ЯНУАРЧЕ бяга, пада, става, мама за море се стяга

  • 8 720
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 307
Един въпрос към мамите, които пробват слагането на гърне - след като свалите памперса, после нов ли слагате?  Embarassed Много съм зле с това начинание и хич не ми е ясно по колко пъти да опитвам на ден да го приучвам и т.н.  ooooh!
Мананке, аз слагам нов памперс. Ако пък не е много напишан може да го оставиш. А може да ползваш и на Памперс гащичките. Казват, че са точно за периода на приучване към гърне. На мен ми излизат солено, та за това сме на обикновени памперси.
А по колко пъти на ден да слагаш Веско на гърне - той сам ще ти покаже. Не ака ли всеки ден горе-долу по едно и също време? Първо на това обърни внимание. После действай  Peace

# 226
  • Мнения: 678
Ми няма си режим в това отношение човека  Rolling Eyes Тая нощ ака два пъти Mr. Green, а днес цял ден не е. Единственото хубаво е, че си казва или преди да свърши тая работа, или веднага след това. Но ми се струва, че трябва да съм много бърза като си каже да го слагам на гърне, а и не ми се мисли какво ще се случи, ако реши по голо дупе да хукне из къщи в тоя момент  Crazy

# 227
  • Мнения: 857
Manana зависи, понякога караме по 8часа с чисто сух памперс, когато я уцелвам в точните моменти да я слагам на гърне, а най-сух е нощният памперс, вечер го слагам преди лягане и го сменям към 10ч сутринта ,че като стане в 7 ака и пика в гърнето.

# 228
  • Мнения: 959
Ив, от къде намерихте туй прасе, бре  Crazy

В Интернет...  Laughing

 Joy hahaha Joy hahaha
Абе, аз 4 - 5 пъти гледах снимаката, и тази в подписа ти, и си викам не е Шош. Naughty Ама, нали цял ден, се показват снимки и .... hahaha реших накрая, че е той.  ooooh! Joy

# 229
  • Мнения: 74
Добра вечер! Сипах си едно вино си седнах при вас! Благодаря ви от сърце за огромната подкрепа! Новините при бъдещата мама за сега са, че и вливат системи за да успокоят нещата и наистина се чувства по добре, няма контракции и е по спокойна! Чухме се към  21 звучеше ми малко по-оптимистично и надявам се утре, когато я прегледат да кажат само хубави неща! Бог да ги пази!  Praynig  Praynig  Praynig

Днес с Давид, бяхме на първият рожден ден на една малка принцеса! Беше много прекрасна, но и много ревлива - май приличаше на принцесата, дето е лежала върху грахово зърно, не бе спала цял ден и се сещате какво и беше! Партито се проведе в един много сладък клуб в Лозенец. Викс може би го знае - близо е до тях! Разположен е в къща и има огромен двор с чудна пързалка! Ще се радвам да го посетим някой хубав летен ден, защото в момента е много кално и мокро! Иначе и вътре не е лошо!

Ив, от моите вълнения забравям да те питам как е Шош? А другите дечица здравички ли са вече? Манана как си ти?

За гърнето нашия прогрес е, че като попитам Давид къде му е гърнето - той отива носи го и стъпва вътре и се опитва да седне - нещото като посадено цвете в малка саксия! хи хи умирам си от смях, но го поощрявам, защото се надявам в един момент да склони да седне в него и по голо дупе! ех мечтииии...

Днес за пореден път се опитах да му купя сандали и той най демонстративно ми нанесе два шута и ръмжейки ми даде да разбера че не ги иска! После му дадох възможност да си избере сам - на всичко викаше - не, не, не .... Май ще му завират краката, докато не му уври мозъкът!

лека вечер  Hug


# 230
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз не сменям памперс след гърне. Той в повечето случи е вече напикан малко, но много солено ще ми дойде иначе Rolling Eyes Тя и Миша няма режим. Днес не е акала,  а иначе е различно всеки ден - кога сутрин, кога вечер. Така че няма как да се обуча аз кога да я слага, а и нямам желание Mr. Green Слагам сутрин и след обедния сън колкото да схване за какво иде реч, иначе настоятелна ще стана след половин година някъде, когато живот и здраве, ше мога да и обясня и тя да ме разбере зашо там, а не в пампата Rolling Eyes
Ни Rolling Eyesе изпратихме гости и отивам да положа морно тяло. Лека ви вечер Hug

# 231
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета  Hug
Отдавна не съм влизала и реших да ви попрочета, докато Дени се събуди, но ми стана много гадно, като научих колко болнички има  Sad Да се оправяте бързо  Hug
Ние, слава Богу, сме добре  Praynig Тези дни имах активна помощ от баби и дядовци, та си припомних, че в живота има и други хубави неща, освен детето  Laughing Вчера ходихме с мъжо на шопинг и на пица, вечерта излизах по женски, абе, изобщо - лайф из лайф  Mr. Green Днес продължаваме серията с едно бебешко парти привечер  Party
Хайде, целувам ви, и стискам палци всички да са на линия в най-скоро време  Heart Eyes
Хубав ден   bouquet

# 232
  • Русе
  • Мнения: 299
Добро утро и от мен.Лято е,оздравявайте болни дечица!Лилянчо,добре дошла!Представям си какво вълнение е имало от срещтата с родата.Детето как е?

# 233
  • Мнения: 3 405
Гали, Дани, хайде следобед в Морската градина.
Ще ви звъня по телефона  Grinning

# 234
  • Мнения: 871
Лято е,оздравявайте болни дечица!

 ooooh! ooooh! ooooh!Тук е 14 градуса и умирам от студ Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Лилянчо, добре дошла. Сега по стар български обичай меткай Свилен на бабите и 3 дена не се прибирай Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 235
  • Варна
  • Мнения: 248
И аз затова влизам- да призова за среща в Морската днес.

Аз съм ЗА- ще се чуем. Гали- хайде с нас!!!

# 236
  • Варна
  • Мнения: 965
mama ginger, радвам се, че са стабилизирали приятелката ти! Пиши пак като я чуеш.
Лилянчо, уцелихте момента да се върнете в Бг - спестихте си стреса от земетресението.  Hug
Добито, как сте? При вас усети ли се?
Ивонска, как е Шош?

# 237
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мили мои!  Heart Eyes Hug Hug Hug
Понаспах се, отпочинах, след малко излизаме. Започна се с разходките Simple Smile
Първо да благодаря на всички ви, пътувахме добре през нощта, макар и дъжда в гръцко беше както го описа Магну с джета, но Свилен спеше, ужасът беше от 7 до като пристигнахме. Побърка се от рев, луднахме всички, обяснението ми - ваксината, растеж на 2 кучешки зъба, вързан в столчето толкова време... държах го в ръце, баща му го държа, хората, които взехме с нас и те го държаха, добре че имаше кой да сменя баща му, че само в него се успокояваше за малко... Последно бях спала в събота до 7 сутринта и не мигнах през целия път. Свилен е добре, свикна бързо с многото хора, дори рева за сестра ми, не я пускаше да ходи на училище. Има много място тук, много бели за правене, вече всичко е наред.

Анджи, компютър и интернет има, но ще сядам рядко, не като преди, с лаптопа бяхме като скачени съдове. Браво на Любо за гърненцето. Засега Свилен сяда на него само с обути гащи, но е все напредък. За паспортите и нас "излъгаха", по закон има бърза поръюка, но на някои места казшат че няма. Една България, а навсякъде различно... В София на някои места изкарват първи паспорт на бебе за няколко часа (1 ден, експресна), на други места (Русе), само обикновена, трябваха връзки, за да взема паспорта за 10-12 дни.

Гали, Ели, снимките са прекрасни! Ели, Рали, Диана и всички останали русенки, скоро ще се видим, надявам се! Hug Hug Hug

Цвета, Миша е прекрасна! Да я нацелуваш!

Ив, надавам се Шош да е вече добре! Честито гърненце и благодаря за тържественото посрещане  bg

Ним, нямаме път към София засега, но ако имаме, непременно ще се видим! 

Мама Джинджър, моля се за приятелката ти и мъничето в коремчето и!  Praynig

Ноеми, радвам се, че при вас всичко е наред, Пресиян е много порастнал, тази снимка е страхотна Simple Smile

Манана, може да ползвате памперс-гащи, смъквате, пишате и после пак слагате същите

Сту, още на завоя ще ми звъннат да се връщаме, малко да свикне с тях и ще си излизаме сами (последно излязохме сами преди година и 2 месеца)  Crazy


До скоро писане!   bouquet

# 238
  • Мнения: 959
lyllyta, Viki_76, k.drumeva, vvenkova, dani barabani (+ 4 Скрит/и) и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Ей, събрахме се. Laughing

А, добро утро и от мен. Hug

Моето дете, нещо се държи много странно. Rolling Eyes В момента в който проговаря, (тя примерно си играе) започва да пищи от страх, и тича да я гушна, сякаш не разбира, че от мен идва звука Rolling Eyes Вече няколко пъти, се случва. Анджи, дай някакво мнение, по въпроса.  Praynig Вече, чак не смея, да и говоря. ooooh!

# 239
  • Мнения: 3 405
Ой, аз капацитет по всичко  Blush
Любо така прави като звънне звънеца на вратата. Мисля, че е от силния шум, ама ти надали и говориш гръмогласно  Rolling Eyes
Или се е вглъбила в играта и може да се стряска от гласа ти. Пробвай да й се покажеш, да те види и тогава да я заговориш. Това ми хрумва на първо четене.
Кажи дали става по този начин.

Общи условия

Активация на акаунт