ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 19 017
  • 580
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 488
Аз се напочивах тия два дни. Като е почивка - почивка да е - напочивах се  от писане, ръшкане из нета, диети... Mr. Green Нито съм качила, нито свалила, нито преяждала, нито гладна стояла.
От утре- с нови сили и хъс, атакувам отново кг-мите.
Сега - лека нощ, че бързам да продължа с почиването. Close

# 61
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug.

Тези дни бях режимна, но днес няма да съм - малката ми дъщеря има рожден ден, става на три годинки newsm59. Та по този повод една виртуална почерпка от мен:

                               


                               


                               


Приятен и успешен ден ви пожелавам Hug.




# 62
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Аелис, честит рожден ден на дъщеричката ти! Да е жива и здрава! Да има най-щастливото детство на света и да радва мама и тате! Аз съм режимна, а вие сте ми голям стимул за което ви благодаря!За черешите да кажа ,че имам една съседка която беше на черешова диета по здравословни причини и много беше свалила. Айа, мога само да ти пожелая весело изкарване на морето!

# 63
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 221
Здравейте, ето ме отново на линия във форума, на диетите бях дала почивни дни! Но ви чета редовно, но не пиша поради липса на кирилица.
Аелис, честит рожден ден на малката принцеса, да е жива и здрава и много да ви радва! Желая й прекрасно, щастливо детство!
newsm59
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!  ura newsm18  Party Time  Gift


Маца, и аз си направих почивни дни, но и хапнах от забранените храни, но форума не изоставих, следях движението в любимите си теми.
Мозила, това за черешите е добра идея! Може да се пробва!
Усмивка, благородно ти завиждам, невероятен е този "фитнес" (особено за душата Laughing Laughing Laughing)
Айа, ти имаш толкова мъничко за сваляне, в моите представи си слаба и съм сигурна, че ще изглеждаш перфектно на плажа!
Тони, хапни 1 - 2 дни по малко шоколад, да ти мине желанието и после - стриктно към избрания режим!
Дейсичка, според мен най-важно е да ти е приятно, щом обичаш череши - хапвай череши, пък и това си е монодиета, не може да не даде резултат!
Пееруми, Криси  Hug Hug Hug Hug Hug
Хубав ден ви желая и да идва топлото време, че определено по-стимулиращо е - трябва да се "поразголваме"!
Приятни емоции!

# 64
  • Мнения: 1 454
Здравейте момичета , добро утро и от мен!

Благодаря ви за подкрепата за черешите - успях за два дни да изкарам..те са ми най-критичните така, че сега съм обнадеждена- освен това си купих едни страхотни панталони вчера , така че те са ми страхотен стимул...Аз си милех, че ще са ми малки, но...след като ми станаха сега искам даже още да отслабна Simple Smile))

Иванова, Маце, айде хващайте се за работа от днес...никакви почиеки на диетите - радвам се , че не сте качили междувременно
 Simple Smile
Мозила, днес ще хапвам портокали, че не ми се ядат вече след два дни череши, а и не ми е удобно в офиса... Hug
Аелис, честит рожден ден, на прекрасната ти дъщеричка - мног да се забавлявате днес!   bouquet  bouquet  bouquet
Тони, аз не разбрах на каква диета си сега? Месо и салата си е нисковъглехидратно меню и ако не си яла шоколадови торти и кремове за десерт...каквто прегрешение Simple Smile Ти си си била диетична   Hug

# 65
  • Мнения: 1 885

Тони, аз не разбрах на каква диета си сега? Месо и салата си е нисковъглехидратно меню и ако не си яла шоколадови торти и кремове за десерт...каквто прегрешение Simple Smile Ти си си била диетична   Hug[/color][/i]

Като се има предвид количеството, което изядох, бирата с която се налях, хич не съм била диетична  Laughing

Не съм точно на диета. Спазвам по малко от всичко. Днес за закуска пих портокалов сок. Взела съм си шопска салата за обяд, а за следобяд бяло пилешко месо с моркови и гъби. За вечеря нищо. Днес ще видим какво ще ми се яде и в зависимост от това ще си реша какво да е менюто за утре Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 454
Мацки , къде сте в този проливен дъжд...тук пак вали изведро ...и отново порой , и си е направо град....ад!

Хапнах си два портокала, заболя ме един мъдрец...винаги докато плодувам тръгват да ми израстват - не знам защо...мислех , че е от ябълките, но...явно просто от плодовете...кофти...сега ми се е подуло и така...

Но...все пак си оставам на плодове...искам да ми се прибере коремчето, а само те помагат Simple Smile
До скоро

Тони...изпълняваш ли плана?

# 67
  • Мнения: 1 885
За сега нямам прегрешения, но то е още рано де  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 496
Привет,
Аелис  Честит рожден ден  newsm59 на дъщеричката ти. Тортата с която ни черпиш е страхотна  Peace. Много здраве и щастливо детство  Party

За сега не съм яла нищо. Не съм и гладна ( сигурно съм болна  newsm78)

Чао   bouquet

# 69
  • Мнения: 485
Здравейте, мили принцески! Hug
Не се мярках, защото събота и неделя на събор и щъкане насам натам. Та не остана време.
Виждам криссито се обажда честичко, което много ме радва. Hug А има и нови попълнения-добре дошли!!!  bouquet
Аз 4-ти ден вече съм на режим с мляко и общо взето малко хапвам...даже имам минус...но е още несигурен, затова ще казвам през следващите дни(да не се урочасам Rolling Eyes Laughing).
Аелис добре дошла...и тук ще се засичаме вече.....честит р.д. на бубката да те радва и да се усмихва, а и бели да прави понякога(но само понякога Hug  bouquet) Колко навършва?

Daisi4ka колко дни си вече на плодчета и как се чувстваш, издържаш ли , глад ли те гони???? Crazy

Отчет за днес bowuu: банан, ябълка, 1купичка с мляко и кашавал
Laughing

# 70
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 sky***** , благодаря на теб и на всички останали за милите пожелания Hug. Малката става на 3 г., казват , че на тази възраст се очовечват и почват да стават по - самостоятелни Heart Eyes. При каката наистина беше така, тук ще видим - много са различни двечките Simple Smile.

Приятен ден  bouquet.

# 71
  • Мнения: 1 454
Пееруми, и аз не съм много гладна тези дни...особено уикенда - не знам защо така... Simple Smile но да се радваме по-добре Simple Smile

Sky***, само трети ден съм плодова...трябваше и петък ,но ...нещо се случи отново...Аз не съм гладна въобще - проблема ми е като се заседя и започна да си мисля и особено следобеда винаги ми се похапва нещо..., но за сега съм на 3 портокала...няма да се отказвам...довечера ще излизам така, че...мисля, че няма да имам време да се захранвам с глупости... Simple Smile

А твоята млечна диета включва плодове ли?

# 72
  • Мнения: 488
Като ви чета - то постижения, то минуси... За вас се радвам, а себе си нахъсвам.
Тая сутрин уреда неверен и омразен показа 59.0. Тц-тц-тц! Уж с нищо не прекалих и уж се поограничих, пък то от някъде се завъртяло и лепнало кило връз мене... И по повод тая случка - днес - "ден без дъвчене" обявих, че май взеха всички нови дрешки да ме стягат повсеместно.

Аелис, ЧРД на принцесата! Да носи много радости на мама! Само усмивки и щастливи мигове! Щастлив празник на семейството желая от сърце!

sky*****, какво е това "несигурни" - няма такова нещо! Бързо на отчет пред строя. Умирам за мляко - сигурно в мандра ми е хвърлен пъпа - та, сподели инфо. Може и аз да се навия, като се проверя за пореден път със сегашната диета. Тя, сегашната, си е чиста проба глад, вода и инат. Като първи ден - издържах без проблем. Казват, организма минавал на "друг вид храна". Ама това, с всичко млечно, по- ме блазни...

Daisi4ka, дано задържиш безапетитието през цялата седмица - другото (откъм минусчета) само ще дойде.

Tony_in_love, още ли удържаш фронта? От 15 ч. насам нещо не се обаждаш... Нали не си прегрешила?

peerumi, дали пък липсата на апетит не е заразна? И на теб - да продължи така по-дълго , до минус... колкото си пожелаеш кг-ми.

mozila, има такава "черешова диета". И май наистина се сваля ударно, стига да издържиш. Сподели резултатите, когато стигнеш целта.

b_ivanova, май при теб нещата вървят добре. Нищо, че не си се обаждала скоро, помня, че достигна заветната цел (някъде около четирисет и нещо си ). Сега ще задържаш, или имаш "поДпълнение", което ще махаш?

Май се поразписах, ама като си гледам графика, няма да имам време много-много тая седмица за друго писане... Надявам се, поне да успея да ви изчитам по вечерно време...

# 73
  • Мнения: 1 885
Прегреших момичета...
Изядох цял туикс...
ама тая вечер не слязох от кростренажора 1 час. Надявам се да съм стопила.
Утре сутрин ще ям ягоди. За обяд салата от домати и малко пиле на грил.
Следобяд нямам идея още.
Вечерта - нищо, както съм си решила... поне това спазвам стриктно Simple Smile

Сутринта смятам да ходя пеша на работа, което хич не е малко.. ще ми отнеме около час и половина бърз ход

Лека вечер от мен и много сили и енергия. Мислете си за плоското коремче и малкото дупе + новия ви бански и лек загар... мммм
Не на тъпкането!  Grinning

# 74
  • Мнения: 603
Здравейте и от мен най-накрая днес.. Бях на работа, после на испански и нямах много време .. Денят ми не беше диетичен, но не беше и много грешен.. Нещо напоследък много ме боли корема и ще мина малко на Активии за ден, два..

Тони, спорта компенсира туикса  Rolling Eyes А това, че не вечеряш е много добре и аз така правя от месец насам, имам малко прегрешения но като цяла успявам.. Ходенето пеша сутринта е идеално, аз сутрин не мога да спортувам,пък и така ми се спи ... Но пък затова вечер наваксвам..
Маца, нещо кантара ти.. май е време да го сменяш. Остави си едни ден както си го измислила без дъвчене и ще видиш как ще останеш доволна.
Дейзи, пу-пу да не са ти уроки. Много се зарадвах като прочетох - `` и аз не съм много гладна тези дни...особено уикенда - не знам защо така... `` сега ще си много доволна, как се радвам,че си режимна  Hug
Аелис , честит рожедн ден на малката принцеса. Много да те радва и слуша   bouquet
sky***** , и аз така все си мълча , да не се урочасам  Joy
Иванова, ти на какъв режим си сега, питам защото знам,че винаги си измисляш някой и така ти е по-лесно  Hug нищо,че нямаш нужда..
Лека вечер момичета, аз лягам,че умирам за сън..
[/b]

Общи условия

Активация на акаунт