Лятото дойде и Габровчето се стяга в морето да се къпе и по пясъка да бяга

  • 15 382
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 11 004
Миналата година не видях хлебарки в АГ отделението. След ремонта наистина е станало много хубаво и чисто, дано и сега е така. В патологията преди ремонта няколко пъти видях хлебарки, но след ремонта нямаше.

# 91
  • Мнения: 3
Райка, аз родих миналия 8 юли, и в обикновените стаи беше добре , във Вип-а не съм влизала. Е, не е като на хотел, но няма нищо общо с болничната мизерия от преди години. Прилично е така да се каже, така че бременей си спокойно и не го мисли това Simple Smile

# 92
  • Мнения: 631
успокоихте ме
дано са поизчистили и поосвежили че то си беше вярно мизерия и във обикновенните и във ВИП-а
супер много се радвам
не очаквам да съм като на хотел но все пак прилични условия .... пък и нали ще се остава 4-5 дни ще изкарам каквото ще да е

# 93
  • Мнения: 139
Спокойно! Сестра ми роди преди месец и каза,
че не е виждала гадни животинки, доволна е от банята и тоалетната.
Дори аз като ходих на посещение видях разлика от преди 3 години.
Единственото нещо, което я дразнеше е това, че няма пердета по прозорците!
Хубаво - сменили са дограмата, ама тези големи прозорци как може
да ги оставят без пердета?! Всички в стаята се пържиха!
Решихме, че не са сложили, за да не се събира прах,
но гръбчетата на всички майки бяха изтръпнали от това да
лежат с гръб към прозореца!

# 94
  • Мнения: 123
        За пердетата е вярно,  Васко се роди януари и се сварихме от жега , защото много печеше в стаите(спираха парното), представям си какъв ад е лятото  Crazy

# 95
  • Мнения: 1 080
Оф, айде и аз да кажа, нали съм прясна    Crazy Crazy Crazy
В предродилна зала имаше бая хлебарки. Стоях там цяло денонощие и успях хубаво да им се нагледам    Sick Sick Sick
В стаята ни също имаше, ама незнам какви бяха такива едни много дребни и от тях не ме беше страх    Tired Tired Tired
А пък за ремонта - ми незнам как е било преди него, ама на мен не ми се видя хич ремонтирано, ако едни плочки в банята и кенефа и една дограма са ремонт......................
Ако знаете на какво легло спах - още ми се реве като се сетя - с пружини толкова провиснали, че се чувствах като във хамак, от възглавницата ми пък излизаше пълнежа, напоен с разни секрети и разтвори от разни болни хора лежали там по времето на баба ми...........          ooooh! ooooh! ooooh!
На всичкото отгоре душа е един за всички стаи и се чакахме отпред сума ти време и душа беше счупен по едно време...............абе...............................
Незнам как е във вип-а, ама съжелявам, че и за това не си платих - то май за всичко трябва да си плати човек...............
И не ме разбирайте погрешно, не съм някоя от най - гнусливите, ама егати ремонта.............
Там където са бебенцата обаче е много чисто и там наистина си личи, че е имало ремонт.
А най съм се смяла на храната, която дават (не че някой я яде) - филийка хляб и кисело мляко.........................

# 96
  • Мнения: 115
Ох Стефинка, ако знаеш какво беше преди!
От прозорците духаше вятър, както са затворени и беше .... абе ни се припомня, че ще върна закуската!
Колкото и неудобства да има, за 3 дни се изтрайва, то като знаеш, че ще се прибереш в къщи с бебе ... щастие!

# 97
  • Мнения: 1 080
Да определено като си помислех как минават шибаните 6 дни и се прибираме вкъщи и ми беше все тая от хлебарки и т.н.
Пък и аз не се застоявах много в стаята - повечето време прекарах във фоайето и навън!!!
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 98
  • Мнения: 11 004
Да, гадно е, че не са сложили пердета или щори в обикновените стаи, много пече. Във ВИП-а поне има щори и банята е в доста добро състояние, всичко си работеше. Аз бях в стая 13, не знам другия ВИП как е.
А храната - без коментар.  Confused

# 99
  • Мнения: 196
Linofrina,колко взимат на ден за ВИП стаите?Питам информативно,за да знам,ако е голяма мизерия да се спасявам там,въпреки че не мисля че бих се чувствала добре сама цели 3 или 5 дни.Не е ли по-добре да си с другите момичета?Всъщност въпросът ми е-кое е по-малкото зло-да си в мизерията или да си сам?
Райка,ние с теб да му мислим-юли месец без пердета... ShockedЩом януари месец е било топло там,представи си сега за какво става на въпрос #Crazy!!Или по-добре недей

# 100
  • Мнения: 11 004
Миналата година ВИП стаята беше 29 лв. на нощувка, не на ден. Тъй като родих със секцио, една нощ спах в реанимация и после не ми я включиха в цената за стаята. Багажът ми обаче си беше там през цялото време.
Предпочетох да съм сама, но да си имам собствена баня, да могат да ме посещават в стаята, да разполагам с предплатена телевизия, щори на прозорците и т.н. И да си гушкам бебето на спокойствие, разбира се. Simple Smile Друго си е да не се съобразяваш с никого.
В другите стаи не е мизерия, стига се надъхвахте една друга с тази мизерия. ooooh!

# 101
  • Мнения: 196
Linofrina,мерси за отговора! HugСамо не разбрах-бебето при теб ли стои,когато си във ВИП стая?Защото за другите стаи знам,че ги носят на 3 часа за кърмене през деня,а през ноща не.

# 102
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
.....В другите стаи не е мизерия, стига се надъхвахте една друга с тази мизерия. ooooh!
И аз си мисля,че на фона на радостите и вълненията,които ви предстоят
няма да има толкова голямо значение лукс ли е или не е. Grinning

# 103
  • Мнения: 11 004
Linofrina,мерси за отговора! HugСамо не разбрах-бебето при теб ли стои,когато си във ВИП стая?Защото за другите стаи знам,че ги носят на 3 часа за кърмене през деня,а през ноща не.

Бебето ти го носят на всеки 3 часа между 9 и 21 ч., без значение в каква стая си.

desi i dido, всичко ще е наред, ще видиш. Peace Не се връзвай на разни преувеличени истории колко е гадно и мръсно горе. За провинциална държавна болница си е съвсем прилично, дори е по-добре от някои държавни АГ отделения в София.

# 104
  • Мнения: 139
Предпочетох да съм сама, но да си имам собствена баня, да могат да ме посещават в стаята, да разполагам с предплатена телевизия, щори на прозорците и т.н. И да си гушкам бебето на спокойствие, разбира се. Simple Smile Друго си е да не се съобразяваш с никого.
Това са и моите аргументи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт