пренебрегната?????

  • 5 900
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 959
vvvioleta, сподели със мъжа си, за тези твой чувства.
Кажи му, че се радваш, че е загрижен за бебето, но и ти имаш нужда от внимание. Просто е.

Не се терзай, излишно. Hug

# 76
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Това не е пренебрежение според мен,просто е загрижен човека,все пак това е и негово детенце  Heart Eyes


и аз така мисля Thinking

# 77
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Един познат казваше "Децата са ми роднина, жената не"грубо и грозно звучи, ама си е истина. И от наша страна да го погледнеш пак е така.
Ще видиш като се роди бебо, как той ще е най-важен за теб и само той ще има значение.
Не се натоварвай с глупости - почивай си, гледай си бременността и се радвай, че имаш толкова загрижен съпруг.

# 78
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
vvvioleta, сподели със мъжа си, за тези твой чувства.
Кажи му, че се радваш, че е загрижен за бебето, но и ти имаш нужда от внимание. Просто е.

Не се терзай, излишно. Hug
съгласна съм Peace

# 79
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Загрижен е човека бе мила.Не се тревожи за такива неща.Наслаждавайте се на всеки момент.

# 80
  • Мнения: 982
Загрижен е човека бе мила.Не се тревожи за такива неща.Наслаждавайте се на всеки момент.

Той, че е загрижен, загрижен е, но за бебето, не за нея.
Аз това разбирам от написаното.
Ако на мен ми казваха какво да ям, за да е добре бебето, а не да СМЕ добре с бебето, щях да се ядосам.
Освен това бъдещия загрижен татко май не се притеснява бременната му жена да работи по довършването на къщата им.

vvvioleta,имаш право на своите усещания, ние не можем да ти кажем как да се чувстваш.
Говори с мъжа си и тези неща му ги кажи.

# 81
  • Мнения: 38
pe6ka  ме разбра

# 82
  • Мнения: 38
не мисля че такова отношение е нормално........да се интересуваш повече за единия.....и въобще как се справяте ако на някоя й се е случило

# 83
  • София
  • Мнения: 44 229
Не само, че е нормално но  и е хубаво отношението.
Ще стане вероятно и загрижен тати, който отделя много внимание на детето си.
Нищо по-хубаво.
А детето е нормално да е най-важното.
И за теб ще е по-важно от мъжът ти и ще се интересуваш повече от детето един ден.
А в момента пък вие сте свързани - грижата за единия е грижа и за другия....още повече, че нещата са извън него не усеща бебето както теб, нормално е при него да има повече тревога.....
Абе - хормоните са те ударили яко. За мен твоята реакция и отношение към нещата е ненормална в случая....


Колкото до разбирането - всички те разбраха от какво се оплакваш......ама им е непонятно как човек може да се оплаква от това просто...

# 84
  • София
  • Мнения: 44 229
Загрижен е човека бе мила.Не се тревожи за такива неща.Наслаждавайте се на всеки момент.

Той, че е загрижен, загрижен е, но за бебето, не за нея.
Аз това разбирам от написаното.
Ако на мен ми казваха какво да ям, за да е добре бебето, а не да СМЕ добре с бебето, щях да се ядосам.
Освен това бъдещия загрижен татко май не се притеснява бременната му жена да работи по довършването на къщата им.

vvvioleta,имаш право на своите усещания, ние не можем да ти кажем как да се чувстваш.
Говори с мъжа си и тези неща му ги кажи.


това за довършването на къщата къде го видя....а и това също би било повече опасно за бебето , от колкото за жена му....

# 85
  • Мнения: 780
Мъжът ми не е правил подобни коментари.Други хора ги правеха.Да.Чувствах се пренебрегната, чувствах се като "инкубатор", чувствах, че съм само за това- да родя детето и до там.Трябва да правиш това, не трябва да правиш онова, това е добре за бебето, онова не е.Ами аз?Нали, ако майката е зле, това се отразява и на детето?Ако майката е спокойна и щастлива и детето е добре?
Сега, като се сещам, ми е смешно, но тогава...явно съм била прекалено чувствителна.
Обясни на мъжа си, как те карат да се чувстваш подобни приказки.Дано те разбере.Ти си също толкова важна, колкото и детето.Твоето добро състояние/физическо и емоционално/ е от значение за детето.
Спокойна и лека бременност!  bouquet

# 86
  • Мнения: 982
това за довършването на къщата къде го видя....а и това също би било повече опасно за бебето , от колкото за жена му....
Дали съм си го измислила?А, не, прочела съм го:

.....примерно вместо да си почивам аз му помагам за довършване на къщата....той е наравно с бъдещото бебе......

# 87
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Напротив, даже ми е приятно, че е толкова загрижен. В края на краищата - това бебче, което расте в мен, е израз именно на любовта и на двама ни.

# 88
  • София
  • Мнения: 44 229
това за довършването на къщата къде го видя....а и това също би било повече опасно за бебето , от колкото за жена му....
Дали съм си го измислила?А, не, прочела съм го:

.....примерно вместо да си почивам аз му помагам за довършване на къщата....той е наравно с бъдещото бебе......


Не съм казала, че си си го измислила, не го бях видяла....
И пак казвам - ремонтите, ако има на кой да навредят - това ще е на бебето....
Като си бременна не си инвалид, ако й идва в повече да си почива, ако ли не и иска да помага - защо не.
Това все пак не е къщата на татито - ще е на трима им нали така...
Много бъдещи майки участват в ремонти, преди да се роди бебето - че някои и тапети лепят в 9 месец сами - лошо няма - който както го чувства. Ние също се местихме и ремонт правихме и аз естествено не стоях настрана....
Сигурна съм , че ако каже че й е лошо, слабо, че иска да си почиват - мъжа й ще уважи това и няма да я кара на сила, нали така.....

# 89
  • Мнения: 199
Чак пък пренебрегната...
Те мъжете са си паника по принцип. Гледай какво става като се роди бебето - само да кихне и таткото пребелява hahaha.


Като кихне и съпругът ми освен,че пребелява и вика какво му направи на бебето  Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт