ЯНУАРЧЕ бяга, пада, става, мама за море се стяга

  • 8 713
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Тъкмо се чудех какво става в този форум, нещо само за бебета се заговорихме, което не е много типично...

Клемс, Сту, а за Костадин Паскалев какво ще кажете!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 271
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988

Лилянчо, и аз викам да слушаш Стиляна. Традициите са традиции, трябва да се спазват.  Wink  Mr. Green

 smile3521 newsm47


Стиляно, мори, цитираш Мопси, щото не те е нарекла "кака", а?  Mr. Green
Че т'ва "кака" си е комплимент, можеше и "леля" да е  Mr. Green Laughing

# 272
  • София
  • Мнения: 6 798

Клемс, Сту, а за Костадин Паскалев какво ще кажете!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Sick Sick Sick

# 273
  • Мнения: 678
Освен, че помолих да не се публикуват разни вкусни неща, че ще трябва да ми ги носите в Кб, то май ще трябва да забраня публикуването и на снимки на разни секси мъже - щото и да ми ги носите нема да има файда  Crossing Arms

# 274
  • София
  • Мнения: 6 798
Man,то и ние само лиги точим, да не мислиш...преди 2 гидини бременна бях готова да му се нахвърля на Ерос Рамацоти без да се замисля.  JoyАма той пък не дойде да ме пита.  Crossing Arms

# 275
  • Мнения: 871
Клемс, Сту, а за Костадин Паскалев какво ще кажете!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бегай, ма Sick
Не те цитирах теб, щото поста ти го нямаше на последна страници и не ми се връщаше назад.

Манански, приятно прекарване http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297031.140  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 276
  • София
  • Мнения: 3 099
Тук съм вече - излизах по задачки.  Hug

Шош... не знам как да кажа, че е: още се захласва от неква кашлица нощем, спи много, но аз вече съм по-зле от него...  Tired Тази нощ изглежда съм халюцинирала, че се дави и като скочих - събудих Кире, светнахме лампата, а аз премирам, че той не диша... пък то спи, милото...  ooooh! Tired

Добито, тъкмо се канех да питам за земетръса...

# 277
  • Мнения: 678
Клемс, Сту, а за Костадин Паскалев какво ще кажете!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бегай, ма Sick
Не те цитирах теб, щото поста ти го нямаше на последна страници и не ми се връщаше назад.

Манански, приятно прекарване http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297031.140  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ти да нещеш да пометнем от получени контракции, след незадоволено желание  Crossing Arms  Mr. Green

# 278
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте! Малко се позатрих, отдала съм се на семейни преживявания. Simple Smile

Ходихме до Джъмбо уж само да разгледаме, че ни е мнооооооого далече и никога не бяхме стъпвали там. Срам ме е да кажа каква сума пари похарчихме и сме набелязали неща и за другия месец. ooooh! Embarassed  Blush

Инак, нали сме отчетни, да са отчета, че на работа се връщам октомври и това е окончателно. Симона ще е на ясла или ще я гледа баба й, ако там не се справя. А аз...  Cry съм се смачкала, голяма съм кифла и някой трябва да ме нарита да се стегна.

# 279
  • Мнения: 175
Здравейте и от нас!

За яденето - напоследък е на сок и АМ и някоя друга супа - ако му е ден. А иначе - закусва около 150 гр попара - 2 или 3 сухара; на обяд - супата и част от основното от кухнята, закуска - 1 банан, или круша с ябълка - ако яде въобще; вечеря - супа или кисело мляко с бисквити. Не яде между храненията - ако избеснее навън /хвърляме бибата/ давам солети или вода със сок.

Дани, Ани днес се разминахме, но утре съм на линия отново. Очертава се до края на седмицата да сме във Варна - много се бавят частите до Чили  Sick

# 280
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Клемс, Сту, а за Костадин Паскалев какво ще кажете!?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бегай, ма Sick
Не те цитирах теб, щото поста ти го нямаше на последна страници и не ми се връщаше назад.

Манански, приятно прекарване http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297031.140  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
hahaha hahaha Стуци, ма, не затова го казах, бъркаш ме с някой друг... кой ли?   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз за "каката" са Фанах, хем два пъти, ама не потегляш  Wink

Момичета, изводът е: нищо не разбирате от мъже!  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 871
Ноем, кака или леля важното е титла да има Mr. Green А за Коцето Паскалев....ми ти си последната мераклийка ми се струва Crazy Crazy Crazy

# 282
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ноеми, Костадин Паскалев вероянтно е ставал преди 15-20 години, ама сега е придобил някои старчески увисвания, които не ме кефят.

# 283
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
И аз съм от "дедоебките", нищо, че съм по-възрастна от мъжа ми  Wink
БТВ на тази снимка е просто страшен!


Дес, разгледах ти снимките от Агра- супер са! Гледам и прекрасно време сте улучили - почти няма хора  Wink Много е изнервящо да ти се врат индийци наоколо  Crazy

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 20:23 от Ноеми

# 284
  • София
  • Мнения: 3 099
БТВ на тази снимка е просто страшен!

Ноем, дрогираш ли се?  Thinking

Кой е тоя, бе?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт