За хората , които се представят за такива , каквито не са ...

  • 4 651
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Добре де , а жените им ?
Все си мисля , че и те са се подлъгали в началото и сега няма накъде  Rolling Eyes

който има жена! Единият, за когото говоря няма и няма и да има! Той голям плейбой се изкарва на приказка, а в действителност...  и бизнесмен е! И какво ли още не е.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
И у форума  е пълно с такива, сигурна съм Grinning

В това и аз съм сигурна  Peace

Не познавам такива екземпляри.

# 17
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Добре де , а жените им ?
Все си мисля , че и те са се подлъгали в началото и сега няма накъде  Rolling Eyes

Аааа, " моят " човек беше разведен.
Освен със състоянието си и " високите постове", много обичаше да се хвали със завоеванията си, въпреки, че нито веднъж не го видяхме с жена newsm78

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тези са смешници. Обаче има доста хора, които умело се възползват от човешката наивност и глупост.
Има и такива, които майсторски преувеличават в своя полза. Няма да забравя първите си репортерски тегоби. Mr. Green Интервю с млад художник. И като извади тоз човек едни самостоятелни изложби - (по онова време големите художници имаха по пет- шест максимум такива). Той имаше над 30. Пък в Париж, пък в Хелзинки, Лондон и Токио. Бре-бре. Оказа се, че тогавашните млади творци давали по една-две малки картинки, акварелче, графика на напускащите ни сънародници (средата на 90-те е това). И ги окачват по разни кафененца. Да красят, собственикът няма нищо против. И ето така в биографиите цъфвата самостоятелни изложби в Лондон.  Joy Joy Joy
Самиздатската книга става "книги". Кратка бележка в "Кричимска трибуна" става "множество публикации в нашия и чуждия печат", семинар в Белград става "изнасял лекции в престижни университети в Лондон, Л.А., Стокхолм." Пял в кръчма в Единбург и се сещате вече, как се описва това.  Wink

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Василисо, на това му се вика "творчески размах", никаква лъжа не е...

# 20
  • Мнения: 154
Повод за тази тема е , че днес отново се смях много с един мой съсед , който е решил ,че целият свят трябва да знае колко е богат и влиятелен  Sunglasses Няма лошо , стига да помнеше какво лъже  Joy , защото до момента си е приписал твърде много професии и собствености . Пример : Имал строителна фирма и бил в борда / каквото и да значи това  Rolling Eyes да си в борд на строителна фирма /


Не е по темата, ама този твой съсед ме подсети за съседите на родителите ми, които живееха в къща и непрекъснато твърдяха, че имат "блок" някъде си (мисля, че имаха предвид апартамент...).
А ако трябва по темата - ами не знам ... хора всякакви. някои си вярват, някои в един момент стават такива, за каквито са се представяли, други са просто смешни, има и тъжни...

# 21
  • София
  • Мнения: 38 498
На мен пък много са ми смешни такива, дето са си купили лъскави коли, а си ги паркират пред панелките в кварталите. Ми тая кола струва колкото един апартамент! Не могат ли първо да се изнесат в някое ново, престижно кварталче, па тогава да се показват с колата?

# 22
Възхищавам се на такива екземпляри. Лесно е човек да заблуди другите, но себе си? Себе си как успяват? И така си вярват. Евала!

Познавам такива хора- и от реала, и от виртуала.

# 23
  • Мнения: 2 556
Pipinka, сигурно просто имаш повече свободно време за вглеждане в съседите, толкова подоробности знаеш за човека, без да сте близки, нека си бъде щастлив и си разказва това, което го радва в крайна сметка  Simple Smile

Колкото до Интернет пространството - намирам за нормално някой да поизлъже за нещо, че аз в реалността всеки ден послъгвам, какво остава за Интернета, мисля си.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
На мен пък много са ми смешни такива, дето са си купили лъскави коли, а си ги паркират пред панелките в кварталите. Ми тая кола струва колкото един апартамент! Не могат ли първо да се изнесат в някое ново, престижно кварталче, па тогава да се показват с колата?

Въпреки, че живея в панелен квартал не съм виждала някой от съседите да има кола за 150 000 лв. примерно. Най - скъпите коли на живущите около нас са до 30-40 000, а с толкова пари апартамент в София не можеш да купиш, па дори и панелен.

# 25
  • Мнения: 750
Дам...познавам!
Ето един пример-моя приятелка си хваща гадже.Хлътва до уши.Човека много готин.Без работа в момента....ама чака едни пари.Наследство ня'кво!И една къща...скоро ще и се завърши строежа!Оф...ми кола няма човека ама щото го били ударила малко и неговата е на ремонт.Е,кара нейната докато оправят неговата.Ми сега...парите се бавят от една сделка...Карай,нали си има гадже човека!Тя му плаща бензина...той спи при нея(тя на квартира)....А тя се измести в по голям апартамент заради него,да са заедно.Е!Празен апартамента...ама карай,тя нали бачка...обзаведе го апартаментчето...докато той чака ония пари от сделката!Бе,що се бавят тъй....и ко става с онази къща...и там майсторите нещо се влачат!Ама той много я бил обичал значи!Сутрин я будел със закуска и кафе!Разбира се,все пак тя е купила кафето!Така почака година докато бизнеса на човека потръгне....ма то тъй и не тръгна!
А тя милата,сляпа за истината!Казвах и сто пъти,че намирисва работата...нееееееееееееееее,обичали се били!
Е....вече не се обичат!Година по късно се разделиха!По точно тя го остави!И как ли няма да го напусне,като се оказа,че е наркоман!Къща-грънци!Сделката-ялова!Наследството-мираж!
Питам се,как може да има хора като моята 'сляпа' приятелка!
Добре,че пак навреме се 'събуди' от страшния сън!
Така като се замисля,не познавам други такива откачалки....ама и не искам!
По добре да стоят далеч от живота ми!

# 26
  • Мнения: 2 556
Е, това си е класика в жанра. По-добре човек и веднъж да не почерпи мъж в живота си, отколкото да се хване да издържа някой такъв неуспял бизнесмен - напоследък е пълно с подобни типове, които намират за нормално жената да плаща едва ли не всичко Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 38 498
На мен пък много са ми смешни такива, дето са си купили лъскави коли, а си ги паркират пред панелките в кварталите. Ми тая кола струва колкото един апартамент! Не могат ли първо да се изнесат в някое ново, престижно кварталче, па тогава да се показват с колата?

Въпреки, че живея в панелен квартал не съм виждала някой от съседите да има кола за 150 000 лв. примерно. Най - скъпите коли на живущите около нас са до 30-40 000, а с толкова пари апартамент в София не можеш да купиш, па дори и панелен.

Е, при нас пък има такива герои.

Ей, като се сетя като малка колко съм слушала такива истории за сделки и прочие.
И една пачка от петолевки в джеба!

# 28
  • Мнения: 11 747

е, той тоз си е измамник! Той надали си вярва сам.

# 29
  • Мнения: 17 407
Тес, а кат послъгваш, хващат ли те? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт