Отпечатъци от ръчичките и крачетата на Роси...

  • 7 184
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 632
Ние купихме бяла глина от Метро по идея на Чета, оформихме нещо като плочка, сложихме кифлата да стъпи отгоре, понатиснахме крачетата, оставихме я да изсъхне, на другия ден оцветих с водни бои. Така изглежда отпред, а това написах отзад.

Може да й го дам някой ден, но не преди самата тя да стане майка, за да разбере сама колко ми ценна тая плочица /ако не я потрошим дотогава, де/

Искам да се похваля и аз с нашите отпечатъци   Simple Smile и да благодаря на Чета за идеята и на Калина за снимките,чрез които придобих реална представа за тях.Аз мислех да взимам от Щъркел,но малко скъпичко ми идва.А така си имам хем по-евтини хем по-шарени отпечатъци.
Много им се радваме с тати на нашите шарени ръчички и краченца.
Ето и как изглеждат отпред-
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6467&AlbumId=16227
а ето и отзад -
http://www.bgphoto.net/photos/6467/o632564386367656250.JPG
Благодаря!

# 16
И ние правихме с глиноподобният материал.(тук продават готови комплекти за целта)
Нашето отпечатъче

# 17
  • Варна
  • Мнения: 632
Много е сладко Хонда  Simple Smile
Точно такава поставка мислех и аз да си взема,че забравих да направя дупка на глината докато беше още мека.
Тук също има готови формички със рамка даже и се затварят като книга,но за нашият джоб са малко скъпички.

# 18
  • Мнения: 1 187
В Метро се продава същата глина като в Офис 1, но е по-ефтина  Wink А ето ТУК
 са и отпечатъците на Вики  Grinning


Последна редакция: нд, 10 юли 2005, 09:41 от klamerche

# 19
  • Мнения: 3 634

Тук също има готови формички със рамка даже и се затварят като книга,но за нашият джоб са малко скъпички.

Къде ги има тези? Може ли адрес, че като дойдем да си вземем и направим отпечатъци на принцеста ми???

# 20
  • Варна
  • Мнения: 632
В Метро се продава същата глина .....
Да де за това говоря и аз  Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 632

В магазини Щъркел и струват около 20 лв. А глината от Метро е 2.50 и можеш да си я моделираш както си искаш и да си я оцветиш както си искаш.

# 22
  • Мнения: 2 784
Тая глина пече ли се,или сама си съхне?И къде точно е в Метро-при канцеларските пособия,или при боите и другите ремонтни джаджи?

# 23
  • Мнения: 46 520
От верига Европа /бившите Оазис/ купих "паста за моделиране", на водна основа, втвърдява се на въздух, точно за такива цели. Има я в сиво и кафяво, цена 2-3 лв. Grinning

# 24
  • Варна
  • Мнения: 632
Тая глина пече ли се,или сама си съхне?И къде точно е в Метро-при канцеларските пособия,или при боите и другите ремонтни джаджи?


Сама си съхне,има си указания на етикета.Много лесно се прави.

# 25
  • Мнения: 2 784
Oха,да се върне татито какще се размесим.А отгоре с какво оцветявате,с водни боички ли?

# 26
  • Мнения: 4 629
Ние направихме отпечатъци когато бебето ни беше на 3 месеца. Използвахме детски боички, а също и гипс Simple SmileТези гипсовите не станаха много сполучливи   Embarassed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 632
.....с водни боички ли?
Именно  Wink

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето ме и мен най-после... Ние си взехме така наречената бяла глина от Метро... Наистина струваше 2,49 пакета... Тези двата отпечатъка, на крачетата и на ръчичките ги направихме само с единия пакет... И засега решихме да ги оставим натюр... Нарочно ги снимах на тъмен фон за да могат да изпъкнат... Ще решим за в бъдеще какво да ги правим...

# 29
  • Мнения: 772
Ето ме и мен най-после... Ние си взехме така наречената бяла глина от Метро... Наистина струваше 2,49 пакета... Тези двата отпечатъка, на крачетата и на ръчичките ги направихме само с единия пакет... И засега решихме да ги оставим натюр... Нарочно ги снимах на тъмен фон за да могат да изпъкнат... Ще решим за в бъдеще какво да ги правим...

Я кажи къде по-точно се намира глината в Метрото!

Общи условия

Активация на акаунт