ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 14

  • 19 040
  • 580
  •   1
Отговори
# 75
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Днес издържах на черешки и не бях гладна да видим утре как ще е. Цял ден съм заета и как стигам до хладилника не знам сякаш ме примамва. Ако зависи от мен ще го заключа.И тогава със сигурност ще отслабна.

# 76
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
Добро утро Hug.

Рожденният ден мина много добре, но днес вече нямам причина да не съм режимна Heart Eyes.Закусих с ягоди, обяда още е неясен - салата някаква ще е Flutter.

Вчера кантара във фитнеса показа 62 кг, което значи , че съм -2кг. newsm68.

Приятен ден Hug.

# 77
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили момичета! Аелис, радвам се че си изкарала добре рождения ден, но искам да те попитам на такъв ден изкушаваш ли се да си хапнеш например тортичка? Имам познати които дори на сопствения си РД не хапват а аз не мога да издържа явно са ми слаби ангелите спрямо храната. Аз на моя кантар не се качвам вече все показва +. Предпочитам по едни тесни дънки да се ръководя.Тони не се притеснявай все пак сме хора и трябва да прегрешаваме от време на време. Желая ви лек и минусов ден!

# 78
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 420
 mozila , разбира се , че хапнах торта, даже 2 парчета / малки де Crazy/, че беше много вкусна.Режимът ми изключва въглехидратите само през деня, вечерта мога да хапна нещо сладичко, но в ограничено количество Simple Smile. Тортата си е изключение, но когато има повод си хапвам без угризения Simple Smile.

# 79
  • Мнения: 603
Добро утро и от мен. Аз закусих с две бисквитки с фибри и кафе. Сега наблягам на водата, за обяда още не съм мислила.
mozila, такива хора не мога да разбера. На какъвто и режим да си,все пак е празник и не сме хора, то така цял живот на диета, егати къде е насладата  newsm78 Joy  И аз повече се водя от дрехите, те са по-добрият показател и стимул   bouquet
Аелис, браво мила за минусите. Радвам се ,че сте прекарали добре и Рд.
Приятен ден момичета, Усмивкиии
[/b]

# 80
  • Мнения: 1 454
Добро утро!

Мозила, за рожденните дни..според мен не са ти слаби ангелите...в крайна сметка това е празник , който е веднъж в годината, а диети правиш останалите 364 дни...изобщо не си представям как няма да ям торта или нещо сладко ако някой близък има празник... Simple Smile Прекалено ми се струва...да не говорим , че след това толкова ще му мисля, че...цяла торта ще изям...,така че....

Аелис...да ти кажа даже супер , че си хапнала само две парчета - аз бих хапнала повече...такава съм , че пиша ли го недиетичен ден...става чудо

Усмивчице, как е испанския...много ми се иска и аз да знам някакъв друг език освен този смотан английски - вече никак не е модерен Simple Smile Аз във тебе вяервам , че си диетична...или ако не си ...то със сигурност си хапвала здравословно Simple Smile А и гледах все пак балните снимки и...супер си...не знам от къде сваляш..., но така или иначе малко остава....  bouquet Ххихи, сега ти прочетох новия пост...ще ти викам Усмичица- Фибричка Wink

Тони...дано днес не прегрешиш и не хапваш сладости...ако не можеш без сладко...защо не пробваш тази диета на Аелис, която позволява сладко вечерта Simple Smile

Маце, честит ден без дъвчене... ти си много упорита , така че вярвам в теб Simple Smile И тоя кантар въобще не го слушай...аз моя отдавна не го забелязвам...само по дупките на колана си...или дрешки разни... Simple Smile

Sky**
, как е млечната диета, Крисси...дано в Пловдив да е слънчице да си правиш дъълги разходки с  бебче в коремче...

Целувки

Аз вчера си хапнах череши за вечеря...днес си взех череши и за обед....обаче така ме болеше главата зверски , че...не менгеме, ами не знам какво ми я пристягаше...

Хубав ден!

# 81
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 261
Привет и от мен!
Вчера - успешен ден - малко трудно след дните отпускане, така ме съблазняваха солетите на Марти!
Маца, трябва да те черпя! Постигнах целта си, но съм далеко от 49 - толкова бях преди 13 години и ми казваха, че съм грозно слаба (1,72 съм висока), сега съм сигурно колкото теб, но аз преодолях много рано желанието да се меря и просто си харесвам дреха, ако влезна в малък номер (44, М) се поздравявам като си я купувам Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сутринта смятам да ходя пеша на работа, което хич не е малко.. ще ми отнеме около час и половина бърз ход

Понеже днес не вали и аз така направих - около 3 км е моето разстояние. Плюс 60 коремни преси, засега съм на 2 портокала и 2 чисти кафета, сега започвам минералната вода.

В момента съм на режима на Аелис - така си го кръстих аз.
Аелис, радвам се, че празника е минал добре, сигурно много се е радвала на подаръците малката принцеса.
Хубав и диетичен ден ви желая!
[/b]

# 82
  • Мнения: 1 885
A така само надолу! (това май е единствения случай в който бих го казала)

Дейз, аз по-добре да не ям вечер, че от това най-много се свиня. Забелязала съм, че дори и само вечер да не ям няколко седмици, смъквам 3-4 кила.

За сега не съм се мерила, планирам го за края на седмицата Simple Smile

Днес си спазвам за сега... изядох си ягодките. Сега чакам обяд да хапна салатка и пиленце.
Единственото от което ме е страх да не започна да прекалявам и да ям наистина малко количество храна.. тогава прегладнявам адски много и до няколко дни се натъпквам като свиня...

# 83
  • Мнения: 496
Привет и то мен  Hug

Омръзнаха ми тези череши, макар че пак поръчах да ми купят. Смятам днес да обядвам мляко Thinking
За вечеря още не знам- може би салата.

Ще се претегля в неделя сутрин. Очаквам приятни изненади Praynig

Слънчев ден

# 84
  • Мнения: 1 885
Ето и един стимул от мен...

http://www.mp3.bg/video.php?id=2735

Натиснете на Гледай Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 454
Хихих, Тони...направо ми се съсипва самочувствието...
Хапнах си черешки...даже вече не ми се ядат - довечера пак...

Пееруми, ако не са череши -просто да са други плодове - не може ли...кайсии примерно...или твоята диета е само на череши?



# 86
  • София
  • Мнения: 39 125
О, искам и аз млечна диета!
Днес съм на айран.
Но вчера... бях на курбан. Наядох се като прасе. Нисковъглехидратно Mr. Green
Само салата, пилешки късчета и агънце...
Но днес кантара е много благосклонен към мен - 56,6.
Мисля да ходя на море началото на юли и ако дотогава стигна 52 ще е супер!

# 87
  • Мнения: 603
Как сте момичета? Аз тъкмо обядвах и пия 3 в 1.За обяд си направих сандвич от две филийки пълнозърнест хляб с пилешко месо. И за днес става - две бисквити с фибри, 3 в едно, 3 бонбона и един сандвич с пил. месо. И мисля да не ям вече и вечерта ще ходя на фитнес. Днес е много топло.. поне при мен..
Дейзи, много ти се кефя че си режимна, чесно. 100% кг. ще тръгнат надолу.. А иначе благодаря , всеки ми казва,че няма смисъл да свалям, ама аз си ги искам тези 47/46 кг. А испанския - много ми харесва. Аз го уча, че ще ми трябва после за университета, Не знам дали ви казвах , но март месец ме приеха в Барселона,в Европейският университет с Бизнес администрация. Канд, с английски. И затова уча испански сега.
Дилянка, до морето ще си идеалните кг. , сигурна съм!
Тони и при мен е така, не ям ли вечер свалям.. Айде заедно ще се подкрепяме вечер да няма прегрешения.

# 88
  • Мнения: 1 885
УсМиВka, qué bien!

Podemos hablar en español de regimenes si quieres Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 454
Хихихих, ама , че сте готини...ей, ще се запиша и аз на испански ....

Усмивка, не знам дали ни каза, ама май не ни каза, иначе още тогава щяхме да те поздравяваме...помня, че имаше някакви тестове по английски , но не съм знаела за какво са ...Честито ...кога заминаваш? Септемвери - октомври...?
Сигурно много се вълнуваш или пък още не се...много се радвам... Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт