Любители на котки - тема 6

  • 23 803
  • 386
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 5 775
После да им се наплезите хубаво на ония фрацли. Аз чакам да видя новите ви творби  Hug

# 271
  • Мнения: 3 770
После да им се наплезите хубаво на ония фрацли. Аз чакам да видя новите ви творби  Hug

Да не си и ти един неразкрит талант ? Реакцията на аватара ти сигурно е като съзреш фотошопската тема ?  Joy

# 272
  • София
  • Мнения: 5 775
Нямам нерви за такива неща,то си иска изпипване,внимание,спокойствие...
Откакто ме светна за оня сайт и побързах да си сменя "face".А понеже сме котешка тема и мишока бяга много сладко,реших че е подходящ Crazy

# 273
  • Мнения: 3 770
Нямам нерви за такива неща,то си иска изпипване,внимание,спокойствие...
Откакто ме светна за оня сайт и побързах да си сменя "face".А понеже сме котешка тема и мишока бяга много сладко,реших че е подходящ Crazy

Сайта го научих от Джиндж , по метода по който научавам и за другите картинки изобщо.Щракаш с десен бутон в/у изображението и на последния ред избираш свойства на изображението - там е и адреса от където идва картинката.  Peace

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте банда!
Да ви покажа моя папагал - все на рамото ми иска да стои http://radinna.multiply.com/photos/album/12#8 .
Порасна дундьото за няколко седмици, но като гледам дребните как го тормозят се чудя дали няма да скокне през терасата да се спасява. Вчера малкия го беше затворил в едно чекмедже под леглото  Shocked

# 275
  • София
  • Мнения: 1 951
***Диди96*** ,Brawo  Дидко!Много  добра   творба.Наистина си  неразкрит талант.Ние  ще  те оценяваме.Браво!!!!

# 276
  • Мнения: 812
 smile3507 Привет мацки!

Здравейте банда!
Да ви покажа моя папагал - все на рамото ми иска да стои

Туй като го прочетох си викам мааалеее, само Алка да докопа папагала, глей какъв купон ще падне...а то било малък писан. Голям сладур. Hug

***Диди96*** ти ся шИ на караш да вадим прашасалите учебници на шопа и да творим? Майко мила, бегай дизайн, че ида. Аз нямам време да си отъргам веждите и да се скарам с мъжо...Тез дни, ако се почувствам самотна и безделна, ще направя мисловен напън да сътворя нещо възхитително. Ако става за пред хора, ще покажа. Вий отде черпите идеи, че не ми се влиза да гледам скумрии? Чей да ида да си видя козунака преди Алина да се е пльоснала отгоре му на топличко  ooooh!

# 277
  • София
  • Мнения: 5 775
Пак съм от супер изоставащите,колко било лесно smile3514

# 278
  • DE
  • Мнения: 521
Здравейте банда!
Да ви покажа моя папагал - все на рамото ми иска да стои http://radinna.multiply.com/photos/album/12#8 .
Порасна дундьото за няколко седмици, но като гледам дребните как го тормозят се чудя дали няма да скокне през терасата да се спасява. Вчера малкия го беше затворил в едно чекмедже под леглото  Shocked

Ох, много е сладък, напомня ми на Пусана, много обичаше да спи така, омотана около врата ми като яка.  Сестра ми наскоро ми сподели, че като малка е смятала, че имам огромен бюст, след като котката спокойно се е свивала върху него, чак по-късно си е дала сметка, че не гърдите ми са били гигантски, ами котето - мъничко  Joy

# 279
  • Мнения: 416
radina много е хубаво....това петно на муцунката.... Hug много ми харесва... душица

А за фотошопа и аз ще се включа... имам желание да се науча....  Peace

# 280
  • Мнения: 3 770
radinna и моят папагал , като беше малък спеше така , сега е на обратна страна на тялото ми - в краката.  Simple Smile

 seat-kata , благодаря!   bouquet Вече се чувствам творец.  Laughing

Ей , момичета , златни сте !Само тук няма да те смачкат и наритат!   bouquet

Желаещите да хващат учебниците и да си направим тема взаимосвързана с тази - рамки само на котковци!
  Peace

# 281
  • София
  • Мнения: 5 775
Аз разрешавам и други ,не само на котковци  Laughing

# 282
  • Мнения: 3 050
диди радвам се че се занимаваш с фотошоп, защото е много интересно  Heart Eyes
Ето една рамка, която правих на старото коте, което се загуби Confused

всичко е от разни елементи сглобявано  Peace

Аз мога да помагам, защото вече 1,5 година правя рамки  Peace  Hug и няма да съм критична  Hug

Малкият котак спи сега -вече е малко по-добре, но само месо признава за папане.
А големият Буда - спа с мен следобеден сън Laughing като точено тесто спи -толкова блажено и ме примамва и аз да спинкам  Mr. Green  Heart Eyes и аз как ще откажа.  Peace
радина голям е сладурчо!  Heart Eyes Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 854
И аз имам една котешка рамка от преди време:

# 284
  • Мнения: 3 770
Малииии , какви красоти! То котките ли да гледам ,рамките ли? Кой ще прави темата със снимките , айде!   Peace

Общи условия

Активация на акаунт