Много неспокоен сън - търся нещо успокоително :)

  • 9 432
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
smooth,   bouquet Много ти благодаря  Hug
Много успокояващо ми подейства поста ти  Mr. Green
Следващите дни нощния екшън пак се започна. Добре е, че поне следобяда поспива малко повече. Видях обаче и причина - едно зъбче прорязва и явно е от това.
Вчера пак заспа на столчето за хранене и като се опитах да я преместя се субуди и повече не можах да я приспя. Заспа чак 2 часа по-късно. Много ме хвана яд, че не я оставих да спи седнала  Mr. Green
Днес времето е хубаво и мисля да излезнем, пък да видим как ще е съня навън

# 16
  • Мнения: 50
EmiR, така ми се иска всички тези трикова да са приложими...
Спи веднъж дневно от 8-ми, 9-ти месец. Като и се спи става много раздразнителна и просто трябва да я накърмя или да я търкалям с количката и заспива. Други методи не действат. По цял ден сме навън, като за да стигна до градината вървя пеша към час и половина. После, освен ако не иска да тича пак съм в движение - т.е. давам и достатъчно време да си спи в количката, но просто не става.

За заспиването вечер-  няма вариант да седи мирно. Дори не мога да я гушкам. Започва да се гърчи и да пищи... изобщо не и се нрави да я държат на едно място. Да я оставя в кошарата също не става, защото прави опити да се премята през стените... а и да седи вътре... пак скача и се мята като шаран на сухо Mr. Green От както се научи да се изправя на крака, което стана много рано - на 5 месеца, тя няма легнало положение, освен спящо Confused
Сигурно съм ударила джакпот с неудържим бяс  hahaha
 
yanast, благодаря за статията. Сега ще се възползвам от последните минути от дневния и сън да почета  Mr. Green

Да,но ти е много сладък бяса! newsm62  love001
И ние сме така!Откакто се е родила Ноелиа,не съм спала като хората. smile3511Сутрин става в 7.00 ч.след като вечерта е ставала поне 5/6 пъти.Не издържаааааааааааааааааааааам!Денем спи по 2/3 пъти за по 30 минути.Купих чай на BLEVIT SUEÑO за сън.Има го и в БГ,но не помага.Тя не се спира.Но да са ми живи и здрави децата.Ще видя до кога ще издържа.Лошото е че няма кой да ми помага на 3500км от БГ.
Късмет на всички,които са писали в тази тема!
newsm29Скоро може и така да изглеждам! Thinking

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
хихи, те май всички бясчета имат свойството да са много сладки, а родителите им да са мноого изморени  Mr. Green
При нас май не се е променило нищо, но май съм във фаза непукизъм и ...

# 18
  • Мнения: 3 869
А с хомеопатия пробвахте ли? Обикновено описваните като буйни или нервни деца много добре се повлияват от хомеопатични лекарства.
Ние сме много малки още, но хомеопатията ни спаси от коликите - за всичките 8 седмици дотук е имало плач за 4-5 дни общо по 10 минути максимум Simple Smile

# 19
  • Мнения: 50
След толкова безсъние вместо те да привикват към нашия режим,ние се адаптираме към техния.Единствената релаксация е няколко дни почивка само с бащата. hahahaИ пак ще звъня на всеки час да питам как са.Свекито ме беше омразила за няколко часа,докато бяхме излезли със съпруга ми.Беше ми намекнала,че й нямам доверие. newsm78Просто ми липсваха.

Общи условия

Активация на акаунт