Какво се е случило с ЦСКА ?

  • 3 529
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
От противниковият лагер съм (разб. Левски), но ситуацията е повече от унизителна.
Дано Б. Михайлов успее да оправи кашата, че жалко за футболистите.
Peace
Печеливши няма.
Все пак, ако ще има нещо хубаво за нас от противният Wink отбор, то ще бъде след като феновете на ЦСКА се саморазправят с Лупи и другите смешници, шеф на отбора им да стане Батков (писнало ми е от петилетка вече този "велик футболен човек" да е начело на любимия отбор) .

# 16
  • Мнения: 152
САМО "ЧЕРНО МОРЕ"  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 545
ana karenina, слушкам тука по телевизията Дучето, хванах част от него, а той не говори за Борат. Въобще, дано да закърпят нещата, пък после ловете вещиците. Защото в момента картофа си го прехвърлят един на друг през друг - оня виновен, БСФС виновен, единият спрягал другият пред БТВ, трети виновен, световна конспирация с участието на зелените човечета...
"Иначе, всеки може да търси оправдание, вината си е в ЦСКА" - Боби Михайлов.

Тва е.

еди

# 18
  • Мнения: 2 891
Хех, Ана, не ми се иска да се повтарям от една друга тема. Не можеш за всичко да виниш другия. Един билюк отбори от Италия пострадах от подобни фалити, пък ей на, върнаха се в серия А и са добре! Плюс това, не се сещам за нещо, дето Лупи да го е подхванал и да не го е затрил  Laughing

# 19
  • Мнения: 152
Ами да става кво да става!? Става това, че ще си ходят там за където са си във В група. Чак пък толкова внимание да им се обръща няма смисъл!  Joy Joy Joy

Да не си слънчасала?
Разбирам не се кефиш на ЦСКА, но чак пък мястото да им е във В група.
И наистина, не им обръщай внимание!

А колко те боли, нека те боли!

Е това им е на левскарите, че не знаят кога да спрат!!! (Без лоши чувства). Колкото и да има ненавист от единия към другия отбор, съм забелязала, че феновете на ЦСКА са много по-толерантни от феновете на Левски. И, ако можете да бъдете честни и да погледнете открито и бепристрастно на резултатите, ще забележите с колко точки водим!!! И тук си позволявам да вмъкна следното:

"Шампионите от ЦСКА са единственият български отбор в Топ 100 на месечната класация на Международната федерация по футболна история и статистика. “Армейците” заемат 89-о място, което значи, че са подобрили представянето си от миналия месец с 10 места и в момента делят 89-ото място с италианския Лацио. Вторият български отбор в класацията е Левски, който е 180-и и дели мястото си с бразилския Коритиба, френските Олимпик Марсилия и Сент Етиен, хърватския Динамо (Загреб) и норвежкия Викингс. “Сините” отбелязват голям спад, като губят 89 места. Третият български отбор в Топ 350 е Локомотив (Пловдив), който е на 303-то място и се изкачва с 116 места. На първо място продължава да е Интер, а Ливърпул измества Милан от второто място."  Peace

p.s. Ако това, което написах е в разрез с правилата на форума, моля, за извинение и ако прецените изтриите коментара ми!  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 152
От противниковият лагер съм (разб. Левски), но ситуацията е повече от унизителна.
Дано Б. Михайлов успее да оправи кашата, че жалко за футболистите.

Ето един обективен човек!  newsm10 

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 9 722
УЕФА е потвърдил отказването на лиценза.
http://cska.gol.bg/article.php?id=34625
С това май приключва въпроса и ЦСКА няма да могат да играят в ШЛ.
И аз съм от Левски, ама мноооого ме е яд на тоя дебил Томов, който където влезе и следват проблеми, фалити и прочее. Не мога да разбера как изобщо някой поверява някаква власт на тоя човек #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Мнения: 545
само дето точно в предишният постинг ти генерализира за всички левскари. какво те прави по-различна от сините злобари?

еди.
ПС чух по радиото. и не търсете други виновни, знаете си кой е.
От противниковият лагер съм (разб. Левски), но ситуацията е повече от унизителна.
Дано Б. Михайлов успее да оправи кашата, че жалко за футболистите.

Ето един обективен човек!  newsm10 

# 23
  • Мнения: 152
само дето точно в предишният постинг ти генерализира за всички левскари. какво те прави по-различна от сините злобари?

еди.
ПС чух по радиото. и не търсете други виновни, знаете си кой е.
От противниковият лагер съм (разб. Левски), но ситуацията е повече от унизителна.
Дано Б. Михайлов успее да оправи кашата, че жалко за футболистите.

Ето един обективен човек!  newsm10 

Да, по-различна съм от "сините злобари", защото мога да бъда обективна! Не се заяждам! Все пак за модератор или хубаво, или нищо Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 11 116
На Томов вечно някой друг му е виновен. Оправданията на Лупи, че Батков е виновен за проблемите на ЦСК са просто смешни. Финансовите неуредици не са от вчера. Помня когато футболистите тренираха с извадени джобове, други не участваха в тренировки в знак на протест за неизплатени заплати ... Така, че и за децата е ясно кой е виновен ! Аз лично недоумявам, как при този богат (бивш) собственик се получи това ? Явно далаверите са си стил и метод на работа на Ал. Томов, вижте какво става с Кремиковци. Говори се, че за спечелването на купата Лупи си е дал сам на себе си 100 000лв. премия ! То бива, бива... ама неговото нахалство и наглост нямат край ...
Фенове и футболисти да търсят отговорност от него.
Положението е наистина унизително за футболистите на ЦСКА, много жалко за труда който са положили за да вземат купата и т.н.

# 25
  • Мнения: 4 195
плаче ми се, отказали са лиценз................просто ми се плаче
израстнах с ЦСКА и с футбол въобще, татко ме направи фенка, уважаваща играта, нищо, че съм жена. Радвала съм се на успехите на Левски, обичам играта, и сега ми се плаче. Съсипаха отбора, с който много от нас израстнаха, който много от нас обичат и това не е никак честно Cry

# 26
  • Мнения: 7 111
плаче ми се, отказали са лиценз................просто ми се плаче
израствах с ЦСКА и с футбол въобще, татко ме направи фенка, уважаваща играта, нищо, че съм жена. Радвала съм се на успехите на Левски, обичам играта, и сега ми се плаче. Съсипаха отбора, с който много от нас израстнаха, който много от нас обичат и това не е никак честно Cry
Чут Чут,  Hug
Точно това са истинските фенове, които обичат играта. Заради тях е създадена тази игра. И вярвам, че истинските фенове са най-критични именно към любимия отбор.

Порто също е аут от ШЛ.

 

# 27
  • Мнения: 545
Пух,

ами странно е - не искаш да се заяждат с теб а ти слагаш сините под един знаменател. не е добре  така. тъпо е да не искаш да те обиждат, да се фукаш, че си толерантен, а да бързаш да закръглиш всички 'сини'. няма 'всички'. има простаци и непростаци. простаци има и червени, и сини. нормално е ти да виждаш предимно сините, защото си червен. и обратното.

хайде да спрем дотук. защото не обичам такива приказки 'или добро или нищо' - без да се усетиш (надявам се) каза нещо не особено мъдро и доста грозно. не си го изкарвай на мен или на 'всички левскари'. не аз съм ти оставил клуба със забатачени дългове. не прехвърляй проблема от болната глава върху здравата.

еди
ПС ако наистина си обективна, де. на крив юзер, модератора му виновен" Simple Smile
само дето точно в предишният постинг ти генерализира за всички левскари. какво те прави по-различна от сините злобари?

еди.
ПС чух по радиото. и не търсете други виновни, знаете си кой е.
От противниковият лагер съм (разб. Левски), но ситуацията е повече от унизителна.
Дано Б. Михайлов успее да оправи кашата, че жалко за футболистите.

Ето един обективен човек!  newsm10 

Да, по-различна съм от "сините злобари", защото мога да бъда обективна! Не се заяждам! Все пак за модератор или хубаво, или нищо Wink

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 11:52 от T3-M4

# 28
  • Мнения: 545
Порто бил аут заради нагласени мачове. Това не може да се поправи. А ЦСКА можеха да ги зачакат, да сложат глоба или нещо друго... но, не можели да бъдат несправедливи.

еди

плаче ми се, отказали са лиценз................просто ми се плаче
израствах с ЦСКА и с футбол въобще, татко ме направи фенка, уважаваща играта, нищо, че съм жена. Радвала съм се на успехите на Левски, обичам играта, и сега ми се плаче. Съсипаха отбора, с който много от нас израстнаха, който много от нас обичат и това не е никак честно Cry
Чут Чут,  Hug
Точно това са истинските фенове, които обичат играта. Заради тях е създадена тази игра. И вярвам, че истинските фенове са най-критични именно към любимия отбор.

Порто също е аут от ШЛ.

 

# 29
  • Мнения: 649
Моля, моля без коментари от рода " сини злобари" и т.н. Отбора на народа е Левски тъй, че не се впрягайте толкова с ЦСКА! След края на комунизма е нормално да се сложи край и на ЦСКА! Това ме навежда на мисълта, освен че " Господ е Българин", май е Левскар. В миналото зарад цска колко са мачкали Левски и насила са вземали футболисти, сега както казва Руши Виденлиев " Всичко се връща". Малко са проблемите в държавата та сега ще ги мисля и цска. Да се оправят не са малки, ако очаквате подкрепа от Левскарите няма да я получите. Все едно вие сте подкрепяли Левскарите нали!?

Общи условия

Активация на акаунт