Как си набавяте "дозите" адреналин?

  • 1 808
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Имах предвид как с яденето можем да влияем на нивата му.
с шоколад Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 020
Когато работеше "София ленд", отивах там и в продължение на няколко часа се забавлявах, обикаляйки всички възможни атракциони.  Mr. Green Искам да ви кажа, че си тръгвах с доста високи нива на адреналина.
Иначе си имам две адреналинови мечти - да скоча с парашут и да се гмурна с водолазен костюм.  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 641
Когато работеше "София ленд", отивах там и в продължение на няколко часа се забавлявах, обикаляйки всички възможни атракциони.  Mr. Green Искам да ви кажа, че си тръгвах с доста високи нива на адреналина.
Иначе си имам две адреналинови мечти - да скоча с парашут и да се гмурна с водолазен костюм.  Sunglasses
O, и аз май съм се навила за гмуркане. Около Резово имало много подводни красоти Simple Smile
А "Кулата" в София ленд наистина много ми вдигаше адреналина. Особено като започваше спускането надолу Crazy

# 18
  • Мнения: 5 940
Преди майчинството ходех да се катеря по чукарите. Сега ми е добре без предишните дози адреналин.

# 19
  • Мнения: 2 161
Много си вдигам адреналина,когато спортувам.После искам да литна направо.

# 20
  • Мнения: 2 018
Ще ми бъде интересно да споделите по какъв начин се зареждате с  положителни емоции.
Кога кръвта Ви започва да бушува, стомахът се свива на топка.

Състоянието, което описваш ми прилича, когато съм влюбена   Laughing

Иначе, бих опитала рафтинг, бънджи не съм сигурна дали ще мога  Crazy
Ние редовно си правим разни походи /само да има на кого да "шитнем" малкия/  Wink - изкачване на върхове, разглеждане на пещери ... Наскоро направихме 8 км преход през планина, където имало мечки  Sick - Триград. Мъжа ми после ми каза - Добре, че не се появи мечка, че трябваше да се правя на мъж!   hahaha Joy

Да не забравя да кажа, че един път в месеца се зареждам с положителни емоции с помоща на една кутия шоколадови бонбони /за предпочитане - Трюфели - мисля, че се казваха/ и 1-2 чаши Порто!
Това си е един малък оргазъм!  Flutter

# 21
  • Мнения: 11 747
Ох, рафтинга е страхотно нещо!!  Crazy  Няма да ми се случи скоро пак, обаче. Особено качествен, тук в БГ май не е много добър, нека каже някой, който е пробвал. В Турция знам, че повече се пускат по спокойни води и от време на време има бързеи.

Сетих се, че веднъж вървяхме пеш от Варна до Кранево и обратно, но през гората. Кутията шоколадови бонбони ми е любимо, сама си ги изяждам! Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 14:04 от pina

# 22
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Адреналина го имам в пъти повече от нормата /по диагноза/  Laughing - на мен ми трябва серотонин, набавям си го с ядене  Embarassed
Фанта, моля, обясни повечко за серотонина освен ако не е било на шега...  bouquet


Не е шега! Серотонинът е "хормона на щастието". Отделянето му се ускорява от слънчевата светлина, шоколада, секса, бананите.....или просто като правиш това ,което обичаш!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 271
Шофирам лудо. Естествено, гледам да не преча на другите  Rolling Eyes. Понякога се състезавам със случайни шофьори по пътя, които "захапват" поканата... С такива неща.

# 24
  • Мнения: 1 418
Адреналина ми го вдига мъжът ми-всеки ден,даже понякога
и по няколко пъти.Ама в отрицателен смисъл.Иначе искам да
скачам с бънджи.

# 25
  • София
  • Мнения: 604
с алкохол

# 26
  • Мнения: 604
Много си вдигам адреналина,когато спортувам.После искам да литна направо.

И при мен е така Peace!

# 27
  • Мнения: 25 636
Предпочитат да гледат мачове, да хапнат и пийнат, а мен ми трябва нещо по-така...


Хвани си любовник и го покани вкъщи, докато мъжът ти гледа мач. Адреналинът ти е в кърпа вързан!  Peace Laughing

# 28
  • Мнения: 3 641
Предпочитат да гледат мачове, да хапнат и пийнат, а мен ми трябва нещо по-така...


Хвани си любовник и го покани вкъщи, докато мъжът ти гледа мач. Адреналинът ти е в кърпа вързан!  Peace Laughing
Жал ми е за човечецът, много лошо му се пише.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 25 636
Жал ми е за човечецът, много лошо му се пише.  Simple Smile


К'во ти пука, важното е адреналин да има!  Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт