Крачи уверено вече нашето майско човече

  • 9 151
  • 271
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 897
ЧРД на Вики

Моето бебончо и той още си бозае.Активно и то. Заспива на гърда,успокоява се на гърда... Няма очертания на хоризонта за отбиване. А ,че ходи-си ходи... Тича си става кляка..Напред е с материала по градинките.Почва да се катери.Откъде тия сили като не яде не знам.

rozalina,снимките са прекрасни

# 16
  • Мнения: 625
На едни им се подиграват,че кърмят на други че не ooooh!луда работа.На мен ми казаха че щом не кърмя бебо ще проходи и проговори по късно JoyЯвно са ме излъгали JoyАма кат' съм пате да вярвам...

# 17
  • Мнения: 152
Рozalina- много е сладък Митето. И ние след седмици ще ходим в Силистра, нямам търпение....

Ронче- и Ники не искаше да яде предната седмица и докато обядвах и давах големи залъци от това, което аз ядях. От тогава обожава домати и краставици, а как ги яде и то само с два зъба  Shocked, представям си с повече зъби какво плюскане ще бъде  Mr. Green. Отказа манджите и пюретата за 3,4 дена и ядеше най-вече едри и големи парчета, от което бях изумена. После пак всичко си прояде.

Ниночка- права си за всичко за кърменето, само да ти кажа, че откакто спрях нощното- си спим по цяла нощ. Е, верно имаше 2,3 седмици, събуждане и даване на биба, вода. Но коремчето и свикна да не приема храна и си спи. Това Ники си го направи и сама се отказа. Аз имах намерение да я кърмя и след годинката, но тя така си реши.

Преди малко за пръв път от много време насам приспивах на ръце и доста ми дотежа. Но детето много криво, незнам какво я мъчи, но само мрънка. Нито режим днес, нито ядене.....Айде лягам и аз- каква съм поспаланка(винаги спя с Ники на обяд)

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте на всички ние малко се затрихме, но бях с Митко в болница  Cry
Днес ни изписаха и сме вече по добре  Hug
После като ми остане време отивам да чета, че бая съм изпуснала  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 940
Rozalinche, кръстникът ви да не се казва Наско?

# 20
  • Мнения: 1 225
Моето човече закрачи уверено преди няколко дни в морската в Бургас , берейки цветенца  Peace

# 21
  • Мнения: 536
Браво на Жани  bouquet
Кимба,  Hug Сега Митко е добре, нали?
И аз съм от кърмещите. Не съм се притеснила за сега от факта.
Успях този следобед да поспя и сега съм свежарка Sunglasses

# 22
  • Мнения: 390
Здравейте на всички ние малко се затрихме, но бях с Митко в болница  Cry
Днес ни изписаха и сме вече по добре  Hug
После като ми остане време отивам да чета, че бая съм изпуснала  Peace
Ух, Кимба!
Радвам се, че вече сте си вкъщи и сте добре! Hug
Целувки на милото геройче.

# 23
  • България
  • Мнения: 3 621
Кимба какво ви е? Дано сте добре вече  Hug
майче, дай снимки да те видим  Peace
Ето ви един линк с много яки бебешки филмчета - бебе Айнщайн. Мая много им се кефи  Laughing
http://store2.data.bg/drina/Baby%20Einstein/

# 24
  • Мнения: 3 089
няма пък. първо да свикна със себе си и тогава  Peace

бебета айнщайн са любимо и непрекъснато забавление за цялото семейство филкови, считано от есента на 2005 г.  Mr. Green

# 25
  • България
  • Мнения: 3 621
аха и аз много им се кефя   на Айнщаините  Laughing
Моето човече закрачи уверено преди няколко дни в морската в Бургас , берейки цветенца  Peace
Браво бе , сиско и да не се обадите. всеки ден сме в морската.    И Мая крачи ли крачи там   
 

# 26
  • Мнения: 8
Рени, и двамата ги обожаваме тези филмчета, от списъкът само Нептун не сме гледали, за което благодаря!

# 27
  • Мнения: 832
привет и от нас. дрбения заспа и малко почивка, ама аз сега си имам отмяна - свеки, че по цял ден съм на работа
ЧРД на Вики   bouquet
Честито на проходилата Жани  Hug
Кимба - дано всичко е ОК при вас  Praynig
за филмчетата на бебета Айнщайн - само бях чувала за тях ще наваксваме

# 28
  • България
  • Мнения: 181
И ние вече заспахме - и малкия и големия мъж - поспаланковци. Аз като дремна на обяд с Коко (супер съм се омързеливила) вечер докъм 01.00 - 02. 00 се кокоря.
Розалина, абе аз май ви мернах - ама какъвто съм заплес, ама и докато сгрея за кво иде реч  newsm78 и вие вече сте в София - ама другия път да ни се обадите, иначе Митето е много слъдак и много съжалявам, че ни ги запознахме с бандита Коко.
Ние вървим супер смело и продължително време, и ние така: кляка, става, навежда се изправя се, взема си предмети, пък и пада дори - и сега сме със синина на челото - ама то така се става мъж.
Аз да си призная мили кърмещи майчета много благородно ви завиждам - аз успях и то с много упоритост да кърмя до почти седем месеца, исках и още, ама няма..., а и Коко сам се отби. Хич да не ви пука кои какво казва - това са си вашите деца и вие си решавате как и с какво да си ги храните.
Кимба надявам се всичко да е ОК - пиши.
ЧРД на Вики   newsm67 и честити краченца на Жани  tiptoe
Сега ще ги прегледам тези прословути филмчета  за бебетата Айнщайн.
Вие пеете ли песни на децата, аз пея много, ама като съм забравиле текстовете и пея повече с на-на, и от онзи ден чувам Коко редовно да си пее - "на -на ...", та сега ще си изкарам и текстовете на няколко детски песни и ще ги разучавам.

# 29
  • Мнения: 468
Ей Кимба какво ви е сполетяло.Дано вече всичко е наред.
Да ви питам нещо.В събота сме на сватба , но утре вечер ме канят  в булката да чупят някаква питка.При нас този обичай го няма ,за първи път чувам.Събирали се само жени.Ако някой е чувал нещо да каже .И най - вече носи ли се нещо , подарък? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт