Покупка на жилище "на зелено" в Бургас

  • 7 077
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 242
Права си ,в тях са проектите,но не продават все още.

# 16
  • Мнения: 3 621
Ами  не сме го запазили.Не приемат капаро сега,а като им пратят скиците,по които ще ги продават.
Съжалявам че пак се намесвам, но какви скици??? Сигурно говориш за арх. прокти, а те са налице в момента в който се издаде строителното разрешение и откриването на строителната линия и ниво, а щом са на 2 ет. тези проекти отдавна ги имат, просто нещо не ми се връзва.

И откъде ще им ги изпращат, вие от строителната фирма ли купувате директно или чрез агенция, а коя е фирмата можеш ли да кажеш нещо несериозно ми звучи също.Работя в бранша и знам че всички фирми продават на зелено , дай малко повечко инфо

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 242
Строителна фирма "Инвестстрой" .Не съм съгласна,че всички фирми продават на зелено,има и такива,които продават на по-късен етап.Не съм в бранша като теб,но мисля,че не продават сега с цел по-голяма печалба.

# 18
  • Мнения: 3 621
Строителна фирма "Инвестстрой" .Не съм съгласна,че всички фирми продават на зелено,има и такива,които продават на по-късен етап.Не съм в бранша като теб,но мисля,че не продават сега с цел по-голяма печалба.

Ако говориш за ЕТ “ИНВЕСТСТРОЙ-МАРТИН КОЛЕВ“ - моя съвет е да бягате далече от тази фирма

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 242
Nefertity,офисът им е в Славейков до учителския институт-управителката е жена.Незнам дали става въпрос за  същата фирма.Би ли казала подробности ако знаеш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт