Хипотетично

  • 2 494
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
   Ами само фактът,че едва се осмелих да пиша в темата е отговор на въпроса на авторката....

# 16
  • Мнения: 2 401
Брейййй какви консерви се  навъдихте изведнъж..  Laughing това ли е най-скандалната тема писана някога  в клюкарника?  Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 98
Ако ми се случи такова нещо- ще го изживея пълноценно с цялата му емоция, ще го сервирам на близките ако се убедя , че е трайно , а за общественото мнение не ми пука особено.

# 18
  • Мнения: 1 072
Сигурна съм, че ако надникнем под чаршафите на много хетеросексуални, възможно е и участници в този форум, ще бъдем далеч по-скандализирани от гладката на нежни трепети и ласки между две дами/господа.  Grinning

Въпрос на толерантност е обаче, да не си позволяваме да надникваме.
Ако хомосексуалните двойки се държат по правилата в обществото, чий ще го търси обществото под чаршафите им?!
В този ред на мисли, къде ни е проблема?

# 19
  • Мнения: 1 447
Няма как на тази възраст да не съм разбрала кой пол ме влече и да ми се промени сексуалната ориентация.
Толкова хетеро се чувствам, че дори и супер разочарование от мъж не е в състояние да ме накара да потърся утеха в женски ласки.
Това въжи в пълна сила и за мен,за това няма смисъл хипотетично да разсъждавам.

# 20
  • Мнения: 118
Общесвеното мнение е толкова тесногърдо и дълбоко закостеняло,че би ми било последна грижа.

# 21
  • Мнения: 9 865
Добре не ви вълнува общественото мнение. ОК. А родителите,
а работодателят, колегите... То с любов и редовен секс - хубаво,
ама без пари и социални контакти...
А отказа да се разсъждава хипотетично го разбирам, но ако човек
се подлага на такива вероятности възпитава в себе си някакво
количество толерантност. Вероятно се заблуждавам. Whistling

# 22
  • Мнения: 502
Брейййй какви консерви се  навъдихте изведнъж..  Laughing това ли е най-скандалната тема писана някога  в клюкарника?  Laughing Laughing
  Абе,така си е,консерва съм си...

# 23
  • Мнения: 1 072
За родителите човек трябва да се постарае да обясни искрено.
Разбирам, че има родители, жестоки към децата си. Може да се стигне и до ситуация с игнор.
Но да не забравяме, че родителите вече не са първите хора в живота ни.

Работодателите, колегите, приятелите, случайните минувачи ще видят това, което литературния герой  им покаже. Може, ако прецени, че отсрещната страна няма да разбере в тънкост емоционалната ситуация, просто да не го запознава с нея. Сигурно ще се наложи подмяна на част от приятелския кръг, но това ще е за персона, която си заслужава.

Аз не познавам афиширащи се хомосексуалисти, което не означава че не познавам такива. Просто поведението им не ме е карало да ги заподозра в подобно увлечение. Тези хора със сигурност нямат проблема със сблъсъка с общественото мнение. И хомо- и хетеро вече държат интимният си живот закътани.

# 24
  • Мнения: 2 759
..Доколкото познавам любимия, би бил щастлив от факта 'две жени в спалнята'...
                     Това е хубава фантазия, но вярвай ми повечето мъже не я одобряват наистина... Не само за хомо, но и за би.

# 25
  • Мнения: 2 401
..Доколкото познавам любимия, би бил щастлив от факта 'две жени в спалнята'...
                     Това е хубава фантазия, но вярвай ми повечето мъже не я одобряват наистина... Не само за хомо, но и за би.

Повечето мъже си умират за такова изпълнение, портокалче.

# 26
  • Мнения: 2 759
Повечето мъже си умират за такова изпълнение, портокалче.
                      Повечето мъже не харесват и не разбират лесбийките. Умират си само на думи...

# 27
  • Мнения: 9 865
Повечето мъже си представят две хетеро, които се играят на хомо, но
примират за 'неговия' грездей. Мислим.

# 28
  • Мнения: X
Предполагам,че ако си падах по жени и ако бях влюбена в някоя жена,щях да се боря за любовта си.

# 29
  • Мнения: 17 546
Това, че темата е петъчна автоматично ли я забива в девета глуха?

Не може да ми се случи. Аз по принцип не обичам да се заричам, но за точно това се заричам, та се и заклевам даже. Иначе приказките на хората не ме вълнуват. Аз и без това съм доста скандална с поведението и мисленето си в средата в която съществувам, така че не ми е проблем. Интересното е, че само гледат и цъкат, никой не смее да ми каже нищо. И не го казвам, за да се похваля - видите ли каква съм, а просто отговарям на въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт