няма ги горните два зъба?!

  • 2 728
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не се притеснявай-и те ще излезнат Peace

# 16
  • Мнения: 135
Споко!Дъщеря ми ще навърши на 12 юни 1 годинка,а и ги няма почти всички зъби newsm78,искам да кажа,че й е пораснало само едното от долните първи зъбчета,и като че ли се опитва да пробие едното от горните две първи.Други още няма,милото.Аз бях се много притеснила,че вече към 7-8 месец нямаме никакви зъбки и питах педито,а тя с усмивка ми обясни,че дете без зъби още няма,че е нормално до година и половина да растат,и че не е задължително това да става в строго определен ред,дори за успокоение ми каза ,че на нейната дъщеря ,първото зъбче е порбило на година и четири месеца.Та  и аз се успокоих,не се притеснявам вече че първото зъбче ни е пробило на 11м.,а второто не е това до него-всичко с течение на времето ще си дойде на мястото,не се притеснявай и ти! Wink

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
И малкият е така - след долните две миналата седмица проби горното второ. Сега и другото второ е побеляло, та сложете още едно вампирче в списъка Laughing.
На баткото падат, на малкия никнат, при нас е весело Crazy.

# 18
  • Мнения: 472
На моята хубавица й пораснаха първите зъби - долни преди два месеца. И два месеца чакаме горните два. А днес виждам, че са излезли горни зъби, но ВТОРИТЕ?! Предполагам, че е възможно да растат в различен ред, но.. просто очаквах първите горни два!!! Как е при вашите бебета? Сега ще бъде като вампирче!!!
Не се шашкай. На моето диване излязоха в същата последователност и беше много смешна /като вампирче/. Следващите, които излязоха бяха горните два предни Wink.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
На моя син му пораснаха пъвро долните, после долните резци, наскоро се появиха гроните втори.
Не виждам нищо притеснително да растат в "разбъркан" ред. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 671
Не виждам нищо притеснително да растат в "разбъркан" ред. Simple Smile
Peace
И моят син беше "вампирче" (ох, какъв ми беше сладък  Heart Eyes).

# 21
  • София
  • Мнения: 44 121
не на всички деца зъбите растът в реда, който пише по книгите - нищо лошо и ненормално няма в това.

# 22
  • Мнения: 255
Споко !!! и при Миша така пораснаха и след около 3-4 седмици излезнаха 1-
вите

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592
Както си искат зъбите, така си и растат.

# 24
  • Мнения: 540
не се притеснявай на моя приятелка на детето изникнаха първо кътници сега е на 1.5 год. и никнат предните

# 25
  • Мнения: 487
Ще се появат, не се притеснявай.

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Лошо няма, ще пораснати и предните два. Peace

# 27
  • Мнения: 9 814
Нормално е да растат в различен ред, не се притеснявай! Peace

# 28
  • Мнения: 623
Ники има само един от вторите горни.Сега се обръщам към него с Дракулчо Grinning

# 29
  • Мнения: 286
Защо не бях открила тази темичка по-рано Thinking? Помня, че бях много щастлива, когато на малката й поникна първото долно зъбче, към края на четвъртия месец беше. След това се показа и второто, като по книга. Когато обаче след тях тръгна пак долно, се шашнах, изчетох не една книга, в една даже пишеше, че никненето на зъбките не в правилния ред, описан в едни други "умни" книги, е един от признаците на рахит. Ужас!!! Личната ни лекарка ме успокои, че е нормално, но докато не прочетох вашите мнения не бях съвсем спокойна. Сега сме на девет месеца, имаме два долни големи, половин долен и един току-що пробил горен, страшна комбинация Rolling Eyes! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт