На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 693
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебешор, как на високо, ти кг за сваляне нямаш ли? Аз ако не е Марти, че не може да обикаля толкова, всеки ден до водопада поне по веднъж с количката ще съм. Laughing За приспиването-имаш цици, Ангел го научих даже да прави разлика кога се храни и кога е за приспиване. Щом се кърмим легнали-значи ще се спи. И сега вече като му се приспи и му дам някъде другаде, а не в леглото, плаче и не заспива.

# 271
  • Мнения: 236
Еййййй сега кто ви чета така ме хваща яд,че не кърмих по-дълго...да е живот и здраве с второто дано да се поправя.Така ми се идва на срещичка малко да разнообразим,ама в понеделник съм сутринта на работа.Нищо-друг път.
Бебешорче-заспиването се учи лесно на ръце,ама как се отучва....да не ти разправям.
Микки,оздравя ли? Мартина как е?Тия бебета се раждат научени,толкова да се усещат тия маймунки,всеки ден ме изумява тая мойта с нещо.Ние още не сме проходили...Иначе си имам помощница-вчера взех да чистя кухненското-от пръски вода,прах ,повърхностно чистене и докато не и дадох едно малко парцалче и на нея да чисти не миряса.Днес пак си го намерила,измъкна го от някъде и я гледам бърши един шкаф Joyама седнала на земята,хванала го с двете ръце и търка ли търка hahaha

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И още по кърмаческата тема- басни! Има страхотни попадения.  Joy

# 273
  • Мнения: 844
Привет реших малко да изместя темата на първа страница Simple Smile
Днес съм се разчистила в кухнята .... печки, шкафове и като знам че след някой ден отново ще е същото. Децата къде ли не си оставят малките пръстчета, а и петички Simple Smile
Нещо мъдря тези дни малко освежаване на някоя стая, но вероятно като излезна в отпуск за дипломната работа ....... е ако има време разбира се  Wink
Вие как сте,  доста мами изчезнаха и не пишат вече Sad

# 274
  • Мнения: 133
имам кг как да нямам  Cry,но ние докато се натуткаме с обличане и др работи и то време за кърмене.Тази басня е много свежа.Браво!

# 275
  • Мнения: 103
Здравейте, момичета!
Извинете че без покана влизам в темата ви Embarassed
Но искам да ви питам нещо. Наканили сме се да посетим вашия град и близките забележителности почивните дни. Знаете ли нещо за Сандевата къща в Калофер, понеже градчетата са близо може да сте чували.

Или приятно местенце където да отседнем за вечер, две в Карлово или пък Сопот...

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 13:38 от Нитка

# 276
  • Мнения: 42
Ангел го научих даже да прави разлика кога се храни и кога е за приспиване. Щом се кърмим легнали-значи ще се спи.
Joy  ей голяма си сладурана.аз обичам да ги придърпвам сутрин когато ми се спи.чудя се дали ще засучат пак.сега чакам да ми донесат електрическа помпа,че вече ми се схваща раката и цедя само 2 пъти на ден

# 277
  • Мнения: 3 360
Нитка,за Сандевата къща не съм чувала,а относно Карлово и Сопот-да,има хубави хотелчета-все нещо ще ви допадне Peace

Тин,ти вече в отпуск ли си ?А днес среща организирахте ли си?Никой не казва,пък и се спотайвате напоследък нещо...Аз съм на работа  и време твърде нямам,ама ви чета когато пишете де Simple Smile
Ин и ти вече ппомагачка си имаш GrinningТя кога става на годинка?

# 278
  • Мнения: 3 360
А нова тема кой ще пусне този път? newsm78

# 279
  • Мнения: 844
Не съм в отпуск още тутти от 16 август до 16 - ти септември............... кефффффффффф.
Разбрахте ли че предвиждат майчинството от 2009 да стане от 9 на 12 месеца, викам на моя мъж ами да взема да се класирам па ако ще и още две моми да са няма проблем Grinning

# 280
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, а ако са още две момчета, пак ли няма проблем  hahaha
Тутти, имаше срещичка днес, да, но на различни места, че малките ходещи морят яко майките си и Ели и Бимба кръжаха на паметника, пък ние с Бебешор си пиехме сладко  Mr. Green кафенцето на Обредния.
Мимчо, от 5 часа нататък Ангел спи до мен, иначе не иска, стои буден, но взема ли го в леглото, веднага заспива. Тя и Мартина беше така. Колкото дали ще засучат-имаше някакви техники да се кърми голи бебето и майката, кожа до кожа, но от опит не знам.
Нитка, виж тук за хотели
http://www.karlovobg.eu/index.php?option=com_sobi2&catid=76&Itemid=
Знам, че най-предпочитам е хотел Алмонд, поне такива са отзивите на няколко форумски майки, които са идвали. Ханът също не е лошо. Бимба май беше настанявала там гости. Пък за Калофер...по-добре да нощувате в Карлово или Сопот. И да не забравите да посетите лифта в Сопот, много е хубаво, например за обяд, има кафене, където предлагат скара бира.

Днес бяхме на консултация, Ангел е 9400 и 68,5 см. Това за шест месеца.  Laughing

Да напомня и тук да гласувате за нас, засега убедително водим!
http://www.bg-bebe.com/index.php/home/konkurs/konkurs2008/

# 281
  • Мнения: 3 360
Eeeх,как ви завиждам...-искам и аз с вас SadМоите моми са още при баба  и с тая нашта работа не знам кога ще си ги приберем-чак ми домиля вече Heart Eyes
Микки-чудесни резултати имате с Ангел-голям мъж,браво GrinningА гласа естествено го имаш Hug
Тин,ако е истина това-моите поздравления за куража GrinningИ тъй опит имаш,помагачи имаш-няма страшно...давай! Hug stork-girl

# 282
  • Мнения: 844
ха ха тя микки е писала ами ако са две мъжки ...... ами сега  newsm78

# 283
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тин, забелязала ли лентичката ти днес-7г,7м и 7 дни

# 284
  • Мнения: 844
Ох микки тя отдавна е така ама нещо не ми дава редакция във този форум, стои си на 7 г. 7 м. и 7 дни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт