Препоръчайте ми хотел на Златните или Албена.

  • 5 318
  • 53
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 214
За Кемпински почти няма добри отзиви относно цени - качество. Тук в други теми има коментари даже, а и не е толкова близо до плажа.

Подкрепям  Peace Бяхме там миналата седмица - за тези цени, качеството на обслужването е под всякаква критика  newsm11

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 841
По-добре идете на Албена, по-спокоен и тих курорт е. На Златни е много шумно и пренаселено с хотели  Peace

# 17
  • Мнения: 393
 Златните са ми слабост,голяма тръпка и нищо лошо не мога да кажа,но за дете-Албена:и по-спокойно,и повече занимавки,храната не е лоша (ама му забравих името на хотела дето бях,май Лагуна бийч Thinking)И нищо не пречи да отскочите до Златните или Св.Константин и Елена,Слънчев ден,Журналист....Ох,че и до Аладжа Hug...завиждам..... Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 841
И ако все пак решите да отидете на Златни може да пробваш в хотел Астера
 http://www.asterahotel.com/read.php?name=CA%20IAN&lang=bg

Малко е соленичко там  newsm78, но със сигурност стаите са с мокет   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 161
Златните още са строителна площадка.Кмета уж спира строежите,незнам какво прави,обаче хората си продължават работата.И така е всяка година.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 402
Препоръчвам х-л Добротица в Албена. Краен хотел е, след него има само още два. Страхотен е за семейства с малки деца, пресичаш малка пешеходна алея и стъпваш на прекрасна плажна ивица. Много малко хора идват в тази част на плажа и е страхотно удобство. Цената на чадъра и шезлонга не е включена в пакета.
Хотела е изцяло реновиран, стаите са прилични. Спалня + единично легло, баните са достатъчно широки.
Минусите са, че в хотела отсядат предимно френски туристи, анимацията е изцяло на френски ..но ние не бяхме там заради тези неща.

Нас ни настаниха в този хотел, тъй като хотела за който си бяхме платили беше препълнен. Направиха ни услуга.

# 21
  • Мнения: 1 207
Златните още са строителна площадка.Кмета уж спира строежите,незнам какво прави,обаче хората си продължават работата.И така е всяка година.
Мъжът ми се занимава с обзавеждане и имаха да правят хотел,но след кметската заповед никой не можел да припари до там и сега всичко пълни склада,защото е направено вече.Глобата е персонална 10000лв.,който го видят да работи там.Имаме познат с хотел там,уж да направи нещо каза,че е пълен абсурд.Това инфо ми е от преди месец.

# 22
  • Мнения: 2 161
Златните вече са излъскани,това е вярно.Обаче не е вярно,че не работят по хотелите.Работят и още как!Поне някои хотели.Онази нощ с очите си видях.

# 23
  • Мнения: 4 965
Видях, че пише за "Адмирал" - не е лош, наистина, ама аз лично съм разочарована.
Куца им обслужването (като на повечето места в БГ) и от очакваното СПА (о.и.) в цената влиза само басейн, а всичко друго се заплаща отделно. И през нощта не можеш да си поръчаш нищо - барът им не работи, а нощният бар отваря по тяхна преценка (е, предполагам, че ще отварят всяка вечер, когато има повече хора).
Иначе, стилно, уютно, чистичко и близо до плажа...

# 24
  • Мнения: 3 214
Златните вече са излъскани,това е вярно.Обаче не е вярно,че не работят по хотелите.Работят и още как!Поне някои хотели.Онази нощ с очите си видях.

Така е  Peace И аз го видях преди 10 дена  Peace

# 25
  • Мнения: 2 161
Видях, че пише за "Адмирал" - не е лош, наистина, ама аз лично съм разочарована.
Куца им обслужването (като на повечето места в БГ) и от очакваното СПА (о.и.) в цената влиза само басейн, а всичко друго се заплаща отделно. И през нощта не можеш да си поръчаш нищо - барът им не работи, а нощният бар отваря по тяхна преценка (е, предполагам, че ще отварят всяка вечер, когато има повече хора).
Иначе, стилно, уютно, чистичко и близо до плажа...
Има мутри в Адмирал,неприятно ми е там.На кого е този хотел?Сигурно е тимаджийски.

# 26
  • Мнения: 4 965
...
Има мутри в Адмирал,неприятно ми е там.На кого е този хотел?Сигурно е тимаджийски.

В това отношение мислим еднакво. Ще ти пиша на лични. Hug
Ти пък си забранила личните...

# 27
  • Мнения: 1 207
Адмирал няма да е със сигурност.Определено не става за малко дете.За сега спряхме да търсим,не че няма да ходим,но ми писна да търся.Сигурно пак в последния момент на Гранда както всяка година. ooooh!

# 28
  • Мнения: 7 605
С дете на Златните в Иберостар, хем добър хотел, хем на първа линия, хем там не е Шумно  Peace

# 29
  • Мнения: 4 784
С дете на Златните в Иберостар, хем добър хотел, хем на първа линия, хем там не е Шумно  Peace
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт