Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 740
Reniboro честит рожден ден мила Hug
smooth нека това да е най-щастливия ден от досегашните и най-скромния от бъдещите дни. Желая ти цялото щастие на земята Hug
Жалко, че с ламята се видяхме за толкова малко. Следващи път се надявам за повече. А малката сладурана спеше и не можах да и се порадвам. Моята пък се беше опекла в колата и направо като се върнах ме посрещна родата с голяяямо облекчение  Laughing Не че след това не пътувахме от халите до южния парк около час и половина. Бяхме пред нервна криза  ooooh!
marini ако никой не е поел ангажимент с радост ще те уведомя като направим среща. Надявам се да е скоро и Ивалекс да е в София и да се видим всички.
Аз да похваля пак нашето гардже. Днес на южния парк се качваше само по стълбите на пързалката, застава горе пред пързалката, хваща се на рамката, мята крачетата напред, сяда и се пързаля съвсем сама Heart Eyes Е вярно че тичаме след нея от страх, ама детето се оправя вече.Само като си спомня обаче Гери на Стайл какво правеше... има бая хляб да ядем Laughing Другото за хвалба е, че вече казваме коте, куче, конче, зайче по предназначение Party

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 00:09 от 450

# 286
  • Мнения: 265
smooth, нека утрешният ден е незабравим!  Hug Heart Eyes
Рениборо, честит рожден ден! С най-добри пожелания   bouquet

Спокойна нощ на всички  Praynig

# 287
  • Попово
  • Мнения: 687
Рениборо  newsm59
Смуут, нека бъдете щастливи и днешния ден ви донесе дълги години живот изпълнен с любов  Praynig Hug

# 288
  • Мнения: 1 477
reniboro честит рожден ден!Много щастие и любов ти желая  Heart Eyes
smooth нека днешния ден бъде наистина незабравим.Дълги години семейно щастие и разбирателство!Чакаме с нетърпение снимки и разкази  Heart EyesКато се сетя каква е тръпката и най-искрено ти завиждам.Отивам да си пусна диска от нашата сватба  Blush
Момичета имам повод да почерпя  beer Wine Glass Popcorn cook cook-мъжо най-накрая получи очакваното повишение във фирмата.Както сам се изразява вече освен вкъщи щял да ми бъде шеф и на работа  Joy(да бе да).Това си има и лоши страни понеже сега не се знае дали ще може да си вземе отпуската.И до морето май ще отидем само мама и бебе Tired
Лек и слънчев ден на всички   bouquet

# 289
  • Мнения: 228
Здравейте!

Току-що влизам в офиса директно от бракосъчетанието и църковния брак на Smooth... и нямам търпение да Ви изкажа възхищението си! "Булката" беше прелестна! Томито беше много послушен, а и татко му също Heart Eyes! Много съм благодарна, че имах възможност да съпреживея този неповторим миг с младоженците.
Засега не мога да продължа (шефа гледа страшно), но се надявам Ради сама да разкаже довечера повече за емоциите и преживяното. А и да покаже малко снимки.

# 290
  • Мнения: 1 477
Не сме и съмнявали, че ще е прекрасна булка нашата  Smooth.С нетърпение чакаме да разкаже лично   bouquet

# 291
  • Мнения: 515
Първо да се похваля днес Филипеско проходи! Както си стоеше хванат за масичката се пусна и тръгна! Пада, става - голяма е смешка!

Честито на Smooth! Много щастие на цялото семейство!  bouquet

reniboro честит рожден ден! Много здраве ти желая!

# 292
  • на североизток
  • Мнения: 285
Смуут,честито!Пожелавам ти дълги и щастливи години заедно!Много любов,разбирателство и прекрасни мигове!
[/size][/color]

Рениборо,честит рожден ден!Да си жива и здрава и много щастлива и обичана,заобиколена от любимите си хора!
[/size]


Марджо,честито ви прохождане!

РосиТа,честито повишение на полвинката!

# 293
  • Мнения: 11 009
smooth, много любов и семейно щастие още дълги години!   bouquet     bouquet     bouquet

Чакаме снимкииии Simple Smile

РосиТа, честито повишение на половинката Peace

# 294
  • Мнения: 1
РАДЕ, ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet (вече официално). Бъдете вечно влюбени и задружни! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот.

Честити ходещи крачета на Филип!

Reniboro, честит рожден ден на патерици! Много здраве, късмет и любов да те съпътстват в живота! А 30-те не са чак толкова страшни. Когато навърших 30 год. знаех от две седмици, че съм бременна, бях ужасно щастлива и сякаш рожденният ми ден остана някак си на заден план. После се свиква като трябва да кажеш 30 и ....

Ламичке и аз мисля така да действам, само че засега малко трудно ми се получава, защото мислих, че имаме режим на ходене до тоалетна, а сега се оказва не съвсем така. Обаче хванала съм се и няма да се отказвам.
Grinning

Лек и хубав ден на всички!

# 295
  • София
  • Мнения: 6 273
Смут, честито, дълъг и щастлив семеен живот, много деца  Wink и много обич във вашето семейство да има  Two Hearts

И ние вече проходихме сами, тази седмица, след 4 месечно водене за ръка (кръст не ми остана). Вече поне е стабилен и няма опастност да падне всеки миг. Ще правим прощъпулник другия уикенд най-вероятно.

Мами, и аз ще се връщам на работа от септември, Бобо е приет ясла и няма как. Не че не искам де, но сега ми е малко странно, а и притеснено как той ще се климатизира там.

# 296
  • Мнения: 221
Честито,мило семейство!!!Бъдете много щастливи,обичайте се и си вярвайте!!!
Ради,Марти,мъдрият народ е казал:"Мъжът гради къща,жената гради дом."От сърце ви желаем да съградите заедно топъл дом,изпълнен с весел детски смях.

# 297
  • Мнения: 221
Рениборо,макар и на патерици,честит рожден ден,много здраве и щастливи мигове с любимите за теб хора! Hug
Честито прохождане на Борис и Филип! smile3539
Росита,честито повишение на половинката ти,много успехи на новия пост ! Peace
450,браво на Вики!Катеренето по стълбите и на Кики и е мания,но още не се качва сама по пързалката.
Ние вече започваме да назоваваме близките  и по имена,нещо ново за нея и се оказа интересно.
Разходките ни са без количката,на мен крака не ми останаха да ходя след нея,а това чудо умора няма.Само от време на време ми застава пред краката да я взема и секунди след това пак иска да ходи.
Храненето-все още ни е зор,намалила съм до максимум всички странични изкушения-като солети,бисквити и прочие,но като седнем да се храним,се започва с театъра.И аз като Страчи ,пускам Бейби Айнщайн и се залъгваме за няколко лъжици.А иначе на нашата храна налита и  му  е вкусно  на гарджето  Laughing Хапва си вече кюфтенца,пържени картофки,кренвирш  Sick -все неща,които не трябва,но като съм мека Марийка,не мога да и откажа. Tired
Лека и спокойна нощ и целунете сладурковците от леля им Larsen!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 1 985
Ради и Мартин, желая ви щастието и любовта да са винаги в дома и сърцата ви, а животът ви да е сбъдната мечта, която да изживявате заедно!

# 299
  • Мнения: 354
Здравейте милички!
Първо Честито на Смут! Желая ви много романтика, споделени мигове и нови попълнения в прекрасното ви семейство! Чакаме снимки с нетърпение.
Толкова прекрасни снимки разглеждах, направо сте страхотни, Алекси, Страчи, Марта, Лина Hug Heart Eyes
Както и танцувашото сладурче на Марини и катерещата се хубавица на Стайл, колко се разведрих. Hug
ЧРД на РЕНИ  bouquet И аз скоро идвам в 3-ката Wink, ама хич не ме е страх Blush

Ние се прибрахме днес от болницата, условията не бяха лоши, настаниха ни в отделението по хемодиалаиза, но това всъщност няма особено значение.
Стреса беше огромен и за мен и за Мони, просто не ми се изпада в подробности за де не ви развалям настроението. Започнаха му антибиотик веднага венозно, на втория ден направиха снимката(много неприятна процедура Cry) за съжаление и резултата е неприятен. Установиха, че има двустранен вроден рефлукс, тоест урината се връща от мехура към бъбреците, което е много опасно защото се инфектират и стават поразии.
Хубавото е , че не е за операция , според докторите с времето ще го израсте и за сега лечението се свежда до "опазване" на урината без бактерии. Това става с пиене на много лекарства, по точно с продължително пиене на химиотерапевтични хапчета. За сега за 20 дни са ни изписали нелидис, после сме на преглед.

В болницата можеше да се излиза и се разхождахме мноого (чак до цум), до петте кьошета редовно и на моста при НДК разгледахме изложбата.
Много ми се искаши да ви видя, но все имах роднини на посещение с които се разхождахме.

АБ трябваше да е 7 дни, но след изпиване на 100мл. сок ябълка-капи получи ужасен обрив на дупето, направо пищеше от болка , аз помислих, че нещо го е ужилило. После док. ме разпитваха какво е ял и пил и аз се сетих, че сестра ми му сипа малко сок в шишето, че си беше изпил млякото, а с водата само цъка и не пие. Казаха, че е от сока Rolling Eyes, така съжалих, че му го дадох Close Embarassed

Правих му бани с К-перманганат , но все ощи му е ужасно изранено дупето.
Док за всеки случай спряха на 7 ден АБ(вместо на 10)
Много ми се приспа, а и много станах подробна, кой ще ми чете щуротиите. Хайде със здраве! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт