МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ КАК ЗАБРЕМЕНЯХТЕ И КОЛКО ВРЕМЕ ЧАКАХТЕ?

  • 52 740
  • 192
  •   1
Отговори
# 150
След 2г. и половина опити по естествен път. Важна е вярата и да не се отчайваш. В момента, в който си казах, че ако е рекъл Господ ще станем родители, радостната новина не закъсня.

# 151
  • Мнения: 132
5 години вече живеем с таткото, та решихме да видим какво е да си и родител Laughing.
1-я месец не се получи, но на втория чудото стана- според мен не трябва да се вманиачаваш, щото тогава става по-трудно
Успех на всички

# 152
  • Мнения: 9 472
Здравей bebenccence!Ако това ще те успокои поне малко,с моя приятел правихме опити за бебоче повече от 1год и половина.Накрая вече се бях отчаяла,че никога няма да стане.Той замина за чужбина и бяхме в застой 2 месеца.Още на първия месец след като се прибра започнахме да работим активно по въпроса  Laughing и стана.Успокой малко психиката и не мисли за това.Късмет,мила и дано да се похвалиш с  EFP preggoПоздрави Цеци  bouquet

# 153
  • Варна
  • Мнения: 88
След като почти нямах цикъл идваше ми за по 1 ден Shocked а и имех хормонални проблеми нисък прогестерон за което не съм пила хапчета  Правехме опити около 1 год и повече  ooooh! Писна ми и не се надявах   взех си животинка малко хамстерче и почнах работа много натоварена и още на първия месец стана  Grinning Божа работа Praynig

# 154
  • Мнения: 1 092
и двата пъти планирано , след прием на клостилбегит  bouquet

# 155
  • Мнения: 173
Планирано, след повече от година опити. Накрая приехме мисълта, че има и други начини да имаме деца и решихме да правим просто секс, а не бебе. След 1 месец секс всеки ден, без пропуски резултата беше налице.

# 156
  • Мнения: 298
Планирано и от първия път.И първия път и сега.Не се отчайвай,пожелавам ти  още другия месец да видиш двете успоредни чертички.Успех  bouquet

# 157
  • Мнения: 60
Първият път-баш от първия път,а сега вече 10 дни се чудя кога и как естанало-изненада ни не беше планирано

# 158
  • Мнения: 585
Първият път-баш от първия път,а сега вече 10 дни се чудя кога и как естанало-изненада ни не беше планирано

Хахах това ми хареса
Първият път от раз, правихме секс веднъж без да се пазим; втория обаче се потрудихме 7-8 месеца, не бяхме много сериозни обаче Wink

# 159
  • София
  • Мнения: 374
Планирано на 3-тия месец, след посещение при доктор и малка помощ от него (каза ни точно кога трябва да действаме  Laughing ) И вчера се появиха  EFP 

# 160
  • Мнения: 9
 И двата пъти планирано и от раз.

# 161
  • Мнения: 166
Ние опитвахме около 9 месеца и вече си мислих,че е време да си правим изследвания.Ама то пък точно тогава се появиха двете чертички.Явно е трябвало да не мисля толкова много за това и да съм спокойна.

# 162
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Първия път опитвахме 6 мес,а втория не сме опитвали то просто стана. Joy

# 163
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Непланирано от първия път  Peace

# 164
  • Мнения: 1 372
планирано на третия месец

Общи условия

Активация на акаунт