хапчета/гелове за овлажняване

  • 4 933
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Не съвсем по темата, но провокирана от нея да питам: да не би след раждане да има някакъв проблем с овлажняването при жената? (тъй като авторката не пита за лубриканти по принцип, а конкретно след раждане). Благодаря предварително!

# 16
  • Мнения: 2 641
ами след 2-те операции с които родих, и стреса че сама си гледам децата и вечната умора и т.н. явно си казват думата. не е задължително и при теб да се получи. просто искам да видя как е с такива лубриканти или при мен е на психична основа от стреса и пренапрежението....
то май като чето отговорите няма кой знае какъв избор на тези лубриканти.....

# 17
  • Мнения: 1 546
Не съвсем по темата, но провокирана от нея да питам: да не би след раждане да има някакъв проблем с овлажняването при жената? (тъй като авторката не пита за лубриканти по принцип, а конкретно след раждане). Благодаря предварително!

Аха, има един такъв момент. Особено, ако кърмиш. Там имаше някакво хормонално обяснение и ситуацията обикновено се нормализира след няколко месеца.

По въпроса на авторката на темата - ползвала съм Глайтгелен, а док ми даде някаква мостра на крем Myrtha  или нещо подобно, но още не сме го пробвали. Wink

# 18
  • Мнения: 817
Мерси за разяснението, момичета!   bouquet

# 19
  • Мнения: 697
На Дурекс геловете вършат чудесна работа и както са ти казали момичетата ги има на доста места. Хубавото им е и че са на водна основа и са доста по-безвредни от другите. Иначе избор на гелове има огромен. Отваряш някой сайт на секс магазин и си избираш. Доставят ги до адрес повечето в дискретна опаковка Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 085
Геловете на Дюрекс са страхотни.Има ги на касите в била както и в аптеките
http://www.sexlandia.cc/product.php?productid=16209&cat=350&page=1
Виж тук така изглеждат.Червеният повече ми допада.Препоръчвам го1 Peace

# 21
  • Мнения: 2 641
сигурно има ама като не съм ги пробвала се чудя кой или кои да купя..............
а каква е разликата между червения и синия?

# 22
  • Мнения: 697
Синия е само овлажняваш, а червения е със затоплящ ефект.

# 23
# 24
  • Мнения: 279
И аз съм ползвала на Глайтгелен. Добър е! Искам да кажа, че за каквото е предназначен си върши работата  Peace
А тези на Дюрекс не съм, ама и не знам защо ми се струва,че са някак по-масови, а гела на Глайтгелен си е специално аптечен. Не го продават  в хранителните магазини.. Rolling Eyes Според моята логика трябва да е по-хубав, ама не го твърдя, защото не съм го ползвала!

# 25
  • Мнения: 523
Ние ползваме геловете на DUREX. Peace

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ползвам

# 27
  • Мнения: 2 641
утре ще мина в аптеките да разгледам. може и в някой секс шоп да се отбия. дано повече мами кажат какво ползват. така де като гледам тези по филмите след 12 какво правят явно тези гелове са много добри  Party

# 28
  • Мнения: 1 900
Доволна съм от глаитгелен. След раждането определено ми беше от голяма полза. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 1 185
Гел на Дюрекс!!!

Общи условия

Активация на акаунт