Ползвате ли мокри кърпички?

  • 4 219
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 534
Интимни , ако пътувам .
Бебешки - непрекъснато .

# 16
  • Мнения: 554
За ръцете ползвам непрекъснато(по 1 пакет на ден).За лице съм купувала само когато пътувам някъде.

# 17
  • Мнения: 781
Ползвам интимни,в колата имам и мокри кърпи за шофьори-перфектни са! Grinning
За пръв път чувам.....кое им е всъщност за шофьори и от аптеката ли си ги купуваш?
А иначе по темата-ползвам непрекъснато  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Ползвам интимни,в колата имам и мокри кърпи за шофьори-перфектни са! Grinning
За пръв път чувам.....кое им е всъщност за шофьори и от аптеката ли си ги купуваш?
А иначе по темата-ползвам непрекъснато  Grinning
Не,не от аптека а от големите супери,на картинката има кола,гума, табло,волан и масло.Пише че можеш да си бършеш ръцете,някоя част от колата и най-важното е че вършат прекрасна работа,мъжът ми често отваря капака и рови,сменя гуми,проверява маслото и му чистят ръцете перфектно. Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 511
Миналият месец съпругът ми купи специални кърпички за бърсане екрана на лап-топ-а.Били антистатични,не оставяли следи и не знам още какви екстри!  НО аз открих най-голямото им преимущество-  с тях праха от секцията се бърше перфектно  Mr. Green  А той като усети каква е работата  smile3514 smile3511 smile3515                                                          Били еди-колко-си лева  smile3502


Това малко за развеселяване!
Иначе ползвам всякакви монри кърпички във всякакви ситуации  bowuu

# 20
  • Мнения: 5 500
Изключително рядко за ръце, дупето на Цецо само, когато наистина нямам възможност да го измия, за лице в никакъв случай, а интимни е просто АБСУРТ!

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
И аз ползвам мокри кърпички за всякакви цели, а от година като ходя по голяма нужда не мога без интимни  Embarassed

# 22
  • Мнения: 7 186
Ползвам интимни задължително и други видове.Винаги имам в чантата си.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, внимавайте с тия интимни кърпички, душ-гелове и прочие козметика за интимни части.Внезапно си докарах гадна алергия, а уж не ползвам отвчера ooooh!Гинекологът ми ме понаряза на краставица и каза нищо друго, освен чиста вода или бебешки сапун с глицерин, да не допирам до кожата си там SadМного съм нещастна Cry

# 24
  • Мнения: 1 215
Ползвам, ама когато се сетя Party Иначе съм се заредила със всякакви видове Naughty Naughty

# 25
  • Мнения: 8 505
Ползвам кърпите на дре,когато сме навън.Общо взето-за каквото се сетя Wink Вкъщи-не (нали за това са измислили водопровода Wink )

# 26
  • София
  • Мнения: 1 544
За дупето на детето - newsm30/ петна от пюрета махат всякакви /
за мене - за грима-пак рядко че не се гримирам много  smile3545 , интимни - рядко- само като сме навън smile3550
за колата - полиращи    car003
за компютърчето ми - нали ме слуша има и за него антистатик:comp03:
и 2 пакетчета Нивеа с изтекъл срок за прах или каквото дойде, 1dishes newsm75

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ползвам доста - най-различни видове:
- бебешки - за дупето на Мони; друг вид за лицето и ръчичките (ако се е изцапала навън);
- за ръце - антибактериални, за мен;
- интимни - ползвах само докато бях бременна и се налагаше да давам проба от урина в болницата;
- за прах - има специални, антистатични, страхотно бършат и почистват всички мебели;
- за кухнята - също специални, които почистват плочки и други повърхности.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 477
Винаги имам в чантата си мокри кърпички.
Но това е защото мразя да са ми мръсни ръцете. Те и затова ноктите са ми в плачевно състояние, защото все се мия Twisted Evil Ама това е друга тема Stop.
Освен това и на някой около мен винаги може да му се наложи да ги ползва. Имам в предвид мъжо и момченце.
Бебето е ясно, то си има неговата си козметика. Laughing Mr. Green

Вярно е, че бебешките мокри кърпички, освен за бърсане по предназначение, стават и за триене на пресни петънца по дрехи, количка и столче. Grinning
Сигурно заради балсама, който слагат вътре.
И аз съм пробвала да забършя я екрана на компютъра или TV, ама като не са антистатик, ела да видиш после колко прах лепи наново! Close Twisted Evil

Признавам си, че и аз веднъж-два пъти съм си бърсала грима по лицето с мокри кърпички, но то е било супер инцидентно нещо.

Интимни-не. Не съм купувала никога. Даже, до преди година не знаех, че имало и такива. Embarassed Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
Ползвам интимни /задължително си нося в чантата/ и други за ръце на вън - особено когато сляза от градския транспорт  Sick

Общи условия

Активация на акаунт