Любители на котки - тема 6

  • 23 800
  • 386
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 770
Моето говедо явно е на диета..... капризничи и неиска да яде.... а пак аз как се трогвам  Naughty като огладнее как ще почне да яде всичко. Долу котките ги нахраних с нейната храна.... #Cussing out , а тя муцуни ми придава..амаха

Яааа ........, през прозореца , кво й цепиш басма !Ама ха , лиготии !Не е виждала глад /и бой , стригане и гръцка музика /!   Joy

# 301
  • София
  • Мнения: 5 775
Май не съм ви казала,че Пинко се храни с картофи и консерви,това си иска.Сега обелих картофите и докато не му дадох не се спря.Май клони към вегитариянец. Обичаме още и печени чушки  Crazy
А Диди 69 зад ушетата ще се душим ,ти да не си помисли нещо друго Naughty
 Joy

# 302
  • Мнения: 8
Диди, имам котка, казва се Джулия (сборно от Джулия Робъртс и Анджелина Джоли Joy) на почти две годинки.... голямо диване е, говедце от класа hahaha а в момента ми е и сърдита на всичкото отгоре, че не я пуснах на терасата. Rolling Eyes Качва се на парапета (на 7 етаж) , маймуната му с маймуна и не иска да слиза Sick Та, така де, стига с моите словоизлияния bowuu Поздрави, писанки!  bouquet

# 303
  • Мнения: 416
И моята яде...домати, краставици, пипер, картофи,зел.салата,зеле....абе всичко ама по малко, но за гранулите имаме вече  #Cussing out , а за консервите си предпочитаме на киткат.
Капчица покажи си котето  Party

# 304
  • Мнения: 8
didi_hris, мила, лошото, е че нямам цифров фотоапарат нейни снимки на компа... Cry Но, тези дни една приятелка ще идва вкъщи и ще я помоля да я снима с нейния Peace Иначе блазе ти, че твоята хапва всичко - мойто маймундере яде само гранули РК и консерва Уискас Thinking Бая съм я поразглезила, начи... ooooh!

# 305
  • Мнения: 1 540
Момичета, Рижи най-вероятно ще пътува за София в края на юни! Там ще има шанс да получи правилна и точна диагноза и съответно лечение  Simple Smile Дано да стане работата безпроблемно и Рижи да се оправя!!!  Praynig

# 306
  • Мнения: 416
Момичета, Рижи най-вероятно ще пътува за София в края на юни! Там ще има шанс да получи правилна и точна диагноза и съответно лечение  Simple Smile Дано да стане работата безпроблемно и Рижи да се оправя!!!  Praynig
  Shocked Shocked Shocked
Я кажи по подробно...аз ли съм изпуснала нещо?Кой ще го води?


Капчица тя мойта е разглезена, не всеки път яде каквото съм изброила по горе ... в повечето случаи реве само и само да има и тя същотото, каквото и ние , души го и си врътва опашката и аз започвам да се  #Cussing out. А тя спокойна вече ,че е проверила...

# 307
  • Мнения: 1 540
Няма нищо за разправяне, пък и да не "орочасам" шанса на Рижи... Важното е, че там ще има много по-добри шансове, отколкото във Варна  Confused Хайде всички стискайте палци на Рижи да замине и да го гледат с любов и да го диагностицират и да го оправят!

# 308
  • Мнения: 1 227
Здравейте Hug
Нищо не разбирам от фотошоп, но рамките, които сте показали , много ми харесват.
Джони пък е решил да става лаком и си хапва повече от обикновено - нямам нищо против, защото го намирам за слабичък Simple Smile
Капчица, и аз нямам цифров апарат, но си пускам снимки от телефона и момичетата не ми се сърдят много за качеството.
Ето го Гуци
http://images26.snimka.bg/006070602.jpg
http://images26.snimka.bg/006070605.jpg

# 309
  • Мнения: 416
Мади ама той си е много добре...как ще е слабичък...  Crazy Аз оня ден какъв котак ЧЕРЕН видях до работата, чак го снимах...Искам и Джес да е такава.  Cry
Ето го: http://images26.snimka.bg/006070893.jpg
http://images26.snimka.bg/006070897.jpg
Rorrr стискам палци за Рижи  Peace Praynig

# 310
  • Мнения: 1 540
Аууууу, дибелуууу котиии!

# 311
  • Мнения: 3 770
А Диди 69 зад ушетата ще се душим ,ти да не си помисли нещо друго Naughty
 Joy

Да да знам   newsm78 , бях се запътила към бидето !  Joy

Капчица , давай снимки на Джулия Робъртс , макар и от телефон /тук не е важно от какво е , виж в друга тема , ще те наритат , че им разваляш естетиката! Laughing / !  Peace

 rorrr , ще стискам палци на Рижко!

Мади , не е важно дали разбираш от фотошоп или не ,всяко изкуство се възприема с очите , сърцето и душата!  Peace Гуци , ама мноооого е бял , бе! Ретка тарталетка и той е бял като го изпера и за 4-5 дена става малко мърлявичък , ама не много !  Wink

# 312
  • Мнения: 8
Здравейте, милички Peace

Като стана дума за Фотошоп, това са двечки от нИщицата ми от преди няколко месеца, от тогава не съм правила нищо... приемам критики, щот не са нищо особено!



rorr, стискам палци на Рижко, дано всичко мине добре Praynig


Поздрави!

П.П.: Улиии, Гуци и черното писанче кви са сладкииии! БУнбони Joy, дръж те ги, да не ги изям!

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 22:27 от Капчица

# 313
  • Мнения: 416
Shocked Shocked Shocked Докато бях в банята и чувам рева на Джес и отивам в кухнята да видя аз какво става и........ наща на пералнята и помислих че иска да събаря кутиите си, но като погледнах по добре...наща гони един комар  ooooh!

# 314
  • Мнения: 1 227
didi_hris , Джони ми е леко слабичък - само 3,5кг, но на тези снимки така е застанал, че изглежда добре Simple Smile Завиждам ти, ти си имаш кой да те пази от комарите, а виж моите търтеи кво правят http://images25.snimka.bg/005753147.jpg  ooooh!
Спирам със снимките, че нощем стават ужасни Mr. Green
Диди, бял е защото се перем всяка седмица, иначе за бяло просто забрави Grinning

Общи условия

Активация на акаунт