ЯНУАРЧЕ бяга, пада, става, мама за море се стяга

  • 8 709
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Хриси , честит рожден ден - здраве,здраве и много щастие желая  bouquet  bouquet

Анджи, честит ти рожденник Ники - от здраве и смях да не се отърве  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Много сили и кураж за Шош, чакаме новини и за Ния!   Praynig

Дано и Манана, както и другите, които в момента имат нужда от сили и кураж, скоро да се подобрят и повече никакви болести! Praynig

# 17
  • Мнения: 3 405
Снежи, добре дошла в нашите редици  Hug

Шош да оздравява  Heart Eyes Ния да оздравява  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 959
                                Хрисси ,много здраве и щастие!  

# 19
  • Мнения: 871
Хриси, честит рожден ден
Андж, честит рожден ден и на Ники. Да расте много обичан и дай боже един ден да прослави България Heart Eyes
Цвети, стискам палци на малката Ния Praynig Praynig Praynig. Дръж ни в течение и за обезводняването и за операцията.

# 20
  • Мнения: 959
Какво стана, бре хора? Що така, тези деца? Confused

Шош бързо, да скача на крака. Hug
За Ния днес, да чуем добри новини. Praynig

Манана да се прибира, и да няма повече, никакви проблеми. Hug

# 21
  • Мнения: 244
Бързо оздравяване на Шош и Ния. Стискам много силно палци.

На Симона бързо да изникват зъбчетата.

Снежи, добре дошла!

Хриси, честит рожден ден!

# 22
  • Мнения: 1 217
Честит рожден ден, Хриси!Много щастие и здраве ти желая!
Бъздро оздравяване на всички болни дечица! Hug Flowers Four Leaf Clover
Снежи, Hug

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 12:23 от тинтириминтири

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Нали сме отчетни, та да се отчета: Симона е 12,100 кг, 81.5 см
За половин година от Коледа до сега е дръпнала с 2 кг и 7.5 см Crazy На мама дундата.
Педиатърката ни видя 12 зъба, ама аз твърдя, че са само 10. Туй то.

# 24
  • Мнения: 959
  Ним, Браво на Симоната. Пу- пу  Simple Smile

И ние преди 2 дни бяхме на консултация. 8.800 - 79 см. Rolling Eyes като не сме сигурни за килограмите, че много рева и не искаше да седи много, много на кантара. ooooh!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 633
Хриси

# 26
  • Мнения: 1 317
Ивонска какво казва педиатърът? Зъби ли е, какво е това чудо? Да се оправя бързо малкият Шош, че да се успокоите и да не плаче миличкия  Hug Praynig
Цветомира как е Ния? Дано да се е пооправила и тя  Praynig
Манана - чакаме вести и от вас двамата с братчето на Веско  Simple Smile Hug


Аз като никога измислих заглавие - "Три сладки януарчета, ще си имат вкъщи малки другарчета"  Blush
Хрисси, честит рожден ден!!! Жива, здрава, щастлива и обичана да си!!!

# 27
  • Русе
  • Мнения: 633
Ив и Йоан така беше в началото, от секрета в носа кашляше и се давеше, а резултата от тях беше повръщане  ooooh!  Пожелавам бързо оздравяване на Шош, и ако имате някаква възможност минете през Русе по-нататък  Hug
Цветомира, как е Ния?  Praynig
Манана днес чували ли сте я? - бързо да се оправя и да се прибира в къщи  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 11
Добр утро!
Благодаря ви момичета за страхотното посрещане,много сте мили!!!!!! newsm51 txtloves
Сама я гледам,няма кой да ми помага.Майка ми работи на две места,за да издържа двете ми сестри и брат ми,браща ми почибна преди 8год.Свекърва ми е кучка,софиянска превземка(не обиждам другите согиянки,казвам специално за нея smile3503)От февруари вече не поддържам никаква връзка с нея,а мъжът ми и забрани да вижда детето(докога ли??? smile3506
Милички не съм от Русе,много ми се иска,защото там има прекрасни хора,но за съжаление сме доста по-далече от вас..В момента живея в  с.Сестримо(близо до гр.Белово-завода за тоалетна хартия"Белана"е там)Над нас на 30-тина км е язовир Белмекен.
Оооо,Ели,ти се появи,миличка Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 307
Честит рожден ден, Хриси!   bouquet Да си жива и здрава, много щастлива, много разбирателство и любов да цари в семейството ти!  Hug
Андж, да ти е жив и здрав рожденника! Много щастие и успехи!   bouquet
Не съм ви чела отдавна, така че днес в това дъждовно време ще наваксам.
Прегръдки  и хубав ден на всички ви!  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт