Изненада за мъжо?

  • 13 361
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 040
Е добре де, ама то тия свирки не са чак такава изненада според мен, доста семейства си им е ежедневие това Blush, така че...дайте идеи други!

Ами то повечето "нормални" работи са ежедневие предполагам. Може би ще го изненада като облече костюм на садо - мазо господарка и развее камишика.  Wink

А ако го и плесне с него-съвсем изненадан ша остане! rotfImbo

# 46
  • Мнения: 329
Видях страхотни идеи, аз имам няколко, но все още неосъществени. Мислех на мъжа ми да му подаря за рожденният ден полет със самолет, той обича екстремните изживявания, а на самолет не се е качвал. Скоро имаме годишнина от сватбата 15 г. и се избъзиках, че ще му подаря гривна от стомана, като белезници- голям смях и майтап падна. Никога не е късно да изненадаш приятно някого, ще се възползвам от предложенията. Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 641
Е добре де, ама то тия свирки не са чак такава изненада според мен, доста семейства си им е ежедневие това Blush, така че...дайте идеи други!

Ами то повечето "нормални" работи са ежедневие предполагам. Може би ще го изненада като облече костюм на садо - мазо господарка и развее камишика.  Wink

А ако го и плесне с него-съвсем изненадан ша остане! rotfImbo
Оф, и това с камшиците и белезниците не  е нещо ново.  Wink
Давайте идейки за друго Hug

# 48
  • София, център
  • Мнения: 686
мръсницииииииии... Mr. Green

ще следя с интерес...

# 49
  • Мнения: 337
С най-добрия му приятел се уговорихме тайно да ни дойде на гости в щатите .Мъжът ми не знаеше нищо .В деня , когато приятеля му пристигаше му казах , че трябва да идем до летището , защото познати на моя приятелка идват на турне в Чикаго и тя ми е пратила някакъв багаж по тях.
Стоим при посрещачите и чакаме уж някаква група да излезе , като през това време той постоянно ме пита как изглеждат , кой точно носи багажа и т.н.
В един момент приятеля му се задава и мъжо виждайки го ме дърпа за ръкава и вика : Лелееее виж , виж го този отсреща как прилича на ...(името)  Joy При , което аз започвам да се превивам от смях , а той ме гледа мен , гледа пак него и в един момент започна да заеква чак и вика : Ама, ама това е той.....трябваше му още малко време за да осъзнае какво става Mr. Green
После неможеше място да си намери от кеф!

# 50
  • Мнения: 1 186
Днес например  ми хрумна прекрасната идея на взема на малката един флумастер и на напиша една негова тениска с романтични и красиви думи Heart Eyes....още не я е видял но да видим като я намери между дрехите си, как ще реагира Whistling Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 386
Това с тениската е яко. Simple Smile

Когато се наложи да се разделим зимата, знаех, че ще е за дълго време и скрих на тайно място преди да замина едно мило послание. Казах му къде е чак когато му беше най-криво и реакцията беше...  Heart Eyes

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 972
С най-добрия му приятел се уговорихме тайно да ни дойде на гости в щатите .Мъжът ми не знаеше нищо .В деня , когато приятеля му пристигаше му казах , че трябва да идем до летището , защото познати на моя приятелка идват на турне в Чикаго и тя ми е пратила някакъв багаж по тях.
Стоим при посрещачите и чакаме уж някаква група да излезе , като през това време той постоянно ме пита как изглеждат , кой точно носи багажа и т.н.
В един момент приятеля му се задава и мъжо виждайки го ме дърпа за ръкава и вика : Лелееее виж , виж го този отсреща как прилича на ...(името)  Joy При , което аз започвам да се превивам от смях , а той ме гледа мен , гледа пак него и в един момент започна да заеква чак и вика : Ама, ама това е той.....трябваше му още малко време за да осъзнае какво става Mr. Green
После неможеше място да си намери от кеф!
Леле, било е невероятно! Браво за идеята   bouquet

# 53
  • Мнения: 2 448

Оф, и това с камшиците и белезниците не  е нещо ново.  Wink
Давайте идейки за друго Hug

Малииииииииииииииий, сега , ако кажеш, че и горещ восък, ви е ежедневие, направо ще падна!  Wink

# 54
  • Мнения: 1 632
На готвене само по престилка. Мнооого му хареса.
свирка рано сутринта + закуска в леглото ме изненадват приятно.
От това моят мъж изобщо не се изненадва отдавна Mr. Green
Последното което беше за изненада беше надпис на стената с латекс -ЗА ДА НЕ ЗАБРАВЯШ,ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ.
Надписана блуза-ЖЕНЕН ЗА ИВКА и другата ТАТИ НА ДВАМА!.
Голяма табела на външната страна на входната врата-ОБИЧАМ ТЕ,опитвайки се да отключи аз отварям подходящо облечена-гола.
И още много подобни.
Ама и той ме изненадва редовно Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 448
Голяма табела на външната страна на входната врата-ОБИЧАМ ТЕ,опитвайки се да отключи аз отварям подходящо облечена-гола.

Интересно ми е къде са децата по време на такива изненади.  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 632
Ти да не си представяш,че присъстват?
Винаги си има време и начини за такива неща,ако имаш желание!

# 57
  • Мнения: 2 448
Ти да не си представяш,че присъстват?
Винаги си има време и начини за такива неща,ако имаш желание!

При мен само , ако го пратя на Луната, може би.  Wink

# 58
  • Мнения: 1 632
Ее,стига де!Това дете не спи ли?

# 59
  • Мнения: 2 448
Ее,стига де!Това дете не спи ли?

Като заспи, бащата отдавна вече се е върнал, имах предвид посрещане на вратата гола.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт