Какво харесвате в България ?

  • 10 860
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Пловдив  Laughing
Историята, езика ни.

# 16
  • Мнения: 70
Тук съм родена, тук съм дала живот. С България е свързан целият ми съзнателен път дотук. Обичам усещането всяка вечер да се прибирам във В. Търново - Царевец, катедралата и всички онези чужбински очи, вперени в тях. Янтра, "Гурко"... Втора тераса под Мальовица, Юндола, Деветашката... Уютно ми е, спокойно. Говорим за страната, не за държавата, нали?

# 17
  • Мнения: 768
Цитат
Говорим за страната, не за държавата, нали?

Природа, история, местности....мда...а нещо от живота, от ежедневието не ви ли харесва? Не може да сме чак толкова черногледи все пак...

# 18
  • Мнения: 189
Това
Пак


Това е Рила. Качеството не е добро, снимките са правени с телефон, но мисля, че се вижда какво имам предвид.

Ох, баницата на баба  chef

Всичко в страната България ми харесва.

# 19
  • Мнения: 70
Я, а какво общо има ежедневието с харесването на България?  newsm78 Всеки си заслужава съдбата. Ако не ти пасва, що щеш тук? По принцип, не за теб конкретно. 

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Освен историята и езика май все по- трудно се сещам за нещо, което да харесам в милата ни родина...
Природата може и да е била уникална някога, но вече и тя е твърде комерсиализирана...

# 21
  • Мнения: 5 622
На България и харесвам това, че където и да отидеш, е по-хубаво от тук  Laughing

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
На България и харесвам това, че където и да отидеш, е по-хубаво от тук  Laughing

А, може би това е, което търся  Grinning

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз като се замисля, все по малко неща ми харесват.

# 24
# 25
  • Мнения: 768
Питам се дали ние сме някакви мрънкала, на които не може да се угоди, или наистина няма нищо за харесване...

Например не ви ли харесва, че имаш ли с какво, можеш да купиш почти всекиго и да получиш каквото искаш?
Или че ако те спре катаджия за нарушение, можеш да платиш много по-малко от глобата и да си вървиш?
Или че се срещат и качествени доктори, ако имаш да си платиш, разбира се?

# 26
  • Мнения: 14 489
Питам се дали ние сме някакви мрънкала, на които не може да се угоди, или наистина няма нищо за харесване...

Например не ви ли харесва, че имаш ли с какво, можеш да купиш почти всекиго и да получиш каквото искаш?
Или че ако те спре катаджия за нарушение, можеш да платиш много по-малко от глобата и да си вървиш?
Или че се срещат и качествени доктори, ако имаш да си платиш, разбира се?

ама разбира се  ooooh! хубаво е да живееш някъде, където парите са бог и закон

# 27
  • Мнения: 806
Питам се дали ние сме някакви мрънкала, на които не може да се угоди, или наистина няма нищо за харесване...

Например не ви ли харесва, че имаш ли с какво, можеш да купиш почти всекиго и да получиш каквото искаш?
Или че ако те спре катаджия за нарушение, можеш да платиш много по-малко от глобата и да си вървиш?
Или че се срещат и качествени доктори, ако имаш да си платиш, разбира се?

Ха ха, че това го има в цял свят.  Аз тук мога да си купя - кижка, паспорт, мога да подкупя полицав с 5 евро.  Мога да подкупя охрана на фабрика и да обиера циалата фабрика.  Мога да куя машина за фалшиви пари, машина която записва инфо от кредитни карти.  Карта за телефон с хиляди евро на нея и още много неща.  

# 28
  • Мнения: 768
Питам се дали ние сме някакви мрънкала, на които не може да се угоди, или наистина няма нищо за харесване...

Например не ви ли харесва, че имаш ли с какво, можеш да купиш почти всекиго и да получиш каквото искаш?
Или че ако те спре катаджия за нарушение, можеш да платиш много по-малко от глобата и да си вървиш?
Или че се срещат и качествени доктори, ако имаш да си платиш, разбира се?

ама разбира се  ooooh! хубаво е да живееш някъде, където парите са бог и закон
Laughing Ето, с малко напъване все може да намерим нещо да харесаме.

# 29
  • Мнения: 154
Планините. Дома си. Това, че ако напсуваш някого например, ще те разбере...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт