Въпрос за хомеопатичните

  • 1 124
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 708
...Само да кажа - въпросното лекарство Ricinus communis 5CH има страхотен ефект върху кърмата (поне при мен подейства на 100%) и съм страшно доволна, че го пробвах!Направо се пуля и не мога да повярвам на очите си! newsm03
Тази нощ гърдите така ми се бяла "наляли", че щяха да експлоадират newsm08 ! Наложи се да ставам да се цедя!Такова нещо никога не ми се беше случвало до сега! newsm08

Как се пие това лекарство??? Аз днес си го купих (по - точно таткото, но не попитал ка се пие) и искам да го започна колкото се може по - рано. Моля кажете по колко пъти на ден да го пия, по колко хапчета и колко дълго? Мерси много предварително Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 926
Наде, 3 пъти на ден по 5 гранули, като спазваш всичко, написано от мамите по-горе - без кафе и кофеинови напитки, без мента... и ментови изделия и не пипаш топченцата с ръка. Изсипваш си ги в устата от прозрачната чашка на флакончето и ги смучкаш без да ги дъвчеш или гълташ - само смучеш Grinning Heart Eyes

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
... и ги смучкаш без да ги дъвчеш или гълташ - само смучеш Grinning Heart Eyes
Дори по-добре вместо да ги смучеш, да ги оставиш сами да се разтопят под езика Wink

# 18
  • Мнения: 2 274
Каква е цената на тази панацея?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нищожна, 2-3 лв. за лекарство. Моите ми ги дава директно хомеопатката, като те си влизат в цената на прегледа. взема ми 10 лв. от които 5 за лекарството и 5 за консултацията. ЕФтинийка Wink
Веднъж съм купувала от аптека и беше 2,60 ако не се лъжа. Става въпрос за друго лекарство, но те са май горе-долу на една цена.

# 20
  • Мнения: 796
Момичета, от два дни и аз пия въпросното хомеопатично лекарство. След колко време се усеща засилването на кърмата?

Общи условия

Активация на акаунт