Бебета ЮНИ 44

  • 11 583
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 627
Честита рожба на Били!   bouquet Да са живи и здрави! Бързо възстановяване и скоро да се прибират при семейството   bouquet
Тя направи нещо като Цезар Дойдох, видях, победих! Дойдох, спах, родих!

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 18:56 от rallii

# 211
  • Мнения: 533
Честита щерка на Били   bouquet
Честит рожден ден на Пантерката, Офиоли и Конида!


Това за апетита... така да ми се яде, че направо не е истина! И то не какво да е, а само мазно ми се яде! Никога не съм била фен на мазното, особено в топлите летни дни, сега колко майонеза съм изяла няма да ви кажа! Постоянно тъпча нещо, и по възможност по-калорично и пикантно и солено и мазно  бляяяя....
А през другото време - тъпча каквото се намира! стига да става за дъвкане! Аз дори в първите седмици не бях така  newsm78

Ей това, да ви кажа важи с пълна сила и за мен, направо не мога да се позная  Shocked Готвя си каквото ми се яде и си го изяждам, другите едвам се вреждат да го опитат  Mr. Green Много се надявам още малко да е така  Wink

Да се включа и аз за лака, на ръцете ще съм без, за да не ме карат там да го трия, но на краката някакси не мога да си представя да съм без лак  Laughing, не стига че бременна, ами и суетна Flutter, така де, какво толкова  Laughing

При мен няма никакви признаци за приближаващо раждане, по цял ден ходя напред-назад, лягам да подремна малко и надвечер пак на разходка, но като че ли и аз нямам търпение вече да гушна бебока  Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТА БЕБКА НА БИЛИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА РАДВА СЕМЕЙСТВОТО!!
Ама какво голямо бебе за родено 3 седмици преди термин  Grinning

# 213
  • Мнения: 233
Ехаааа, браво на Били! Бързак и половина!  Mr. Green Значи на време е отишла до София.  Laughing

Честита ти мома, Били!    bouquet

# 214
  • Мнения: 12
  Честита рожбичка на Били!    Hug

# 215
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА МАМА БИЛИ!ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖБИЧКАТА! Heart Eyes

НА мен също напоследък нищо не ми се яде!Нямам апетит и се притеснявам,защото моята бебка е мъникчка и трябва да се храня дабре за да порасне...
Аз пак съм на системи,ама и утре и край Stop.Сега пиша с едната ръка и съм страшшна картинка Simple Smile!
А какъв дъжд ме валя...Цялата вир вода се прибрах... Crazy
И  аз да пожелая успех на момичетата  с паднали тапи и контреакции УСПЕХ И СПОКОЙСТВИЕ!  bouquet

# 216
  • Мнения: 616


Честито на Bili! Браво на малкото човече! Така бързо-бързо....

Ама това не е честно, трябваше заедно да ходим в болницата с Били  Crossing Arms Аз снощи като му казвах на малкия Митю че няма какво да се помайва, той... не чува! Сега ще му давам пример с бебето на Били  Joy Пък може и да се съберем преди да си е тръгнала  Joy

Лека вечер от мен!
(нали няма някоя от мамите останала по софийските улици в бурята, да пътува с гумена лодка Wink ... майка ми се обажда специално да ме пита за това  Mr. Green )

# 217
  • Miami
  • Мнения: 413
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА БИЛИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!   bouquet
Дали пък не й е объркан термина на Били  newsm78 Много голяма тази нейната беба   Simple Smile

За лака - и аз четох, че не трябва, но нали имам 3 седмици до термина и никакви признаци за раждане, та затова реших че може да се лакирам (с цикламен лак)  Mr. Green

# 218
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Здравейте на всички.
Първо-честито на всички нови мами.Да са живи и здрави бебоците им!
После-Ч.Р.Д. на Офиоли, Пантерката и Конида.

Сега да се отчета.Днес бях за последно на ЖК.Терминът ми е изместен за 20.06, но ... Ме приеха в МД.Док каза, че може и да родя до понеделник и по-добре било така.И сега съм самичка в една стая на 10 ет. и скучаяяяяяяяяя...Добре че мъж ми донесе лаптопа и безжичния интернет, че иначе незнам как щях да изкарам.А и в събота и неделя трабва да стоя тук.Интересното е, че аз лично не усещам нищо-нито болки, нито ми е паднала тапата, а имам над 2 см. разкритие и над 60% изглаждане и скъсяване на шийката - как нищо не съм разбрала newsm78
Това е засега от мен.После може пак да се включа.Сега ще си пусна едно филмче и така...

# 219
  • Русе
  • Мнения: 627
Atina_Elifingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Praynig страшно спокойствие струи от теб! БРАВО!!! Ще чакаме с нетърпение да ни зарадваш с бебешки новинки  Hug

# 220
  • Мнения: 15
4естит рожден ден на Конида ,4е не я пропуснах сутринта,да е жива и здрава и много оби4ана   bouquet Hug
4естито на мама Били да им е жива и здрава принцеската а на мама бързо възстановяване  Hug  bouquet
Успех на вси4ки мами с падналите тапи,леко и безаварийно раждане  Hug
Да се присъединя и аз 4е днес си лакирах ноктите на краката и рязане разбира се,ее малко се понапънах докато я свър6а тази работа,ма и на педикЮр не ми се ходе6е ,4е имам ло6 спомен от последия път ooooh!...но успе6но се справих със зада4ата Joy
Ми6а не се притеснявай,вси4ко 6те е наред с бебка,а за системата охх само един ден ти остана  Hug
Оффиоли на малкия Митю май  му е добре вътре о6те не иска да излиза  Mr. Green
За хапването да си кажа ми мисля 4е понамалих newsm78,в на4алото пове4ко хапвах,сега все съм на сирене домати,краставици и евентуално пиле6ко месо,ааа и картофи,об6то взето с това се прехранвам  Joy( горката аз 6те умра от глад) hahaha Joy
Атина ели,стискам палци и все така спокойна да си  Hug успех

# 221
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито бебче на Били! Браво на малката сладуранка - голямо и бързо родено бебе!
Да е жива и здрава, много щастлива и да стане голяма хубавица!




Аз почти вече не седя пред компютъра Sad. Много ми се надуват краката и предпочитам да ги вдигам високо, а на стола пред комп-а ми е малко трудно... Гледам и да лежа повече.
А за лака - имам си собствен маникюрист Grinning. Синът ми се грижи за лака на краката ми и трябва да го похваля, че много добре се справя. Е, има тук-там намазано върху кожата, ама го преживявам... Иначе и аз на ръцете смятам да бъда без лак, на краката - оставам си с лака, ако трябва там, в болницата, ще го трия...
А за яденето Confused - на мен пък ми се яде много сладко. Но и плодове много ми се ядат, но и аз не мога да преяждам.

Редактирах набързо, че вярно, много гадно това с храните! Извинявам се на всички!  bouquet

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 22:01 от MiRa_55

# 222
  • Мнения: 279
MiRa_55,да не би да има вече дини ? newsm78
Аз нещо не съм виждала...

Ся да питам един тъп въпрос  Laughing Когато е цяло боди с дълги ръкави и крачоли какво се облича отдолу.. Едно долно боди ли Rolling Eyes
Голям въпрос забих  Joy Тъкмо си гледах дрешките и се чудя още какво да накарам майка ми да купува. Нещо не съм в час с начина на обличане при бебетата. Те хиляда потничета, бодита, камизолки, жилетчици и не знам си още какво Crossing Arms
Чорапки да се слагат ли с тия бодита ..Според мен не трябва, ама видях едно бебе така, ама ми се стори смешно.

Ааа, аз също си поръчах от Ларедут дрешки и са супер сладки. Много им се радвам  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 5 713
Аз забравих да поздравя Конида. Да си жива и здрава!   bouquet

Честита дъщеричка на Били! Браво на мама и беба!   bouquet

Атина Ели, стискам палци всичко да мине бързо, леко и благополучно!

Катенце, искаш да кажеш пижамка, нали. Simple Smile Затворени ли са й стъпалата? Ако е това, за което говориш, отдолу слагах боди с къс ръкав. Ако пижамата е с отворени стъпала, обувам чорапки. Ританки / служеха като чорапогащник / пък слагах вече в студените дни под панталона и върху тях чорапи или терлички.

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 21:06 от Вери

# 224
  • Мнения: 24
Вери хайде още ли си тука  Hug
кори тя и Били имаше 3 седмици до термина  Mr. Green

и аз седя по рядко пред компа 4е краката ми са на козунаци  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт