ОКТОМВРИ ни се струваше далече, а ето наближава вече!

  • 10 160
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 817
syconium и аз много обичах да спя по корем и сега много ми липсва, ама после ще си наваксам  Grinning

# 226
  • Мнения: 132
Енигма, и аз съм така миличка. питах веднъж два пъти някоя мама не ще ли да си Скайпим, ама никой не се обади. Затова сега ще чакам ти да ми дадеш Скайпа си и да си запълваме времето там. Аз вече няма какво да правя.Щерката ето завърши и нямам грижи.
Освен това имай предвид, че ако ти се ходи на море, си добре дошла ти и мъжо ти на гости във Варна. В къщи има място за гости. Но да предупредя- не приемаме срамежливи и притеснителни гости.  Crossing Arms Който дойде, трябва да се чуства като у дома си.

Относно секса, ние го спряхме, защото два пъти след секс прокървих.

mylili, успокои ме за матката.Благодаря ти.  bouquet

gery_roz , браво за ритниците. Аз още го усещам като пеперуда и всъщност въобще не знам него ли усещам.

И кой пита как си усещам матката? Ами като легна по гръб и с опипване по корема се усеща, защото тя е твърда. Grinning

И сега да ви се похваля пак. Обадиха ми се от митница, уреда ми за чуване на сърчицето на бебо е пристигнал и мъжо отиде да го вземе. Нямам търпение да го пробвам. Laughing


Браво Пуки после да докладваш Peace
Аз явно съм ги пропуснала тези неща ама аз обичам да си чатя и вечер имам време така че скайпа ми е gery_rozМного ще се радвам да си пишем

# 227
  • София
  • Мнения: 2 119
Пуки, сподели от къде го намери този уред? Искам и ааааааз  Grinning

# 228
  • Мнения: 966
Здравейте днес моята дъщеря има рожден ден и искам да ви почерпя

Малко е болна ,та няма да празнуваме днес с гости.
Пожелавам и скорошно оздравяване  Praynig Heart Eyes

# 229
  • Мнения: 817
Зори, Честит рожден ден на дъщеричката ти! Аз също й желая бързо оздравяване и едно незабравимо детство!  nbirthday

# 230
  • София
  • Мнения: 2 119
Здравейте днес моята дъщеря има рожден ден и искам да ви почерпя

Да ти е живо и здраво порасналото момиченце!  Hug

# 231
  • Мнения: 498
Zorri - Звездна мама честита ти рожденчика! Да ти е жива и здрава!

Преди и аз обожавах по корем да спя, ама сега е немислимо. По гръб ме опъва коремчето, та общо взето наляво или надясо спя, но докато се обърна от едната страна до другата, то се съмне...  hahaha
Та в този ред на мисли как смятате да се печете на морето на плажа? Айда по гръб по-лесно, ама гърбината и задните бутчета?

# 232
  • София
  • Мнения: 368
Зори, да ти е жива и здрава рожденничката!  Hug
Пуки, кажи нещо повече за уреда, за първи път чувам!

# 233
  • София
  • Мнения: 183
Зори, честита рожденичка! Много щастие и здраве ви желая  newsm59

Момичета, не се засягайте, че не ви се отговаря на всеки пост. Има си разумни причини за това. вече сме повече от 100 мами и всяка като напише нещо.....на мен лично ми се замотава главата. Докато запомня кой ще ходи и кой се е върнал от преглед, и така понякога само чета и се радвам на хубавите ви новини и осъзнавам, че ми е невъзможно да се обърна към всеки поименно. Поне при мен така се случват нещата. Но си ви обичам поравно Hug

Ето пак забравих какво щях да казвам... newsm78

Ааааа, Мими, много хубаво си обяснила са спането по гръб. Общо взето ако това притискане се случи ви става лошо и просто трябва да се завъртите наляво. На мен два пъти вече ми се случи, единия докато спях. Но продължавам да си лежа по гръб, какво да направя че ми е удобно.

Абе Пуки, следващата среща на софиянки да не е у вас  Mr. Green Много е хубаво, че си толкова гостоприемен човек. Апък ако искаш да знаеш за пръв път виждам че си питала кой иска да си чати с теб. Ето виждате ли колко информация се губи. Аз нямам Скайп, ако ICQ те устройва.....

# 234
  • Мнения: 678
Зори да е жива и здрава малката принцеса и много радости да ви носи   bouquet
Относно спането аз също обичам да спя по гръб, но напоследак съм започнала да хъркам, когато спя така  Embarassed и много честичко ме събуждат да се обърна на една страна, че иначе няма наспиване за татето и Веско  Mr. Green НО иначе докторите препоръчват спането на лява, тъй като така бебето получава най-добро кръвоснабдяване и приток на кислород.
Пуки що каниш само Енигма на морето  Crossing Arms
Относно шаването бебо си се премята, когато на него му скимне, но честно казано аз много, много не се заслушвам, че иначе само глупости може да ми се родят в главата  Thinking

# 235
  • Мнения: 275
Честит рожден ден на дъщеричката ти, Зори. Дано е много щастлива и вие с нея Simple Smile

# 236
  • Мнения: 132
ЧРД на малката кукла!!!Бързо оздравяване и весело детство!!! newsm59  party023  Party Time  bigdance2  ura newsm67 happy bd baloni bdbaloni

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Пуки, сподели от къде го намери този уред? Искам и ааааааз  Grinning

Ето видове за всеки джоб. http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_ss_by/026-0075447-4511605?url=s … amp;x=20&y=18

Zorri - Звездна мама , да ти е жива и здрава щерката и да не те ядосва.  bouquet

mylili , давай кюто.И в него съм денонощно. Laughing

manana, събирай багажа веднага и тръгвай към нас. Който иска, ама хич да не си мълчи и да хваща автобуса или колата насам.

# 238
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте, мили момичета!
Ех, много сте писали ...
И все интересни за мен неща.

Първо на Зори - честита рожденичка!!! Да ти оздравява бързо и да расте здрава, умна, щастлива, безгрижна и много красива!

На Енигма искам да кажа, че и на мен ми се е случвало да ми минават такива мисли през главата, но ... тук сме толкова момичета и всяка иска да си каже, така че да не се сърдим на никого  Simple Smile Mylili го е казала много хубаво!
В тази връзка, записах се на училището на списание 9 месеца за 17.06.2008. Аз ще съм една седмица в отпуска и ми се иска да отида. Ще има и други октомврийски мами, нали? Енигма, ще ти пиша на лични и ще ти оставя мои координати. Ти ще ходиш на 17.06, нали?
А Трикси, Шивани, Еос?

Пуки, невероятни покупки! Направо ме умили и развълнува! За винаги ведрите ти и загрижени постове - благодаря ти! Сега ще гледам и уреда!

На Feel_U, пожелавам ползотворно писане и успешен последен напън /това не буквално, а относно дипломирането  Simple Smile/!

Идеята за мами-вестителки /щъркелки/ е страхотна.

Краят на работния ден се вижда, така че на всички - хубава вечер с ритниците на бебчетата и любимите ви хора!

# 239
  • Мнения: 269
Енигма и другите мами,виждам,че всички сме станали много чувствителни.Аз пък не държа да ми отговарят,по-ми е сладко да си споделя терзанията и да се поуспокоя ,че и другите имат такива.Т.е. ,че не ми е нещо не наред.То тука ако не си споделяме с пълен глас, къде...
Не знам за вас ,но мен ме е сдтрах да ходя по басейни и морета,по-точно да влизам във водата.За морето не съм сигурна,но на басейн няма да стъпна докато съм бременна,щото от един прословут и прехвален пловдивски басейн такъв сърбеж бях хванала,че да не ви говоря с какъв зор се оправих.За морето не знам,аз го обожавам,може пък и да е полезно.Но как ще си печем задната половина на тялото?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт