Те ти булка, Спасовден!

  • 14 205
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Снимкииииииииииииии!  tooth
А те това е за Ивонска - снимка Laughing. Пак от "Шутаранга", за същио Лазе (с болната Нифторка):
"За вас лъжа, за мене иначе, ама и друго хората говорят за Лазе. Млад, кога бил, нали бил много надарен от Природата, там дека требе. Веднаж като се загледал в големия си израстък, държейки го като тояга, мило му заговорил:
- Каков си голем и цвръст, каков си убав и сгоден, чудим се, защо Бог те е скрил у потури, а не те е турил на челото ми, та като минем през село, да ти се радва мало и големо!
Така му хортувал Лазе, ама кога одъртел, почнал друго да говори:
- Господи, рекъл, тизе явно си работата знаеш, на много верно место си турил това месо, оти ако ме беше послушал и го беше натопорчил на челото ми, сегинка от устата ми глупава немаше да излази.
Покаял се по този начин, човекът, значи."

# 61
  • Мнения: X
 Joy хихи,чак на глас си го прочетох,да се порадвам да диалекто Hug

# 62
  • Мнения: 604
Епа убав си е тоа нашиа фолклор и те това си е!
Браво на момата че са посмехме от сърце Joy Joy Joy!
Ха сега наздраве на празнуващите! beer

# 63
  • Мнения: 7 914
Ей сега разбирам смисъла на "да ти изпие кукувица акъла"...пък аз го приемах буквално newsm78
Цитат

 Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Велико!

# 65
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей,посмях се от сърце Joy Joy

Браво за "темата"  bouquet  bouquet

Ай честит Спасов ден - дет се вика - а де късмет де Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 058
Страхотни истории Joy Joy Joy.

# 67
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Темата е трепач hahaha

Да използвам момента и да попитам нещо. В прослувутата тема на Дона за ш....те някой беше пуснал линк с едно стихотворение на Пеньо Пенев, ако не се лъжа Thinking. Много се смях тогава, ама сега не го откривам, някой сеща ли се за какво говоря?

# 68
  • Мнения: 17 546
някой сеща ли се за какво говоря?
Сещам се, това е цяла поема от Пеньо Пенев за това как сме се пръкнали на този свят и че цялата култура се върти около к*ра.
Ето ти я http://slacker.hit.bg/putkoderov.html

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 23:21 от Балу

# 69
  • Мнения: 481
Ами дайте линк и ние да прочетем и да разберем  Joy.

# 70
  • Мнения: 3 034
много се развеселих, благодаря ви  Laughing  bouquet българският фолклор е един път  Mr. Green ние бяхме събрали такива народни песни от университета, но сега помня малко само от една за дренките и на момите ненките  Laughing

# 71
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Балу, мерси  bouquet

# 72
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
 rotfImbo

ей с глас се смях  Grinning

# 73
  • Мнения: 1 312
Много сладка тема Laughing
Искам ощееееее Laughing
Василиса,поствай,не се свени Wink

# 74

Общи условия

Активация на акаунт