ЮЛСКИ бебешори '08 (тема 60)

  • 12 304
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
НБМ, много благодаря  Hug

# 16
  • Мнения: 13
Как сте мамчета  Hug
Шмилянка , да са ви живи и здрави малките душички  , много да папкат и да слушкат , а на тевб бързо възстановяване !!! Прегръщам ви и тричките  HugАз пак докато сваря да седна пред компа и не сварвам да изчета . Предния път се записах и седнах да чета какво сте писали и само си мисля какво да ви пиша и изведнъж като прочетох че Шмилянка е родила и много се развълнувах и отидох да кажа на нашия тати и се гушнах при него и съм заспала . Обаче вечерта като се събудих от болки в стомаха и като се почна едно повръщане и едни болки в бъбреците и контракции съответно и така си отнесох цяла вечер , че и на другия ден . Добре че точно на 4-ти си бях запазила час за преглед на ЖК и доки ми пусна изследвания и сега съм на антибиотик / въпреки моето огромно нежелание / , заради бъбречната криза . Прегписа ми и Гинопаверил крем профилактично за да не се сдобия с гъбки . Прегледа  ми шийката на матката и каза че е изгладена / скъсена / на 70-80 % , което първоначално не ме притесни защото бебо вече е около 3100 и доки каза че и да тръгне да излиза вече няма проблеми . Обаче после се обадих в Сливен на лекарката с която се уговорих да ме изражда и и разказах за прегледа и тя каза че ако бебо тръгне по-рано от 10-13ти юни , няма да ме приеме за раждане в частната клиника защото трябвало да е в болница с много добро неонатологично отделение , а те имали само 1 кувиьоз . Каза да лягам в къщи , да не лежа по гръб , да си пия хапчетата и да съм спокойна , че бебо щял да почака . Добре че днес малко ми понамаляха контракциите че наистина малко се поуспокоих / да не дърпам дявола за опашката . На всичкото отгоре ми излязоха и хемороиди  #Cussing out
Сори за дългия пост , но много се бях стресирала вчера че може да ми се наложи да раждам в Бургас .
Сега пак отивам назад да чета .

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 337
Мами,

Вече два дни усещам лека болка ниско долу вдясно сутрин и отминава щом стана? Някой знае ли от какво може да е?

Днес май ще звъня на доки... Confused



# 18
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Мами,
Вече два дни усещам лека болка ниско долу вдясно сутрин и отминава щом стана? Някой знае ли от какво може да е?
Днес май ще звъня на доки... Confused

Най-добре питай доки Peace НО ако е долу ниско в тазовата област вероятно е болка от разстягането на таза, който се подготвя за раждането.

Малей, днес каква съм специалистка, как компетентно се изказвам по всички въпроси Joy

# 19
  • Мнения: 693
"Пльос" в новата темичка!  Laughing

Момичета, честита 60-та темичка, Инка bouquet

Данибин  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 441
Имах нещо слузесто и белезникаво, но няма кървави нишки  Embarassed. Отделно има нещо като вода. Бебето се е кротнало от вчера. Нали това било предвестник на раждането  Rolling Eyes. Болките и контракциите несъвпадат. Боли ме и назад към кръста.
Колата ни се счупи  Confused.
Утре съм на консултация, май ще изчакам дотогава.

# 21
  • Мнения: 219
Маймунка, и на мен ми се случва. Дори и докато спя. Може да е от тежестта на корема и натоварване на мускулите.

# 22
  • Мнения: 7
Zdrasti. Ami stavam ponyakoga ot legloto no tova lekarstvo za zadarjane napravo me umoryava. Poluhavam sarcebiene i se chuvstvam izmorena.  Tejko mi idva mnogo. İ bebeto e dosta edro. No zasega darjim polojenieto. Posle ste pisa pak. Cao zasega.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 337
NBM  bouquet

Сигурно се разтягам -ве4е сме в 37 г.с и не се знае кога ще иска малката да излиза....но аз вокам да постои още малко на топло....

Другата седмица сме на преглед във Варна...

Инка ще ме преместиш ли от ТОкуда в АГ-Варна  Hug  Hug  Hug

Инка и нашата госпожица беше се кротнала преди няколко дни,4е 4ак се стресирах,ноооо на следващия ден ми го върна тъпкано и доста се успокоих...4етох,4е последните седмици имало периоди на затишие и наистина предвещавали раждането,но май това си е до самото дете  newsm78

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 337
Zdrasti. Ami stavam ponyakoga ot legloto no tova lekarstvo za zadarjane napravo me umoryava. Poluhavam sarcebiene i se chuvstvam izmorena.  Tejko mi idva mnogo. İ bebeto e dosta edro. No zasega darjim polojenieto. Posle ste pisa pak. Cao zasega.

Още малко остана - кураж и вси4ко ще е ок...по4ивай,лежи,хапвай и ще мине бързо и безпроблемно вси4ко  Hug   bouquet

# 25
  • Мнения: 64
NBM, благодаря! Hug

# 26
  • Мнения: 132
привет и от нас
ето я и нашата кошара

# 27
  • София
  • Мнения: 123
Inka   bouquet,за теми4кта

Аз,докато отида до магазина,вие пак 2 страници сте изписали Mr. GreenКупих си тоалетни принадлежности за болни8цата.Май рано се подготвям,но по-добре багажа да ми е готов
ю
И менме наболва от време на време корема,но някак странно-остра решеща болка през пъпа newsm78.Забравих и онзи ден да питам на ЖК,но и като гледам колко внимание обръщат,щеше да си е глас в пустинята.Утре ще ходя до болницата да си видя бебоко и ще разпитам.

На вас като ви мерят тоновете-как вървят.Аз като си гледам сега обменната карта,онзи ден са били най-ниски-134/Дали е нормално да намаляват.... newsm78

Много готина кошара,браво Simple Smile

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 337
Напата кошара е абсолютно същата без страничните 4екмеджета....


СУпер Избор  smile3521

# 29
  • Мнения: 591
Кошарката е супер Simple Smile Нашата е същата, но зеления вариянт  Hug

Общи условия

Активация на акаунт