На цаца и бира, БУРГАС мами събира - 58

  • 12 241
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 280
Naomi там предимство има светофара  Wink

# 31
  • Мнения: 738
Имам предвид посока Изгрев. Към Макдрайв. Но предполагам, че няма да важи за там...

# 32
  • Мнения: 1 280
 newsm78 имаш предвид, като се пресича колелото от Миража към Изгрев ли  Rolling Eyes Не вярвам да стане с предимство  Thinking

# 33
  • Мнения: 100
И аз съм тук. Все още дебела. Чакам си момата . Май ще се окаже по буйна от баткото.
venividivince може ли да попитам. Твоето чедо свикнали да казва ако и пиш, че при нас това е трудно.

# 34
  • Мнения: 738
newsm78 имаш предвид, като се пресича колелото от Миража към Изгрев ли  Rolling Eyes Не вярвам да стане с предимство  Thinking

Бе и аз не вярвам, ама знам ли...То си е приключение да минеш от там в 5 часа, например Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 280
 hahaha какво приключение аз един единствен път се наредих и стоях там 20 минути, добре че ми е търпелив братовчеда, накрая ми вика "Дай аз да мина, моля те"  Mr. Green

      Кой ще идва в събота? Май ще си останем с Камито и Джи  Naughty

# 36
  • България
  • Мнения: 3 620
И аз мисля да дойда , ама не съм говорила още с мъжа.
Вери  Hug и от мен . Ти сега нормално ( вагинално ) ли реши да раждаш?

# 37
  • Мнения: 440
 ivelina80, не знаеше какво е, но казваше, че има нещо и й давах гърнето. Първите няколко седмици я преследвах с гърнето, че тя явно не се сещаше, че трябва да го дам. Беше на 2 годинки и малко като почнах да я уча.

# 38
  • Мнения: 5 713
Вери  Hug и от мен . Ти сега нормално ( вагинално ) ли реши да раждаш?
Дам. Аз това съм го решила отдавна. Вярвам, че ще успея. А да, и без никакви упойки и медикаменти искам. Ще разказвам. Мъжът ми ще е с мен.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 675
Вери, пожелавам ти едно нормално вагинално раждане. Hug

Надявам се, този път да успея за срещата. Ще ми бъде приятно.

# 40
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Вери, мила, още малко остава. Стискаме палци  Peace

# 41
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Добър вечер  Hug
 Честито на всички празнуващи  bouquet
 Бързо оздравяване на всички болни дечица Hug

 Аз да похваля моето момченце. От вчера сме на гърне и вече 3 пъти се изакахме и 6 пъти се испишкахме в него  bowuu bowuu bowuu . Много съм горда с моя юнак  Heart Eyes Crazy

 За кръговите и аз съм ЗА да се променят. Преди 2 години когато се женихме няколко от гостите на няколко пъти да ги ударят заради обърнатите кръгови... Мисля, че няма да е голяма загуба, едва ли всички софиянци си спомнят какво е било мин година пък на дали идват постоянно де  Peace

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 21:42 от Мегита

# 42
  • Мнения: 1 813
Ъъъъъ не мога да ви изчета.
Запис.  Crazy

# 43
  • Мнения: 9
Монтажници на вратите звучи доста интересно. Кои са вратите и от какъв материал са направени  newsm78



интерьорни и блиндирани врати

# 44
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
В събота-с най-голяма вероятност Peace

Общи условия

Активация на акаунт