Възможно ли е дете да вижда....духове?

  • 67 670
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
Вижда.вижда---като се понапие едно дете на 15-тина год. не духове ами и розови слончета ще вижда hahaha

# 226
  • Мнения: 4 533
В този ред на мисли се сещам за редица потресающи истории на мои приятели, позлоупотребили с разни пушилни средтсва, ама не е за това темата.  Mr. Green
Иначе по тази тема - както и преди казах, в нищо вече не съм сигурна и във всичко се съмнявам. Мога само да се моля моите деца да не ме изненадат с нещо такова.  Confused

# 227
  • Варна
  • Мнения: 3 907
Здравейте! Включвам се в темата с въпрос. Писали сте все за по-големи деца. А какво ще кажете за бебетата под годинка? В първите месеци моят син често гледаше към една зона над вратата на стаята, като от време на време се усмихваше. Това продължи доста дълго, не само съвсем като бебе. Когато мина 6-7 месеца опитвах да го закачам, да гледам с него в същата посока, за да видя дали така ще отклоня вниманието му, да не се е зазяпал случайно. Но той поглеждаше към мен със същата усмивка и пак се обръщаше към "нещото" над вратата. Преди 4 месеца се преместихме в друг апартамент и повече не е правил така  Thinking. Дали просто си въобразявам нещо?

# 228
  • София
  • Мнения: 62 595
Светли,

Моля ти се, не вкарвай и бебето в този филм! Това, че е гледало над вратата и се е усмихвало не означава нищо.

# 229
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моето момиче ,като бебе гледаше полюлея и се смееше,аз и таткото зяпахме и не разбирахме какво толкова смешно намира в него!? Simple Smile
Като проходихме пък и сега си имаме невидимо приятелче с което си играе и говори,но не виждам нищо обезпокоително в това.

# 230
  • Мнения: 771
Абсолютно! Нищо обезпокоително и ....колко необятна е детската психика./Кали пак съм съгласна с теб, както и в други теми/!

# 231
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 526
Следя темата доста отдавна. Отврме-наврме се чудя дали Аз самата не полудявам. Убедена съм, че съм съвсем земен човек, ЗДРАВО стъпил на земята.

# 232
  • Мнения: 40
Следя темата доста отдавна. Отврме-наврме се чудя дали Аз самата не полудявам. Убедена съм, че съм съвсем земен човек, ЗДРАВО стъпил на земята.
Духове ли виждаш?

# 233
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 526
Не мога да нарека, т к виждам "Духове".. нещо, обаче ме притеснява.

Доколкото в семейството ми има хора, к са религиозни /имало е, по-голямата част са от отдавна  минало поколение/. Въпреки това и до  ден днешен нещо се спазва /дъщеря ми е източноправославна, така е кръстена./
С баща й живеем др живот.
Няма да родя второ дете, з Знам, че Дъщеря ми ще Е Принцеса, по-добро същество от Царицата.

Знам обаче, че друго съществува и то не е материално.

# 234
  • Мнения: 817
Не мога да нарека, т к виждам "Духове".. нещо, обаче ме притеснява.

Доколкото в семейството ми има хора, к са религиозни /имало е, по-голямата част са от отдавна  минало поколение/. Въпреки това и до  ден днешен нещо се спазва /дъщеря ми е източноправославна, така е кръстена./
С баща й живеем др живот.
Няма да родя второ дете, з Знам, че Дъщеря ми ще Е Принцеса, по-добро същество от Царицата.

Знам обаче, че друго съществува и то не е материално.

 newsm78 Нещо не можах да схвана newsm78
От съкращенията с които пишеш ли...или от нещо друго, но доста несвързано ми се струва всичко.

Разбирам, че няма да раждаш второ дете, защото дъщеря ти ще бъде принцеса, така ли? newsm78 А коя е Царицата от която дъщеря ти ще е по добро същество? Thinking

# 235
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 526
Не мога да нарека, т к виждам "Духове".. нещо, обаче ме притеснява.

Доколкото в семейството ми има хора, к са религиозни /имало е, по-голямата част са от отдавна  минало поколение/. Въпреки това и до  ден днешен нещо се спазва /дъщеря ми е източноправославна, така е кръстена./
С баща й живеем др живот.
Няма да родя второ дете, з Знам, че Дъщеря ми ще Е Принцеса, по-добро същество от Царицата.

Знам обаче, че друго съществува и то не е материално.

 newsm78 Нещо не можах да схвана newsm78
От съкращенията с които пишеш ли...или от нещо друго, но доста несвързано ми се струва всичко.

Разбирам, че няма да раждаш второ дете, защото дъщеря ти ще бъде принцеса, така ли? newsm78 А коя е Царицата от която дъщеря ти ще е по добро същество? Thinking

Е, кофти ако така ще пишем - в този стил. Написах само Лично мнение. Дори не мисля,че само децата притеснени.

# 236
  • Мнения: 817
Не, аз сериозно те питам, не се заяждам. Не ми е ясно как така, от къде знаеш, че дъщеря ти ще е принцеса? И защо това ти пречи да родиш второ дете? Наистина нямам представа за какво говориш(пишеш) а ми стана интересно.

# 237
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 526
Не, аз сериозно те питам, не се заяждам. Не ми е ясно как така, от къде знаеш, че дъщеря ти ще е принцеса? И защо това ти пречи да родиш второ дете? Наистина нямам представа за какво говориш(пишеш) а ми стана икакнтересно.
Сигурно е, че няма как да е сетивно в нет-форум. Направо звуча като абсолютен идиот! Сори! По-добре да се занимаваме с нещо практично.

# 238
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз не разбрах каква е логиката. МОже да пробваш да го напишеш отново.

# 239
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 526
И аз не разбрах каква е логиката. МОже да пробваш да го напишеш отново.

Логика няма, за мое Ужасно съжаление. И не си падам по писане на "сантименталности".
Не ми е приятно, че се е случвало.
Нямам идея защо намесих религията изобщо, камо  ли православната.
Да ме прощават религиозните - католици, протестанти и пр. Не съм толкова вТелена.
Тъпо е, че се оптах тук да споделя, че примен се е случвало нещо подобно. И като емоция не го препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт