
Но тук не е спряло да вали и да се мръщи времето   umbrella

# 71
  • Мнения: 699
 buria Wear Umbrella newsm68 newsm44
Ей, голям кеф за мен днес.
Добро утро. И аз си пийнах кафето и сега даже закусвам. Само да спомена защо се радвам на времето -  newsm79 1ironing wash hang newsm71 prostor clean clean
Само  на лошо време успявам да свърша всичко за един ден. Тия дни се молих за 1 ден в който да не излизам навън.
При мен няма минуси на кантара, но надявам се поне на см. да се топя. Искам на р.д. да съм 50 кг. да видим дали ще ги стопя. Въпреки че съм си режимна и би трябвало вс да е ок.

Сега ви пожелавам хубав и спокоен ден.

# 72
  • Мнения: 290
Добро утро, момичета!
Аз пийнах водичката, закусих и сега съм на кафенце.
Ето и за тези, които още не са пили

liony , всичките ти роклички са  newsm10 Много свежарски, ама и мацката в тях е свежарка. Представям си сега, като си с по-малко килца  newsm53 Аз вчера се мотах по магазините, ама... освен епилатор, друуго не си купих. Гледах една рокличка, ама... за басма да дам толкова пари!?!?! Друг път!
Хаясче, рецептата веднага ще влезе в употреба  newsm10 Днес и аз ще се заема с  newsm79 newsm75 wash hang , ама без  clean , че и мен ще ме изкъпе, ако се метна по прозорците  newsm62 Трябва да оправя и да приготвя всичко за откриването на Евро 2008, че стадиона днес ще у нас  smile3503
Аз днес съм 400 гр. минус  newsm68 newsm44
Желая ви режимен ден!

# 73
  • Мнения: 1 218
Добро утро на всички буболинки  Hug
Айде на закуската  :


Кайвето е от Борянчето днеска, Ммммммммммм как ухае само  Hug

^desika^   да ти е жив и здрав мъж ти !!! Да е послушен и много да се обичате !!!
Весело празнуване довечера  Hug



Мацките с новите роклиЦки, да си ги носят със здраве, да им стоят все по-широчки и скоро да си купят нови ...  още по-секси моделчета  Hug

А аз  #Crazy Sick Weary smile3516 smile3511  фащам по обратния път, ставам все по-голяма крава и това е мамка му  Crazy ( няма ли начин да ги спра тия цици да не растът толкова, ужасни са   Thinking)

Ееей това Хаясито  и Борянчето не се спрехте бе, теа вашите  мъже  де ви намериха такива работни мацки  Thinking
То и аз трябва де  Blush, ама сега баш ме мързи  Crossing Arms , после ако ми дойде кефа , ако не - майната му на чистенето  Mr. Green

Борянче честито ти минусче!
Таман щях да казвам, че днеска май минуси няма и да вадя лекцията с конското  Crossing Arms

Аз по-късно съм на некви курсове за бременни  Crazy и като се знам какво съм чапато диване , най-много да си фана чантурката и да си излеза още на първия урок  Sick , ма рекох да се пробвам все пак де  Thinking

Хубавичък съботен ден ви желая !!!

# 74
  • Мнения: 572
здравейте мацки ... и мен много ме кефи днес времето ... то не че при мен слънчево, дъждовно  .. не си го изкарвам по цял ден в нас, ама днес ме кефи времето  Party

много сте готини отслабнали бе ... аз си се чудя за какво чакам всичко да ми стане с вълшебна пръчица ... хем знам, че няма как да стане ама браво на liony и hayasiю

Джинджи... на кой бе идеята да ходиш на тез курсове?Твойта или на мъжооо...  Flutter да разказваш после как е минало ..?
аааа и ти май не си споменавала... newsm78 как е на несебър? и има ли и там кой да те урочасва и да те ядосва?

Общи условия

Активация на акаунт