Ако видите двама мъже да се целуват - реакцията ви?

  • 6 490
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 197
Ако видя вероятно ще продължа да гледам още по-настоятелно, а че ми припарва-припарва ми. Когато  става дума за жени не ме е яд толкова. Чудя се кяква толкова не им достига от противоположния пол, та си го търсят при собствения newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 781
Хич не ми е странно, виждала съм стотици пъти, често ходя с една приятелка по гей заведания, мноооого е забавно да контактувам с подобни хора. Не деля хората по това кой с кого си ляга, не ме интересува.
Малко в страни от темата, като бивша комунистическа държава, винаги съм мислела, че гей обществото в БГ е много силно ограничено и доста хора се притесняват от сексуалноста си, докато не започнах да познавам такива. Гейовете в БГ са мнооооого, ама толкова колкото не съм си представяла някога. Виждам постоянно и навсякъде, и между другото жените сме загубили едни разкошни бонбончета, понякой път съм се зазяпвала в някой гей с...... мисълта че не е възможно, просто има много симпатични  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 521
Ако единият от двамата не е съпругът ми ще ми направи същото впечатление като хетеросексуална двойка - т.е. никакво.

# 63
  • Мнения: 2 032
и между другото жените сме загубили едни разкошни бонбончета, понякой път съм се зазяпвала в някой гей с...... мисълта че не е възможно, просто има много симпатични

К’ви бонбончета, к’ви пет лева. Все едно като видиш някоя (хетеросексулна) двойка да се натиска на спирката, ти започваш да жалиш какви бончета си загубила.

И да, сигурно има много симпатични мъже, които не напират- и без да са гей- към нашите велики особи. Ей на, и Брат спря да ми пише  Mr. Green.

# 64
  • Мнения: 47 985
Ми честно казано преди години не ми правеше впечатление,сега нещо поодъртях и ме дразнят и "нормални "двойки като се целуват и натискат по улиците, камо ли хомо...

# 65
  • Мнения: 7 474

Няма да реагирам, просто ще си отместя погледа  Sick

# 66
  • Мнения: 24
и между другото жените сме загубили едни разкошни бонбончета, понякой път съм се зазяпвала в някой гей с...... мисълта че не е възможно, просто има много симпатични

И да, сигурно има много симпатични мъже, които не напират- и без да са гей- към нашите велики особи. Ей на, и Брат спря да ми пише  Mr. Green.


 Mr. Green  Брат вече има цял футболен отбор деца и няма време да пише, иначе не е спрял да те харесва.  Mr. Green  Преориентирай се.  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 1 529
 Преди 20 години в тролея бяхме аз и двама мъже и нарочно ли да ме провокират, музата ли им дойде и като се награбиха и зацелуваха.... Sick. И на следващата спирка останах сама с тях и не спряха докато не се качиха други хора. Не обичам когато се демонстрират ласки публично... А вече като ли стана модерно да си гей... newsm78

# 68
  • Мнения: 2 032
Брат вече има цял футболен отбор деца и няма време да пише, иначе не е спрял да те харесва.  Mr. Green  Преориентирай се.  Peace

Знам бре, аз го използвам като лесен стереотип. Използвам го, Брат, използвам го аз просто.  Mr. Green

А иначе, за тъгуващите по загубени бонбончета, да ви опиша тръпката на това:

Да отидеш на домашно парти, в период на между-мъжие. Стаята да е пълна с високи, атлетични и красиви мъже. Те да са интересни събеседници. Да не се забелязват други жени наоколо. Отивайки в банята, да откриеш с лека завист, че домакинът има много повече козметични мазила от тебе. Да го попиташ го откъде познава всички тези прекрасни мъже. Членове на спортен клуб-бегачи били. Да попиташ дали и ти може да се вястваш тренировките. Да ти отговорят: не, само за гей-мъже е.

Да добавя, че това беше преди 10-тина години. После станахме добри приятели с Пьотр.

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 17:07 от Алиса

# 69
  • Мнения: 262
Алиса, толкова картинно си го описала, че човек дори не си задава въпроса дали е истинска случка или просто крайно удачен пример.

А сега и моят въпрос. Женската обида и толерантност е ясна. Женичките толкова са запленени от мъжката половина на човечеството, че ги приемат всякакви. Мъжкото занасяне по целувките между жени - също ясно, да не навлизам в подробности...
Но неясното за мен си остава произхода на мъжката непоносимост към педалите - вместо да се зарадват на липсата на конкуренция по отношение на женските...  Ако някой ми даде приемливо обяснение... или просто няма такова?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Бих се възбудила от гледката.

# 71
  • Мнения: 2 577
Напълно нормално - такъв е животът!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 744

Но неясното за мен си остава произхода на мъжката непоносимост към педалите - вместо да се зарадват на липсата на конкуренция по отношение на женските...  Ако някой ми даде приемливо обяснение... или просто няма такова?

Боят се самите те да не бъдат обявени за хомосексуални. Или както се казва: "Крадецът вика: дръжте крадеца"
Някъде беше описан този феномен - най-големите хомофоби са тези, които тайно се страхуват, че имат такива наклонности. Така да се каже, отклоняват вниманието от себе си като нападат другите.
Не точно хомофобоски пример е Хитлер. Човек с еврейска кръв, унищожващ системно евреи.

# 73
  • Мнения: 27 524
Подминавам ги, безразлично ми е, животът и изборът са си техни.  Peace Как да реагирам, да ида да ги сритам ли?  Laughing

# 74
  • Мнения: 682
Реакцията ми ще бъде същата, както ако видя хетеросексуална двойка да се целува. Няма да ме впечатли кой знае колко.

Общи условия

Активация на акаунт